Yapı Kredi Kart Özellikleri Sorgulama ve Borç Öğrenme 2023

1944 yılında iş adamı Kazım Taşkent tarafından Türkiye’de yaşayan vatandaşların daha iyi konutlarda daha uygun fiyatlarda oturması amacıyla kurulmuş olan Yapı Kredi Bankası günümüzde bireysel bankacılık, platin bankacılık, özel bankacılık, kurumsal ve ticari bankacılık alanında hizmet vermektedir.

Yapı Kredi World Kart Çeşitleri ve Özellikleri Nedir?

Her geçen gün kalite standardı arttıran Yapı Kredi Bankası müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı kredi kartları ile ön plana çıkmaktadır. Bu yazımızda Yapı Kredi Bankasından kredi kartı almak isteyen kişilerin hangi kartlara alabileceğini ve kartların özellikleri neler olduğunu anlatacağız.

Yazımızı ilk bölümünde bireysel bankacılık alanında müşterilere sunmuş olan kredi kartlarını inceleyelim. Türkiye’nin en bonkör kredi kartı sloganı ile reklamları yapılan Yapı Kredi World kart müşterilerin en yoğun kullandığı kredi kartıdır.

Eğer kredi kartı kullanımınızı bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız Yapı Kredi World Gold kartını kullanabilirsiniz. Ayrıcalıklı kampanyalar ve avantajlardan yararlanmak istiyorsanız da yapı Kredi World kredi kartı tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

  • Yapı Kredi bankası tarafından verilmekte olan World Kart aidat ücreti 125 TL olarak belirlenmiştir.
  • Aynı zamandaWorld Gold kartı ise 141 TL olarak belirlenmiştir.
  • Ayrıcalıklı avantajlardan faydalanmak isteyenlerin tercih ettiği kartın ücretinin ise 160 TL olduğunu belirtmekte fayda var.

Böylelikle sizler için en uygun şekildeki hizmetleri sunacak olan bankanız Yapı Kredi kart aidatı ile birlikte bu konuda en uygun şekildeki hizmetleri sunacaktır.

Adios Kart Özellikleri Nedir?

Diğer birçok bankada olduğu gibi yolculuk yapan müşterilerine avantajlar sağlayan Yapı Kredi, sık sık seyahati bundan müşterileri için Adios kredi kartını müşterilerine kullanımına sunmuştur. Bütün bunlarla birlikte Adios ve Adios Premium kartlarının yıllık aidat ücretleri sırasıyla 165 TL ve 242 TL olarak belirlenmiş ve bu konuda da en uygun ücretlerden birisi olarak da belirtilmiştir.

Yapı Kredi Crystal Kart

Eğer lüks alışverişini ya da lüks mekanlarda takılmak gibi zevkleriniz varsa yapacağınız alışveriş veya gezilerde indirimli fiyatlarda ya da ayrıcalıklardan yararlanmak için Yapı Kredi Kristal kartı sizin için uygun olacaktır. Sizler de bununla birlikte Kristal karttan faydalanabilirsiniz. Oldukça lüks harcamalar ve yüksek limitli, ayrıcalıklı olan bu kartın yıllık aidat ücretinin 545 TL olduğunu söylemekte fayda var.

Yapı Kredi Play Kart Nedir?

Birçok banka üniversite öğrencilerine çeşitli kredi kartları imkanı sağlamaktadır. Yapı Kredi Bankası da üniversite öğrencilerine Yapı Kredi Play kredi kartını vermektedir. Üniversite öğrencileri için World Eko ve Play kart ile birlikte hiçbir şekilde yıllık kart aidat ücreti alınmamaktadır. Bu bakımdan oldukça avantajlı olmasıyla bilinir.

Yapı Kredi World Business Kart

2. kısımda ticari kartları inceleyeceğiz. Eğer bir işletme sahibi iseniz ya da tarım ve hayvancılık ile ilgileniyorsanız yapı Kredi Bankası’nın bu iş alanlarına sormuş olduğu çeşitli kredi kartları bulunmaktadır.

İş dünyası için Yapı Kredi Bankası World Business ve World Business Corporate kredi kartını çıkartmıştır. Ücret alınan kartlardan birisi World Business kredi kartı fiyatının ise 135 TL olduğunu belirtmekte fayda var. Tarım ve çiftçilik işi ile uğraşan müşteriler için Yapı Kredi Bankası Verimli Kart ve TMO kartını çıkartmıştır. Son olarak 2 ticari kredi kartı ise Business TL kart ve Trio karttır.

Yapı Kredi World Kart Borç Sorgulama ve Limit Öğrenme

Yapı Kredi World kart kullanıcıları harcadıkça bir yandan World para puan kazandırmaktadır. Harcama yaptığınız zamanda, kredi kartınızda ne kadar borcunuz olduğunu sorgulayarak öğrenebilmektesiniz.

Bu sayede kredi borcunuzun ne kadar olduğunu öğrenmekte ve borcunuzu zamanında ödeyebilmektesiniz. Sizler için Yapı kredi world kart borç sorgulama yapabileceğiniz yöntemler hakkında bilgi vereceğiz.

0850 444 0 444 veya 444 0 444 numaralı Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcinize bağlanabilirsiniz. Buradan World kartınızla ilgili hemen her durumu rahatlıkla öğrenme imkanınız bulunmaktadır.

Geçmiş döneme ait ekstrelerinizi ve güncel ekstrelerinizi sorgulayabilirsiniz. Yine müşteri hizmetleri aracılığıyla istediğiniz takdirde kredi kartınızın hesap kesim tarihini de değiştirebilmektesiniz.

Yapı Kredi Bankası kullanıcılarına hemen her alanda en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Teknolojik alandaki hemen her yeniliği bankacılık sektörüne yansıtmaktadır. Müşterilerine birbirinden farklı birçok alanda kendilerine ulaşabilme hizmeti sağlamaktadır.

Yapı Kredi World kart limiti öğrenme işlemlerinizi bankanın internet bankacılığı hizmetleri üzerinden de yapabilmektesiniz. İnternet bankacılığı hizmetlerine ya da Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasına giriş yaparak, buradan kredi kartı bilgilerinize erişebilirsiniz.

Kartınızla ilgili hemen her detayı ekranınızda rahatlıkla görebilecek ve hem geçmiş hem de güncel dönem borcunuz hakkında detaylı bilgi edinebileceksiniz. Bu sayede borçlarınızı zamanında ödeyecek ve herhangi bir borç takip sistemine düşmüş olmazsınız.

Yapı Kredi Bankası kullanıcılarına kredi kartı borcu sorgulama noktasında birçok farklı seçenekler sunmaktadır. Bu farklı seçeneklerden bir tanesi de kendinize en yakın olan bir Yapı kredi Bankası şubesine gitmek olmaktadır.

Bu sayede buradaki görevli memur ile iletişime geçerek kredi kartınızın borcu hakkında hemen her tür detayı rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Hesap özeti işlemlerinizi ve extre bilginize banka şubeleri sayesinde hiç zorlanmadan ve kimseye ihtiyaç duymadan kolaylıkla yapabilmektesiniz.

Tüm bunların haricinde yine kendinize en yakın Yapı Kredi Bankası ATM’leri sayesinde de World kart borçlarınızı rahatlıkla sorgulayabilirsiniz. Bunun için kredi kartınızı ATM’ye takmanız ve hesap hareketlerine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu