QNB Finans Bank Borcu Öğrenme ve Kredi Kart Limiti Sorgulama

Finansbank’ta bütün bankalar gibi bankacılıkla ilgili hemen her teknolojiyi yakından takip etmektedir. Banka kullanıcıları Finansbank borcu sorgulama, hesap özeti, kart limiti ve kredi borç extre işlemlerini birçok farklı kanal üzerinden kolayca yapabilmektedirler.

Hemen herkes bankalardan ya kredi çekmekte ya da kredi kartı kullanmaktadır. Kredi ya da kredi kartı kullananlar yaptıkları harcamalardan dolayı biriken borçlarının ne kadar olduğunu öğrenmek istemekteler.

Bu noktada Finansbank müşterilerine birçok borç sorgulama kanalı sunmaktadır. Bu borç sorgulama kanallarının neler olduğuna hep birlikte bakalım.

Finansbank müşterilerine hemen her alanda birçok kolaylıklar sunmaktadır. Banka müşterilerinin borçlarını sorgulayabilecekleri yöntemlerden bir tanesi de kısa mesaj yani SMS yöntemidir. Bunun için Finansbank’ın bankacılık hizmetleri için kullanmakta olduğu 3996’ya cep telefonunuzdan kısa mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

Finansbank kısa mesaj uygulaması sayesinde banka müşterileri; Finansbank borcu öğrenme, bakiye bilgilerini öğrenme, para puan bilgisi öğrenme ve kart şifresi alma gibi işlemleri yapabilmektedir. Ancak SMS uygulaması hizmetinden yararlanabilmeniz için güncel cep telefon numaranızın banka sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir.

Kullanıcılarına borç sorgulama alanında birçok farklı olanaklar sunan Finansbank borç sorgulama yöntemlerinden bir diğeri de internet bankacılığı hizmeti olmaktadır. Bunun için banka kullanıcılarının Finansbank’ın resmi internet sitesini kullanmaları önemle duyurulmaktadır.

Bankanın resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra T.C. kimlik numaranız ve kullanıcı şifrenizle ya da banka müşteri numaranız ve kullanıcı şifrenizle girmektesiniz. İnternet bankacılığı hesabınıza giriş yaptıktan sonra buradan kredi kartınız ya da kredinizle ilgili hemen her detayı rahatlıkla öğrenebilmektesiniz. Finansbank borç öğrenme işlemlerinizi internet bankacılığı üzerinden kolayca yapabilmektesiniz.

Finansbank Telefon Bankacılığı ile Borç Öğrenme

0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak başta borç öğrenme olmak üzere Finansbank ile ilgili bütün işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Telefon bankacılığı sayesinde bankanız müşteri temsilcisine bağlanmaktasınız.

Sizden istenilen güvelik doğrulama bilgilerinden sonra, öğrenmek istediğiniz bütün bilgileri sorgulatabilirsiniz. Yine şifre değiştirme, kart iptal etme, havale, EFT gibi birçok işlemlerinizi de kolaylıkla yapabilmektesiniz.

Card Finans
Card Finans

Finansbank Borç Öğrenme ATM

Finansbank müşterileri borç sorgulama işlemlerini banka ATM’leri üzerinden de rahatlıkla gerçekleştirebilmektedirler. Kredi kartınızla size en yakın Finansbank ATM’sine takarak şifrenizle giriş yaptığınızda da hesap hareketleri kısmından borçlarınız hakkında her tür bilgiye erişebilmektesiniz.

Bunun haricinde Finansbank borç öğrenme işlemlerinizi kendinize en yakın Finansbank şubeleri üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubelerine giderek burada görevli bulunan banka temsilcilerinden borcunuz hakkında hemen her bilgiyi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Böylece borçlarınızı zamanında ödeme imkanı bulur ve yasal takibe düşmemiş olursunuz. Borcunuzu zamanında ödediğiniz takdirde hem kredi puanınızda düşmemiş olacaktır.

Kredi puanınızın düşük olması sizin için olumsuz bir durum teşkil edecek ve banka nazarında riskli müşteri olarak gözükeceksiniz.

Finans Bank Kredi Kartı Çeşitleri

Finans Bank’ın geniş bir yelpazede tüm müşterilerini kapsayacak şekilde kredi kartları başvuruları bulunmaktadır. Bireysel bankacılık anlamında genel olarak müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartları;

Card Finans Kredi Kartı, ekstra fırsatları ile ön plana çıkan Card Finans Xtra, emeklinin yanında olan emekliye özel indirimler sunabilen Card Finans Emekli, hemşire, ebe, sağlık memurlarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik Card Finans Hemşire gibi kartlar bireysel bankacılık anlamında oldukça sık kullanılan kredi kartları arasında yer almaktadır. Eğer yılık aidat ücreti ödemek istemiyorsanız Card Finans Fix kredi kartını tercih edebilirsiniz.

Ayrıcalıklı hizmetler ve avantajlardan yararlanmak isteyen First konseptindeki kredi kartlarında ise bizi QNB First, QNB First BÜMED, QNB First Doktor kredi kartları karşılıyor.

Bu kartlar ayrıcalıklı hizmetler, yıllık aidat ücreti olmayan, çeşiti özel işletmelerde indirim şansı sunan ayrıcalıklı müşterilere verilen bir kredi kartıdır. Bunların dışında ortak markalı ürünler konseptinde Fenerbahçe, Bursaspor ve Trabzonspor taraftarlarına özel olarak üretilen taraftar kredi kartları bulunmaktadır.

Ticari bankacılık anlamında Finans Bank müşterilerine Ticari ve KOBİ olmak üzere iki alanda kart hizmeti sunmaktadır. Ticari ve KOBİ kavramlarını bir olarak ele alırsak kredi kartı ve banka kartı alanında hizmet verilmektedir.

Kredi kartları kapsamında Card Finans KOBİ ve Corporate kredi kartları verilirken banka kartları kapsamında Card Finans KOBİ Nakit ve Corporate Nakit banka kartları işletme sahiplerine verilmektedir.

12 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu