Kullanım Şartları

Değerli ziyaretçimiz; https://devlethan.net internet sitemizi ziyaret etmeden bu sözleşmeyi sonuna kadar ve dikkatli bir şekilde okumanızı rica ederiz. Sitemize sağladığınız erişimi tamamen bu sözleşme kapsamında ve yazı altına alınan hizmet şartları kapsamında gerçekleştirmektesiniz.

Eğer sözleşme kapsamında sizlere beyan etmiş olduğumuz maddeleri kabul etmiyorsanız sitemize erişimi kesme hakkınız bulunmaktadır. Siteye erişim sağlamayı sürdürdüğünüz takdirde, kısıtlama ve koşul şartları gözetilmeksizin, işbu sözleşme maddelerinin tamamını kabul ettiğinizi tekrar hatırlatmak isteriz.

Kosgebekredi web sitesi Özel kişiler kapsamınca yönetilmekte ve artık “Web Sitesi” olarak adlandırılacaktır. Web sitesine ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlandıktan sonra ivedi bir şekilde yürürlüğe girmektedir. Değişiklik yapma yetkisi, tek taraflı bir şekilde Web Site’ye aittir. Yapılan bu değişikler de kullanıcılar tarafınca kabul edilmiş sayılmaktadır.

Sitemiz kullanım koşullarını herhangi bir zamanda bu sayfayı güncelleyerek değiştirme hakkına sahiptir ve bu tarz bir değişimden sonra siteyi kullanmaya devam etmeniz yeni koşulların da kabulü olarak kabul edilir. Lütfen bu sayfayı değişikler için düzenli olarak kontrol ediniz.

devlethan.net websitemizi kullanarak ya da siteye erişim sağlayarak, aşağıda belirtilen koşulları ve şartları kabul ettiğiniz kabul edilir;

Özel Hayat

Gizlilik ve özel hayat kişisel verilerinizin bizler tarafınca işlenmesi hakkımız saklıdır. Web sitesini ziyaret ettiğiniz takdirde, verilerin işlenmesinin gizlilik politikası kapsamınca gerçekleştirileceğini kabul etmiş sayılırsınız.

Hizmet Kapsamı

Kosgebekredi olarak, sunduğumuz ya da bundan sonraki süreçte sunacağımız hizmetlerin kapsamı ve niteliği, yasalar kapsamında belirlemektedir. Hizmetlerimiz ve yönetim stratejimiz kapsamında yapacağımız ya da yaptığımız değişiklikler, Web Sitemizde yayınlandıktan sonra yürürlüğe girmiş olacak.

Telif Hakkı

Web Sitemiz üzerinde tarafımızca yayına alınmış olan bütün metin içerikleri kodlar dışında grafik ve logolar; resimler ve ses dosyaları tüm haklarıyla saklıdır. Yazılı iznimizin olmadığı durumlarda site içeriğinin kopyalanması, çoğaltılması ya da farklı platformlar üzerinde yayınlanması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler

  1. Sitemizi ziyaret edenlerin tamamı, Web Sitemizi yalnızca hukuk kuralları çerçevesince ve şahsi amaçları kapsamında kullanacaklarını ve üçüncü kişilerin haklarına saldırı unsuru olabilecek her hangi beyan ya da girişim teşkil edecek nitelikteki bir faaliyette bulunmayacağını beyan ve kabul eder. Web Sitemizde yaptıkları ya da yapacakları işlem ve eylemlerindeki davranışların hukuki ve cezai yükümlülükleri kendisine ait olup Web Sitemiz sorumlu değildir.
  2. Web sitemizde yer alan bilgilerin doğru ve güncel kalabilmesi için büyük bir ekip kapsamında elimizden geleni yaparak sürekli değişen güncel durumları takip ederek sitemize yansıtmaktayız. Fakat göstermiş olduğumuz tüm iyi niyet ve çabalara rağmen, yer alan bilgiler, güncelleşen global gerçeklerin gerisinde kalabilir ve bazı farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle de, site içerisinde yer vermiş olduğumuz tüm bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca her hangi bir doğruluk garantisi verilmemektedir.
  3. Web sitemiz üzerinde 3. şahıslar tarafınca yönetilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer web sitelerine, platform ve uygulamalara dış bağlantılar gönderilebilmektedir. Tarafımızca bu site ya da uygulamalara yanlınızca yönlendirme yapılıp, site ya da uygulamanın genel içeriği hakkında vakıf ve ha izlik durumumuz bulunmamaktadır.
  4. Web sitemizi virüslerden korumak için tüm güvenlik önlemlerini almış ve sürekli konu özelinde titiz bir şekilde çalışmaktayız. Fakat her şeye rağmen hiçbir şekilde virüsün bulunmadığı garantisini veremeyiz. Bu yüzden veri indirirken, virüslere karşı gerek duyulan bütün güvenlik önlemi almak, web sitemizi ziyaret edenlerin sorumluluğu altındadır. Virüs vb. kötü amaçlı yazılım ya da programlar, kod veya materyallerin neden olabileceği zararlardan yüzünden Web Sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
  5. Web sitemizde sunulan hizmetler özelinde, hata veya olmayacağı dışında 7/24 kesintisiz bir şekilde yayında kalacağımıza hiçbir şekilde garanti verememekteyiz. Web sitemizi tamamen ya da uygun göreceğimiz alanlarda kısmen sonlandırmak işlemini önceden bilgi verme şartı olmaksızın gerçekleştirebileceğimizi beyan ederiz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Web sitemizin kullanımından kaynaklanan zararlar kapsamında sorumluluğumuz, “kast” ve “ağır ihmal” çerçevesinde sınırlandırılmıştır. Sözleşme kapsamında doğan zararlarda, talep edilmesi muhtemel toplam tazminat, makul hasarlar ile sınırlıdır.

Yukarıda sözü geçen sorumluluk sınırlamaları aynı zamanda insan hayatı, bedeni yaralanma ya da bir kişinin sağlığı özelinde gelebilecek zararlar gibi önemli unsurlarda geçerli değildir. Hukuken mücbir bir neden sayılan tüm durumlar, ifa etmeme, gecikme veya temerrüt nedeniyle herhangi bir tazminat sorumluluğumuz doğmayacaktır.

Gizlilik

Bu kullanım koşullarına ek olarak sitemiz, topladığı bilgileri ve bu bilgilerin sitemiz tarafından nasıl kullanacağını açıklayan bir Gizlilik Politikası da yayınlamıştır.

Lisans ve Siteye Erişim

Sitemiz, genel görünüm ve dizaynı ile internet adresindeki tüm bilgi, resim, logo, elektronik grafik vb. her makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımlar ve tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.

Bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. devlethan.net burada açıkça belirtilen tüm hakları saklıdır.

Feragatname

Sitede bulunan bazı materyaller, aksi iddia edilmediği takdirde, internetten alınmıştır ve halka açık kullanımda olduğu varsayılmıştır. Bu gibi materyallerde eğer telif hakkı ihlali söz konusu ise bu tamamen kasıtsız ve reklam amacı güdmeyen bir şekilde gerçekleştirilmiştir ve telif hakkı ihlali kanıtlandığında anında materyalin kaldırılımı sağlanacaktır.

Sitemize Link Verme Koşulları

Sitemiz size, özel olmayan, limitli bir lisansla, bizim inisiyatifimizce iptal edilebilen bir izinle sitemize ya da sitemizdeki herhangi bir gönderiye link verme izni sunar. Fakat bu sitenin bizim sitemizle yarış içerisinde olmaması, bizi zarar verecek şekilde eleştirmemesi gerekiyor.

Ayrıca linkin yayınlandığı sitenin herhangi bir uygunsuz içeriğe sahip olmaması, tarafımızca belirtilen gizlilik haklarını, kullanım koşullarına ya da başkalarının yasal haklarını ihlal etmemesi ya da herhangi bir şekilde yayınlanan yazıların, medyaların herhangi bir uygunsuz, rahatsız edici, zarar verici, yasal olmayan içeriklere sahip olmaması ya da bizim belirttiğimiz koşulları ve çalışma prensibimizi ihlal etmemesi gerekmektedir.

Onaylanmayan Materyaller

Ziyaretçiler, kullanıcılar ve katılımcılar tarafından yayımlanan bütün içerikler kendi risklerini ve sorumluluklarını almış olacaklardır. Sitemizdeki herhangi bir tartışma alanında yayımlanan görüşler tamamen yayımcının kendi görüşleridir ve sitemizin görüşlerini yansıtmamaktadırlar.

Sitemize Mobil Bir Aygıttan Bağlanmak

Sitemiz site mobil aygıtınızdan erişebileceğiniz belirli servisler sunabilir. Bu servisler siteye mobil aygıtınızdan içerikler yükleme, belirli içerik alımları yapabilme, mesajları yanıtlayabilme, ya da içerik gönderebilme, metin mesajlarıyla mesajlaşma ve web sitemize mobil aygıtınızdan erişim sağlama gibi servisleri içermektedir.

KOSGEBE kredi mobil servisler için bir ücret talep etmemektedir. Fakat operatörünüzün normal mesajlaşma, data ve diğer ücretlendirmeleri yine de geçerli olacaktır. Bunlar için kendi operatörünüzün tarifelerine ve bu tarifelerin fiyatlarına göz atmalısınız.

Başa dön tuşu