QNB Finansbank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Yapma 2023

Kredi kartınız olmadan kredi puanınızı oluşturamazsınız ve yükseltemezsiniz. Dolayısıyla bir yerlerden başlamak gerekir. Cep telefonu alırken, bir araç veya konut kredisine başvururken neredeyse her banka önce bir kredi kartınız olduğunu bilmek ister. Kredi kartınızı en çok avantaja sahip bankadan ve kolay bir şekilde alabilmeniz de oldukça önemlidir.

Bu noktada SMS ile QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapabileceğinizi bilmek sizin için büyük bir fırsat olabilir. İşte yeni kredi kartınızı almadan önce adım adım üstünde durmanız gerekenler.

SMS ile QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet ya da SMS kanalları sayesinde bir kredi kartı başvurusunu hemen yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bankaya bir mesaj göndermektir. SMS ile QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişilerin telefonlarında mesaj bölümüne T.C. kimlik numaralarını yazıp 3457’ye göndermeleri yeterlidir. Sonrasında başvuru durumlarını QNB Finansbank’ın sitesinden takip etmeleri mümkündür. Bu şekilde 1-2 saniye gibi kısa bir sürede başvurunuzu tamamlamış olursunuz.

Kredi kartı için başvuran bir öğrenci olarak, kredi geçmişinizi oluşturmak için sorumlu bir şekilde kullanmaya odaklanmalısınız. Kartınızı şimdi sorumlu bir şekilde kullanmak, gelecekte daha düşük faiz oranları elde etmenize yardımcı olabilir.

Kredi notunuz çeşitli faktörlerden oluşmaktadır. En önemli faktörlerden biri kredi geçmişinizdir. Sınırlı bir kredi geçmişine sahip bir öğrenciyseniz ya da şu anda borcunuz ya da krediniz yoksa, bir kredi puanına sahip olamazsınız. Bankaların kredileri geri ödeme kabiliyetinizi ölçmek için hiçbir yolu yoktur. Ancak, düşündüğünüzün aksine, kredi geçmişinizi oluşturmanın en iyi yollarından SMS ile QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak ve kartınızı sorumlu bir şekilde kullanmaktır.

Tüm kartların aynı olmadığını akılda tutmak önemlidir. Her QNB Finansbank kredi kartında farklı oranlar, özellikler, avantajlar ve ücretler bulunur. Bakiyenizi her ay tam olarak ödemeyi planlıyorsanız, ödüllü kartla kazancınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Bazı kredi kartları ile her alışverişte daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Ödüller konusunda istisnalar geçerli olabilir. Her ay tam ödeme yapamayacağınızı düşünüyorsanız, düşük faizli bir kredi kartı almak önemlidir. Bazı kredi kartları 6-8 ay boyunca % 0 gecikme faizi teklifi sunar. Bu, büyük alışveriş miktarlarını zamana yayarak ödemenize ve sonrasında faiz ödemekten kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Düşük faiz oranı, yıllık ücret bulunmayan kart, nakit ödüller ve makul bir kredi limiti gibi en fazla avantajı sunan bir kart bulmak için tüm seçeneklerinizi araştırdığınızdan emin olun.

Ayrıca, ödeme politikalarını anlamalı ve olası ücretlerden kaçınabilmeniz için faturalandırma döngülerine çok dikkat etmelisiniz. Kredi kartlarının çoğu, harcamalarınızı izlemenize ve yönetmenize yardımcı olacak ücretsiz online finansal araçlar da sunar. Tüm bu avantajlardan SMS ile QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yoluyla yararlanmanızsa en büyük şanstır.

Genellikle, bir kredi kartına başvurmak için en az 18 yaşında olmanız gerekir. Bir kredi kartı için onay almak istediğinizde, talep ettiğiniz tutarı geri ödeyebileceğinizi göstermek için bağımsız gelir veya malvarlığınızın kanıtını sağlamalısınız. Aksi takdirde, ebeveyninizin veya vasinizin hesabınızın yetkili kullanıcısı olması gerekir.

Eğer bir işiniz varsa, yarı zamanlı olsa bile, onay için yeterli bağımsız gelire sahip olabilirsiniz. Her ay kredi kartı faturasını ödemenin sizin mali sorumluluğunuz olduğunu hatırlamak önemlidir. Endişelenmeniz normal olsa bile, SMS ile QNB Finansbank kredi kartı başvurusu sonrasında onay işlemi son derece hızlı ve kolaydır.

Finans Bank Card Finans Kredi Kartı Çeşitleri ve Aidat Ücretleri

Finans bank müşterilerine hem bireysel hem de ticari bankacılık anlamında çeşitli kredi kartları sunmaktadır. Yargıtay vermiş olduğu karar sonrasında müşterilerin banka aidat ödememesi konusunda karar vermişti. Müşteriler de bu konuda ödeyip ödemeyeceği konusunda kararsız kaldı. Bankalar bu hamleden sonra Finans Bank kart aidatı ödemesi olmayan yeni kredi kartları çıkarmıştır.

Ayrıca aidat ödenen çeşitli kredi kartları da bulunuyor. Eğer siz de hangi kartı almakta kararsızsanız sizleri için aidat ücretlerini karıştırdık bilgilere bakarak siz de istediğiniz kartı alabilirsiniz.

Eğer siz de Finans bank müşteri olmak istiyorsanız kredi kartınıza ödemeniz gereken yıllık aidat ücretlerini sizlere şu şekilde aktarabiliriz. Siz de Finans Bank Classic kartını kullanmak istiyorsanız bu kartın yıllık ücreti 103 TL’dir.

Ek kart hizmetini de almak istiyorsanız 51,5 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Finans Bank On Air kredi kartı alan kişiler ise 103 TL ödeme yapabilirler. Ek kartında yine 51,50 TL ödemeleri gerekiyor. Finans Kart Gold alımında ise bu ücret 117 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Ek kart ücreti ise 58,5 TL’dir. Bazı ortak marka olan ürünlerde kart ücretleri ise şu şekildedir.

Fenerbahçe kredi kartının ücreti 117 Türk lirasıdır. Sizler de ayrıcalıklı hizmetler için oluşturulan Finans Bank Ekstra almak isterseniz 135 TL ödemeniz gerekiyor. Bu kartın ek kart ücreti 67,5 TL olarak belirlendi. Card Finans aidatı platin kredi kartının yıllık ücreti ise 135 Türk lirasıdır.

Öğrencileri ilgilendiren kısım ise burada yazıyor. Finans Bank Üniversite kredi kartı için yıllık ücret 25 TL olarak belirlendi. Finans bank yıllık ücret ödenmeyen tek kart Finans Bank Fix kredi kartıdır. Bu kartı kullanan kişiler herhangi bir aidat ödemeden bu kartı kullanabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu