Axess Platinium Kart Aidatı ve Özellikleri

Yüksek gelir sahibi kişiler ve yüksek miktarda harcama yapan kişiler için oluşturulan ve Akbank’tan müşterilerine özel kart olan Axess Platinum kart birbirinden farklı özellikleri ve diğer kredi kartlarında bulunmayan seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Axess Platinum Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer Axess Platinum kart sahibiyseniz normal axess kart sahiplerinin tüm özelliklerinden yararlanırsınız. Bunun dışında vale hizmetine kadar geniş bir yelpazede birçok seçenekten faydalanabilirsiniz. Axess Platinum kart alabilmek için en yakın Akbank şubesine giderek Platinum kart için başvuru yapınız.

Bankanın sizden istediği evrak ve belge işlemlerini tamamladıktan sonra kredi notunuz uygunluk gösterirse banka tarafından kartınız 1 hafta içerisinde size teslim edilir.

Akbank Axess Platinum kart üyeleri diğer tüm axess kart özelliklerinin tümünden faydalanabilmektedir. Bunun dışında elektronik ekstre, vale hizmeti, işsizlik sigortası, limit arttırımı, fon talimatı, cash para gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Örneğin İstanbul’da yer alan bazı alışveriş merkezlerinde yapacağınız alışverişlerin 200 TL’yi geçmesi durumunda valelik hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Üye işyerlerinden yapacağınız alışverişler sonucunda %10 miktarda hesabınızda CASH PARA birikir.

axess kart başvurusu ücreti

Akbank Cash Para Axess Platinum Kartınızda!

Bu Cash Paraları daha sonraki zamanlarda nakit olarak çekebilir ya da harcama yapabilirsiniz. Cash Para aboneliğini başlatmak için kredi kartınıza tanımlı olan cep telefonu numarasından CASHPARA yazıp boşluk bıraktıktan sonra kredi kartınızın son 4 hanesini yazın. 4425 numarasına SMS atarak para biriktirmeye başlayabilirsiniz.

Axess Platinum Yıllık Kart Ücret Aidatı

Axess Platinum kart almak isteyen kişiler başvurularını yaptıktan sonra kart onayları geldiği takdirde alacakları Axess Platinum kart için ilk yıl 169 TL ödeme gerçekleştirmek zorundadır. Bu tutar aidat bedeli olarak alınmakta olup Asıl kart içindir.

Platinum Ek Kart Ücreti Ne Kadar?

Ek kart almak isterseniz eğer 84,5 TL aidat bedeli de ek kart için ödenmesi gerekmektedir. 3 ay ödeme erteleme seçeneği bulunan kartın gecikme faizi dışında tüm işlemlerin faiz oranı %2,25’tir. Gecikme faizinde ise %2,75 uygulanmaktadır.

Axess Platinum Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır?

Axess Platinum kart sahibiyseniz ve geçmiş yıllara yönelik ödediğiniz aidat bedeli bulunuyorsa bu konuda geri iade almak için lütfen bankanızın müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

2 Yorum

  1. Ben kredı kartı talebınde bulunmama ragmen kart gonderıldı gerı ıade edıp. Musterı hizmetlerinden ıptal edilmesini ıstedım ama ısrarla ıptal etmemı 6 ay acık kalma sozune 110 chıp para yukleyeceklerını soyledıler. Kabul ettım chıp parayı kullanmadım zaten kartıa kullanmıyorum smdı kart aıdatı odemek durumda mıyım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu