Ziraat Bankkart Başak Business Kredi Kartı

Ülkemizin en önemli bankaların başında gelen Ziraat Bankkart Başak Business kredi kartı pek çok kişinin merak ettiği konuların başında gelmektedir.

Ziraat Bankkart Başak Business kredi kartı günümüz bankacığın yeniliklerinden biri olup büyük bir kesim tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Her geçen gün gelişen teknoloji ile farklılıklar ve yeniliklerin yerleştiği bankacılık sisteminde Ziraat Bankası her zaman gelişmeleri ile ilk sırada yer almaktadır. Pek çok kullanıcısının yanı sıra yeni tercih edenlerin en fazla merak ettiği Ziraat Bankkart hakkında bilinmeyenler için küçük bir araştırma yapalım.

Ziraat Bankkart Başak Nedir?

Ziraat Bankası Türkiye de yer alan bankacılık sisteminde çok eski bir geçmişe sahip olup her türlü yenilikleri müşterilerine özenle sunmaktadır. Her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip ederek çok kolay çözümler sağlamak mümkün olmaktadır. Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu Bankkart Başak kredi kartı ile banka kartı terk bir kart içinde buluşmaktadır. Kartın ön tarafında kredi kartı numarası yer almaktadır ve arka yüzünde banka kartı numarası bulunmaktadır. POS ya da ATM üzerinden yapılması gereken tek şey kartın giriş bölümüne takılmasından sonra ekrandan hangi kartın kullanılacağının seçilmesi gerekmektedir.

Ziraat Bankkart Başak Business Kredi Kartı Özellikleri

Günümüzde çok fazla tercih edilen banka kartları arasında yerini alan Ziraat Bankkart Başak Business kredi kartı özellikleri bakımından son derece gerekli bir işletme kartı olmaktadır. Son derece gelişmiş olan bu kart özellikleri ile kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamakta ve rahatlık sunmaktadır. Genel olarak birden fazla çok bayi ile çalışmakta olan firmalar ve kurumsal şekilde hizmet veren işletmeler adına bu kart kullanılmaktadır.

Özel firma limiti kapsamında işleme açılan kartta pek çok özellikleri bir arada toplamak mümkün olmaktadır. Günlük belli bir oranda temassız işlem yapmak, mobil şube ile internet üzerinden çözümler sunmak gibi çok sayıda avantajlı uygulama kullanılabilir. Ana firmalara ya da bayilere çok sayıda avantajlar sağlamaktadır. Böylece mikro DBS uygulamaları ile muhasebe sistemleri entegre şekilde çalışabilmektedir.

Ziraat Bankkart Başak Business Kredi Kartı Faydaları

Ziraat Bankası tarafından sunulan Bankkart Başak Business kredi kartı hem firmalar hem de bayilere yararlar sağlamaktadır. Özellikle POS cihazlarından Mikro DBS limiti ile satış yapabilme olanağı elde etmeye yardımcı olmaktadır. Başak Business kredi kartı faturaların tahsilatını son derece en iyi şekilde sunmaktadır. Yaygın bayi ağı bulunan işletmeler adına avantaj sağlayan bu sistem bayiler içinde önemli bir yere sahip olmaktadır.

Ziraat Bankkart Başak Business bayilere faydaları içinde esnek ödeme ve taksit erteleme avantajları sağlamaktadır. Finansman ihtiyacının karşılanmasını elde eden pek çok uygulama ihtiyaç doğrultusunda çözü üretmektedir. Gerçek kart limitine dahil olarak bütün limitlerin değiştirilmesi mümkün olabilir. Ayrıca bayi özel limiti oluşturan çok sayıda avantajlı nakit akışı sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu