Türk Telekom Faturalı ve Faturasız Hat Fiyatları 2023

Türk Telekom Faturalı ve Faturasız hat tarifeleri 2023 yılına özel güncellenmiştir. Faturalı hatlarda en az 12 ay taahhüt ile ancak faydalanılabilir. Online’a özel başvurularda ek bir indirim sağlanabilir. 

Türk Telekom Faturalı tarifeler:

  • Türk Telekom Enfes paket 65 TL’den başlayarak 118 TL’ye ulaşıyor.
  • Türk Telekom Kolay tarifeler 64 TL’den başlayarak 117 TL’ye ulaşıyor.
  • Türk Telekom Taahhütsüz ve Aşımsız Modüler tarifeler 70 TL’den başlayarak 94 TL’ye kadar ulaşıyor.
  • Türk Telekom Aramıza Hoş Geldin tarifeleri 55 TL’den başlayarak 105 TL’ye kadar ulaşıyor.

Türk Telekom Faturasız Tarifeler:

  • Yeni hat almış olanlara özel Hoş Geldin paketi 20 GB internet fırsatı ile 28 günlük bedeli 35 TL
  • Yeni Süper 3 ay paketi 90 günlük tarife bedeli 165 TL
  • Dolu dolu paketler her şey dahil 1 GB internet 28 günlük 65 TL
  • Merhaba Paketleri yeni hat alanlara özel 5 GB internet 28 günlük 60 TL

Türk Telekom Faturalı Hat Fiyatları

Türk Telekom yeni hat alanlara özel faturalı tarifeler kapsamında Hoş Geldin paketleri öneriliyor. Bu paketler 45 TL’den başlayarak 77 TL’ye kadar değişebiliyor. Her bir paketin farklı bir özelliği bulunuyor. Türk Telekom Hoş Geldin 6 paketi içerisinde 6 GB internet, 750 dakika ve 250 sms fırsatı sunuluyor.

En ucuz paket dahilinde 45 TL ödenerek bu hatta sahip olunabiliyor. Türk Telekom’un Prime kullanıcılarına özel içeriği daha da genişletilmiş paket arayışında olanlar için Hoş Geldin Prime 20 paketi öneriliyor. Paket içerisinde 20 GB internet, 750 dakika ve 250 sms bulunuyor. Aylık taahhüt ücreti ise 77 TL’yi buluyor.

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları

Türk Telekom Faturasız hat fiyatları 2023 yılı içerisinde mevcut abonelere ya da ilk kez abone olacakları özel olarak farklı rakamlarda sunulur. En uygun tarifeler kapsamında sunulan paketler 90 TL’den başlıyor. Bu rakam 150 TL’ye kadar ulaşabiliyor.

Türk Telekom’un Bal Petek tarifesi kapsamında hat sahibi olanlar ekstra 5 GB internet kazanıyor. Hattı satın almak isteyenler 90 TL ödeyerek yeni tarifesini kullanabiliyor. Faturasız hat kullanıcıları için fiyat bilgisi yerel bayii ya da yetkili satış noktasına göre değişebilir. Yeni hat fiyatı en fazla 150 TL’ye kadar ulaşabilir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Türk Telekom hattına sahip olanlar, bireysel hat kullanıcıları ve internet kullanıcıları için yaşanabilecek herhangi bir aksaklık müşteri hizmetleri hattından faydalanılabilir. Yaşanılan problemde müşteri temsilcisine ulaşabilmek için bireysel çağrı merkezi hattı olan 444 1 444 aranabilir.

Türk Telekom’un destek ve iletişim bilgileri adı verilen internet sitesi içerisindeki bölüm kullanılarak öneri ve şikayete yönelik özel kayıt oluşturulabilir. Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşılamadığında Türk Telekom mağazaları da hizmetini sunmaktadır. Yaşanabilecek problemlerde en yakın mağazaya gidilerek konu üzerinde bilgi sahibi olunabilir.

Türk Telekom ücretsiz sesli yanıt sistemine ulaşmak isteyenler 9333‘ü arayarak görüşme sağlayabilir. Evde internet aboneliği bulunanlar için ise çağrı merkezi hattı 0212 70 70 375‘tir. Ev telefonu aboneliği için müşteri hizmetlerini aramak isteyenler ise 0800 211 93 33 numaralı hattı ücretsiz olarak arayarak sesli yanıt sistemine bağlanıp işlemleri tamamlayabilir.

Türk Telekom müşteri hizmetleri hattı yurt içinde yapılacak mobil hat aramalarında 444 ile başlayan tüm aramalarda standart tarife üzerinden ücretlendirme uygulanır. Türk Telekom müşteri hizmetleri hattı sabah 09.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında ulaşılabilir.

Türk Telekom Borç Sorgulama İşlemleri

Türk Telekom hattı üzerinde oluşan borcu sorgulamak için sms aracılığı ile çağrı merkezi hattını aranarak ya da Türk Telekom uygulamasını kullanarak yapabilmek mümkündür. Türk Telekom Online uygulaması içerisinde yer alan “Hat Bilgileri” bölümünden borç sorgulama işlemi kısa sürede sağlanabilir.

Türk Telekom hat borcunu müşteri hizmetleri hattını arayarak öğrenmek isteyenler 444 1 444 numaralı hattı araması yeterlidir.

Türk Telekom hat kullanıcıları güncel borcunu sms yoluyla da öğrenebilir. Hat borcuna dair herhangi bir tutar mevcut mu? konusuna yönelik bilgi alabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına GÜNCEL yazarak 5555‘e kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

Türk Telekom borç bilgisini tuşlayarak öğrenebilmek için telefon arama alanına gelinerek *100# tuşuna basılır.

Türk Telekom Cayma Bedeli Öğrenme

Türk Telekom operatör taahhüt cayma bedelini öğrenmek isteyenler telefonun arama kısmını kullanabilir. Bunun için *124# tuşlanmalıdır. Açılan ekran üzerinde yer alan 9 rakamına tıklanır. Ardından 3 ve 2 tuşlarına basılarak “Gönder” denir. Bu işlem yapıldıktan sonra kalan taahhüt süresine dair detaylı bilgi ve cayma bedeli sms ile kişiye gönderilir. 

Türk Telekom taahhütlü tarife kullanıcıları istediği herhangi bir anda tarifesini sonlandırabilir. Taahhüt süresinden önce sözleşme bozulduysa kişiden cayma bedeli istenebilir. Oluşan cayma bedeli sözleşme bitimine kalan ay kadar hesaplanır. Tüketici hakları kapsamında belirsiz bir süre varsa ya da ürünün süresi 1 yıldan daha uzun bir zaman geçmişse abonelik sözleşmesi geçersiz sayılır. Gerekçe olmadan ya da herhangi bir cayma bedeli olmadan feshedilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu