Türk Telekom Faturasız 3’Lü İnternet, DK ve SMS Paketleri 2023

Yıllardır operatörler içerisinde kaliteli ve kesintisiz hizmetini sürdüren Türk Telekom; faturalı ve faturasız hat kullanımına sahip olan müşterilerine çeşitli fırsatları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Türk Telekom’un sunduğu cazip fırsatlar daha da iyi paket içeriklerinin oluşmasında öncülük ediyor.

Kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu 2023 yılında internet, dakika ve SMS olarak daha da ön plana çıkan 3’lü paket içerikleri ile pek çok Türk Telekom faturasız kullanıcısını mutlu etmiştir. Türk Telekom’a ilk defa gelen ya da Türk Telekom’da hattı bulunan faturasız kullanıcılar Türk Telekom faturasız 3’lü paket avantajlarından faydalanabilmekteler.

Oldukça geniş ve pek çok kitle düşünülerek oluşturulmuş olan paket içeriklerini hem uygun fiyatlar hem de ihtiyaca yönelik olarak oluşturulmuş içerikleri ile satın alabilirsiniz.

Türk Telekom 3’LÜ Tarifeler Faturasız Paket İçerikleri

Türk Telekom üçlü tarifelerden en popüler olanlarından mobilist paket içerikleri oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle internet paketlerinden bolluğu ön planda tutularak tasarlanmış olan bu paketler gündelik hayatta iletişimde kalmanızı sağlayacak şekilde oluşturulmuştur.

  • Mobilist 5 GB Paketi içeriğinde aylık olarak kullanılabilecek; her yöne 250 dakika konuşma hakkı, 1000 SMS, 5 GB internet kullanım hakkı sunan Türk Telekom mobilist 5 GB paketi 39 TL’ye satın alınabilmektedir.
  • Mobilist 10 GB Paketi içerisinde aylık olarak her yöne kullanılabilecek; 250 dakika konuşma hakkı, 500 SMS ve 10 GB internet fırsatını sadece 49 TL’ye satın alabilirsiniz.
  • Mobilist 15 GB Paketi içerisinde kullanabileceğiniz; 250 dakika konuşma hakkı, 250 SMS ve 15 GB internet hakkı elde edebilmek için 59 TL’ye satın alabilirsiniz.

Türk Telekom mobilist paket içeriğini telefonlarına tanımlamak isteyen kişiler Türk Telekom’un online uygulamaları üzerinden paketi satın alarak telefona tanımlayabilirler.

SMS aracılığı ile bir tanımlama yöntemi bulunmayan mobilist paketi faturasız kullanıcıların faydalanabilecekleri şekilde hazırlanmıştır. Türk Telekom’un mağazalarını ziyaret ederek paket hakkında bilgi alabilir ve içeriği hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bol İnternet Faturasız 10 GB Tarifesi

Türk telekom’un müşterilerine sunmuş olduğu faturasız hat abonelerinin kullanabilecekleri üçlü paket dahilinde 10 GB internet barındıran paket içerikleri şu şekildedir:

  • “Her zaman paketlerin en hesaplısı benim için uygundur” diyenler için, üçlü paketlerden hesaplı 1 GB paketi içerisinde; 300 dakika konuşma hakkı, 3000 SMS ve 1 GB olarak kullanılabilecek internet imkanları ile ayda 23 TL’ye satın alınabilmektedir.
  • Türk Telekom hem daha hızlı hem de daha bol internet imkânına sahip olan üçlü paketi Bol ve Hızlı 5 GB içerisinde her yöne kullanılabilecek; 750 dakika konuşma hakkı, 1000 SMS ve 5 GB internet paketini 42 TL ye satın alınabilmektedir.
  • Her ay paket yenilemeleri ile uğraşmak istemeyen kişiler için daha bol içeriklere sahip olan 3 ay boyunca kullanılabilecek üçlü paket 3 ay rahat 10 GB içerisinde; her yöne 1000 dakika konuşma hakkı, 1000 SMS ve cepten kullanılabilecek 10 GB internet hakkını 70 TL’ye satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Bol ve Hızlı 5 GB Üçlü Paketi

Türk Telekom’un sunmuş olduğu Bol ve Hızlı 5 GB paketi içerisinde 750 dakika, 1000 SMS ve 5 GB internet hakkını telefona tanımlayabilmek için şu adımları izlemelisiniz: Telefon mesaj kısmına büyük harfler ile Bol Hızlı 5 GB yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Hesaplı 1 GB Paketi

Türk Telekom’un Hesapta 1 GB paket içeriğinde ki; 300 dakika konuşma hakkı, 3000 sms, 1 GB cepten internet paketinden faydalanabilmek için şu adımları uygulamalısınız: Telefonunuzun mesaj kısmına büyük harfler ile Hesaplı 1 GB yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom’un 10 GB 3 Ay Rahat Paketi

Türk Telekom’un 3 ay rahat 10 GB paketi içeriği her yöne kullanılabilecek; 1000 dakika konuşma hakkı, 1000 SMS ve 10 GB internet içeriğini barındırır. Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Rahat 10 GB yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Türk Telekom En Uygun Faturasız Paket İçerikleri

Türk Telekom’un genç kullanıcılarına özel olarak hazırlamış olduğu Vodofone 3’lü avantaj ve ucuz paketler dahilinde kullanılabilecek paket içerikleri:

Türk Telekom 26 yaş ve altı kullanıcılarının; kullanabilecekleri daha uygun paket içeriklerinden kendi altyapısı ile oluşturduğu Selfie paketi; Selfy Mobilist 7 GB paketi içeriğinde; her yöne 250 dakika konuşma hakkı, 250 SMS ve 7 GB kullanılabilecek internet paketi barındırır. 39 TL’ye aylık olarak satın alınabilecek bu paket; Türk Telekom müşterileri tarafından kullanılabilmektedir.

Türk Telekom’un Selfy uygulaması kapsamında oluşturulmuş olan Selfy Dijital Small paketi dahilinde yurtiçi konuşulabilecek ve mesajlaşabilecek paket içeriğnin yanı sıra 5 GB’lık internet hakkı 33 TL’ye satın alınabilmektedir.

Selfy uygulamasının Türk Telekom abonelerine sunmuş olduğu Üçlü Sosyal Small paketi içeriği; her yöne 750 dakika konuşma hakkı, 5000 SMS, 2 GB internet hakkı tanır. Bunun dışında sosyal medya ağları olan; Facebook, YouTube, Twitter ve Instagram’da kullanılabilecek bir ay geçerliliği bulunan 1 GB interneti 32 TL’ye satın alabilirsiniz.

“İnternette çok vakit geçiririm” diyenler için oluşturulmuş; Selfy Turuncu Large paketi içeriğinde; her yöne 750 dakika konuşma hakkı, 5000 SMS ve 8 GB internet paketini 45 TL’ye satın alabilirsiniz. Sizde Türk Telekom’a gelerek, çeşitli üçlü paket seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu