Turkcell Hoş Geldin 20 GB Paketi 2023: Yeni Müşteri Kampanyası

Turkcell fırsat avantajlı paketleri ile abonelerini mutlu etmeye devam ediyor. Yüzü güldüren kampanyalarıyla oldukça sevilen operatör Turkcell, yeni gelen müşterilerine özel olarak çeşitli kampanyalar düzenlemekte.

Farklı ve avantajlı paketleri ile 2023 yılında da ilk defa Turkcell abonesi olan kullanıcılarına özel olarak Turkcell hoşgeldin 20 GB paketi içeriğini yeni müşterilerine sunuyor.

Turkcell Hoşgeldin 20 GB Paketi Yeni Gelenlere Özel

Turkcell’e yeni gelen müşterilere özel olarak tanınmış olan 20 GB internet kullanabilme hakkı sayesinde çok sayıda kişi sınırsız internet keyfinden yararlanmıştır. Turkcell hoşgeldin 20 GB paketinden Turkcell’in hazır kart aboneleri yararlanabilmektedir. 

Paket içeriği ilk defa Turkcell abonesi olan faturasız hatta sahip olan kullanıcılar; sadece interneti değil bunun yanı sıra hem dakika hem de SMS alabilmektedirler.

Hoşgeldin 20 GB Paket İçeriğinde Neler Var?

Turkcell’in faturasız abonelerine sağladığı avantajlar 2023 yılında da devam etmektedir. Turkcell çok sayıda abonesi bulunan ve sürekli yenilenen kampanyaları ile göz önünde yer alan Turkcell yeni gelen abonelerine hoşgeldin 20 GB paketi ile karşılamaktadır. Paketin içeriğine baktığımızda Turkcell’in üçlü paketler şeklinde de yapmış olduğu kampanyalara oldukça benzemektedir.

Turkcell 20 GB paket içeriğinde şunlar yer alır: 

  • Turkcell’in her yöne tüm aboneler ile bol bol konuşabilecekleri 1000 dakika, her yöne kullanabilecekleri 100 sms, internetin keyfini çıkarabilecekleri 20 GB kullanım hakkı bulunmaktadır. Telefona kolaylıkla tanımlanabilecek şekildedir.

Turkcell Hoşgeldin 20 GB Paketi BİP Kullanıcılarına da Ayrıcalık Tanıyor!

Turkcell yeni gelen faturasız hat sahiplerine hoşgeldin 20 GB paketi dahilinde dakika, SMS, internet kullanım hakları elde ederken, bunun yanı sıra ayrı olarak bip uygulamasına kullanırken faydalanabilecekleri 1 GB artı internet hakları da bulunmaktadır.

Online olarak internet kullanımına önem veren, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Turkcell altyapısını hazırlarken özellikle gençlere yönelik olarak internet kullanımının daha yoğun olduğu paket içerikleri hazırlamaya devam etmektedir.

Turkcell Hoşgeldin 20 GB Tarifesinden Kimler Faydalanabilir?

Turkcell’in ilk defa gelen faturasız hatta sahip olanların Turkcell Hoşgeldin 20 GB tarifesinden faydalanabilmeleri mümkündür. Bu tarifenin içeriğinden faydalanmak isteyen kişilerin de belirli şartları taşıması gerekmektedir.

  • Farklı bir operatörden Turkcelle numarasını taşıyan kişilerin içerisinden yalnızca son 90 gün içerisinde numarasını Turkcell’e taşımış olması gerekmektedir. 
  • Turkcell sadece numarasını taşıyanlara değil hazır kart kullanıcılarına da Turkcell ile konuşma deneyimi fırsatı yakalayan kişilere de bu hakkı tanımaktadır.
  • Turkcell’in sağlamış olduğu hoşgeldin 20 GB tarifesi sadece Turkcell Hazır Kart abonelerini kapsamaktadır.

Turkcell’in paketinden faydalanabilen kişilerin internet üzerinden Turkcell’in müşteri hizmetlerini arayarak, sms ile telefona tanımlayarak veya Turkcell’in mağazalarını ziyaret ederek paketi aktif etmeleri gerekmektedir.

Turkcell Hoşgeldin 20 GB Tarifesinden Kimler Yararlanamaz?

Avantajlı kampanyaları ile dikkat çeken Turkcell, farklı bir operatörde bulunan kişilerin paket fırsatlarından faydalanmasına izin vermez.

  • Farklı bir operatörde olup Turkcell operatöründeki kişinin internet halkalarından hediye olarak gönderilmesi şekli ile faydalınım sağlayamaz.
  • Turkcell’de bulunan kişinin son 1 ay içerisinde numarasını farklı bir hatta taşımamış olması da gerekir.

Tüm bu şartların dışında kalan ve son 30 gün içinde Turkcell’e dahil olmuş olan aboneler paketin sağladığı fırsatlardan faydalanabilirler.

Hoşgeldin 20 GB Paketi Nasıl Yapılır? 

Turkcell’in 20 GB paketinden faydalanmak isteyen kişileri hazır kart abonesi olması gerekir. Eğer abone değilse ilk defa Turkcell abonesi olması da yeterlidir. 

  • Bu şartı karşılayan kişiler cep telefonlarından mesaj kısmında büyük harfler ile Hosgeldin 20 GB yazıp 2200’a mesaj göndermeleri gerekmektedir.
  • Bu mesajı göndermek isteyen kişinin faturasız hatta sahip olması gerekir.

Eğer bu yöntem dışında başka bir paket edinim şekli arayan olursa bu tarz kişilerde isterlerse Turkcell mağazalarını ziyaret edebilirler, bayilerin pos cihazlarından paket satın alım işlemini gerçekleştirebilirler.

Turkcell 20 GB Paketini Tanımlarken Gönderilen SMS Ücretli mi?

Turkcell 20 GB paketi dahilinde ilk defa Turkcell’e gelen abonelerine özel olarak tanımlanan hediye internet, dakika ve sms fırsatından faydalanmak için telefon aracılığı ile gönderilen sms herhangi bir ücrete tabi değildir.

Turkcell Hoşgeldin Paketi Süresi Ne Kadardır?

Turkcell hoşgeldin 20 GB paketinden faydalanmak isteyen kişiler telefonlarına bu paketi tanımladıktan sonra bilgilendirme mesajının ardından; bir ay boyunca paketi kullanabilmektedirler. 30 günlük kullanım hakları bulunan kişiler, ay bitiminde tarifelerinin kullanım süresini doldurmuş bulunmaktalar.

Turkcell Hoşgeldin Paketi Nasıl İptal Edilir?

Kullanılmaya başlanan Turkcell hoşgeldin 20 GB paketinden memnun kalınmadığı durumlarda veya paketin iptalinin gerekmesi söz konusu olduğunda mesaj yolu ile bu işlenmek yapılabilmektedir.

Turkcell hoşgeldin 20 GB paketi sahipleri telefonun mesaj bölümüne büyük harfler ile Iptal Hosgeldin 20 GB  yazdıktan sonra 2200‘a kısa mesaj olarak göndermeleri yeterlidir. Mesajın ardından paketin iptal edildiğine dair bir bilgilendirme mesajı alırsınız. Bilgilendirme mesajının ardından paketiniz kullanıma kapatılmış olmaktadır.

Turkcell Hoşgeldin 20 GB paketini SMS yolu ile ya da Turkcell’e mağazalarını ziyaret etmeden Turkcell’in kendi altyapısı ile üretmiş olduğu uygulamalar aracı ile iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Daha kısa yoldan müşteri hizmetlerini arayarak Turkcell’in yardım kanalları ile de iletişime geçebilirsiniz. Turkcell’in mağazalarını ziyaret ederek bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu