Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2023

Türk Telekom abonelerinde hiçbir ayrım yapmaksızın ister faturalı isterse faturasız hat sahiplerine çok geniş hile gibi taktiksel bedava internet ve farklı kampanyalar ile hediye seçenekleri oluşturmaktadır. Türk Telekom bedava internet kampanyalarına 2023 itibariyle yenilerini eklemektedir. Operatör kullanıcılarına özel çeşitli kampanyalar düzenlemesine ek olarak abonelerine özel kampanyalar da düzenleyebilmekte ve bedava internet olmak üzere 

Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Türk Telekom’un kadın abonelerine yönelik olarak geliştirmiş olduğu bedava internet hile gibi kampanyayı ifade etmektedir. Faturasız hat kullanıcısı olan kadın abonelerin WhatsApp, Facebook ve Twitter sosyal medyalarında kullanmalarına yönelik olarak tasarlanmış bir kampanyayı ifade etmektedir. Kampanya kapsamında faturasız hat kullanıcısı olan kadınların ayda bir seferde gerçekleştireceği 30 TL ya da üzerindeki ödemeleri için geçerli olmaktadır.

Toplamda 2 GB bedava internet veren kampanya da 1 GB’ı WhatsApp üzerinde geçerli olurken diğer 1 GB Twitter ve Facebook’ta geçerli olmaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların telefonlarının mesaj bölümünden SOSYAL PAKET yazılı kısa mesajı 5555’e göndermeleri gerekmektedir. 

e-fatura Hediye 1 GB İnternet

Kağıt israfının da önüne geçmeyi hedefleyen Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarına yönelik bedava internet kampanyası düzenlemektedir. Kampanya kapsamında faturalarını SMS ya da e-faturaya taşıyan kullanıcılar 1 GB bedava internet kazanmaktadır.

Kullanıcılar bedava internetlerini kazanabilmek için söz konusu faturalı sisteme geçişinden sonra kesilecek ilk faturadan sonra  bedava internet kullanıcıya tanımlanmaktadır. Ancak buna geçiş sağlanabilmesi için kullanıcı mesaj kısmına 1GB e-mail yazılarak 3008’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. 

Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Taktiği

Türk Telekom abonesi olan faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları 2023 yılının sonuna dek kampanyaya katılabilmektedir. Kampanyaya katılım için kullanıcıların sevdiklerine gönderecekleri 1 GB ya da 4 GB bedava internet karşılığında kendileri de bedava internet kazanmaktadır.

Siri ile Lira Paylaş’an Herkese 500 MB

Türk Telekom iPhone kullanıcılarına yönelik olarak tasarladığı kampanya faturasız hatlara TL göndermenin bir yolunu ifade etmektedir. Operatör bu işlemi ilk defa gerçekleştiren kullanıcılarına ise 500 MB bedava internet vermektedir. kampanya dahilinde verilen bedava internet 24 saat süreli olarak geçerli olmaktadır. 

EBA Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom birçok konuda çok farklı kampanyalar düzenlerken eğitime ilişkin kampanyayı da ihmal etmemektedir. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde EBA olarak bilinen Eğitim Bilişim Ağı projesi kaydını gerçekleştiren kullanıcılara 3 GB  bedava internet verilmektedir.

Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar telefonlarının mesaj bölümüne EBA yazılarak 5555’e SMS göndermeleriyle gerçekleşmektedir. Herkesin katılabildiği kampanya genellikle öğretmen ve öğrenciler tarafından kullanılmaktadır. 

Sil Süpür Bedava İnternet

Faturalı ya da faturasız bütün hat sahipleri tarafından kullanılabilen kampanya Türk Telekom’un en çok bedava internet kazandıran uygulaması olmaktadır. Türk Telekom operatörünün uygulamasının indirilmesiyle giriş yapılması gerekmektedir.

Uygulamaya giriş yapılmasının ardından uygulama ana sayfasında bulunan sil süpür kısmına girilerek kampanyadan yararlanılabilmektedir. Kampanyadan her hafta yararlanılabilmektedir. Bunun dışında farklı uygulamalar kullanmak istiyorsanız Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023 adlı yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

4.5G 30 GB Hediye İnternet Hilesi

Çok kişi tarafından bilinmeyen bu kampanya hile gibi bir yöntemdir. Türk Telekom kullanıcılarının hızlı internet erişimi teknolojisi kapsamında 3G uyumlu olan SİM kartlarıyla 4.5G uyumlu SİM kartlarıyla değiştirilmesiyle operatör kullanıcılarına bedava internet sunmaktadır. Kampanyaya katılmak isteyen aboneler SİM kartını değiştirmesi sonrası hattın açılmasının ardından telefonun mesaj bölümünden 4.5G yazılarak 5555’e SMS göndermesiyle kampanyadan yararlanabilmektedir. 

Yeni Yıl Demek Bol GB Demek

Türk Telekom’un faturalı hat kullanıcılarına yönelik olarak düzenlemiş olduğu kampanyalardan birisini oluşturmaktadır. Operatörün yeni yıl için özel düzenlemiş olduğu kampanyalar arasında yer almaktadır. Kullanıcıların gerçekleştireceği mobil işlemler doğrultusunda 15 GB bedava internet vermektedir. 

Türk Telekom Hediye İnternet Faturalı

Türk Telekom’un faturalı kullanıcılarına 15 GB’a varan interneti hiçbir para ödemelerine gerek kalmaksızın bedava bir şekilde dağıtmaktadır.

Hediye 2 GB Kampanyası

6 ay süreli olarak geçerli olacak 2 GB  bedava internet kazanmanın bir diğer seçeneğini oluşturmaktadır. Kampanyaya göre kullanıcılar Hatay, İzmir, Mersin, Aydın, Şanlıurfa, Zonguldak şehirlerindeki kullanıcılar Renkli Tarifeler, Şanslı Tarifeler ya da Aşmayan Tarifelerden birisine geçmesi halinde 2 GB bedava internet kazanabilmektedir. 

Türk Telekom Hediye İnternet Faturasız

Türk Telekom tarafından daha öncesinde de uygulanmış bir kampanya olarak kendisini gösterse de halen aktif olarak kullanılmakta olan kampanyalardan birisi olmaktadır. Bu kampanyaya katılan katılımcılar 10 GB’a varana dek bedava interneti kazanabilmektedir. 

Türk Telekom Yükleme Şenliği ile Bedava internet Kazanma

Türk Telekom tarafından faturasız hat kullanıcılarına yönelik olarak gerçekleştirilen bir kampanya olmaktadır. 35 TL yükleme gerçekleştiren kullanıcılara 2 GB bedava internet verilirken 40 TL yüklemeye 5 GB bedava internet ve 50 TL ve üzerinde gerçekleştirilecek olan yüklemelerde 10 GB bedava internet kazanmaktadırlar. Türk Telekom Faturasız 3’Lü Tarife Paketlerini incelemek için TIKLAYIN

Türk Telekom Selfy Mor Hediye 1 GB Paketi

Türk Telekom uygulamaları arasında yer alan Selfy uygulaması kullanan aboneler 1 GB bedava internet kazanabilmektedir. Kampanyadan faturasız hat kullanıcıları yararlanabilirken kullanıcılar Selfy Mor paketlerinden birisine geçiş yapması gerekmekte ve kampanyaya katılmak içinse telefonların mesaj bölümüne MOR HEDİYE içeriğini oluşturması ve 4545’e mesaj göndermesi gerekmektedir. Böylelikle 1 GB bedava internet kazanabilmektedir. Ayrıca Gençlere Özel Türk Telekom Selfy Sosyal XLarge Tarifesini incelemek için TIKLAYIN

Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom ArayanıBil servisi ile kullanıcılar hem arayan servisi alabilmekte hem de bedava internet kazanabilmektedir. Bu süreçte kullanıcılar uygulamaya giriş yaparak sonrasında PLUS kısa mesajını 7060’a göndermesiyle 6 ay geçerli olacak şekilde bedava internet kazanmaktadır. Kullanıcıların bu noktada dikkat etmesi gereken nokta paketin iptal edilmesi gerektiğidir. İptal edilmemesi halinde ücretli olarak devam etmektedir. Bu nedenle kampanya kapsamında yalnızca ilk ay kullanımı ücretsiz olmaktadır. 

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası ile 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom mevcut müşterileri kadar yeni abone olacak müşterilerini de düşünmektedir. Bu nedenle de yeni abone olacak müşterilerine Hoş Geldin Kampanyası kapsamında farklı bir operatör üzerinden Türk Telekom’a hattını taşıyacak olan kullanıcılara 1 ay boyunca geçerli olacak 4 GB bedava internet paketi hediye edilmektedir. Kullanıcıların kampanyaya katılabilmesi için hattının açılmasından sonra 2070’e gönderecekleri BALLI 4GB kısa mesajıyla kullanıcılara tanımlanmaktadır. 

Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası

Dönüşüm kampanyası kullanıcıların paketlerinde bulunan ancak kullanmadıkları SMS’leri internete çevirmelerini sağlayabilmektedir. Böylelikle kullanıcılar 1000 SMS karşılığında 1GB bedava internet kazanmaktadır. Bunun içinde kullanıcıların DONUSTUR kısa mesajını 5555’e göndermeleri gerekmektedir. 

Türk Telekom Tambu ile 1 GB Bedava İnternet

Selfy kullanıcıları için hazırlanan kampanyalardan birisini ifade etmektedir. Kullanıcılar tambu uygulamasını indirmesi ve giriş yapması gerekmektedir. Böylelikle 1 GB bedava internet kazanabilmektedir. Kullanıcılar uygulamayı AppStore ya da Play Store üzerinden indirerek çok kolay bir şekilde bedava internetlerini kazanabilmektedir.

Ayrıca dikkatinizi çekebileceğini düşündüğümüz Türk Telekom Cihaz Puanı Sorgulama ve Cihaz Alma Şartları 2023 adlı yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu