Faturalı ve Faturasız Yeni Hat Fiyatları Nisan 2023

Telefonla iletişimin mümkün olmasını sağlayan sim kartlar herkesin kullanımındadır. Hat almak veya hattını yenilmek isteyenler, tüm operatörlerin hat fiyatları 2023 yılında güncel olarak listelenmiştir. Pek çok operatörden alabileceğiniz hatları ve bu hatların ücretleri öğrenmek için aşağıdaki başlıklara göz atabilirsiniz. İlk olarak 2023 yılında faturasız yeni hat ortalama fiyatları şu şekildedir;

OperatörFiyat
Turkcell80 – 150₺
Vodafone90 – 150₺
Türk Telekom65 – 150₺
BİMCell40 – 85₺
Bursasporcell55 – 70
Fenercell55 – 70
Galatasaray Mobil55 – 70
KAFKAFCell55 – 70
Kartalcell55 – 70
Samsuncell55 – 70
Trabzoncell55 – 70
Uğurcell55 – 70
Wirofon55 – 70
Pttcell55 – 70

Vodafone Faturalı, Faturasız Hat Fiyatları 2023

Vodafone operatöründen hat almak isteyen için bilinmesi gerekir ki, Vodafone’dan alınacak faturalı hatlar için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ancak faturalı hat alanlar faturalarına ek olarak aylık düşük bedeller ödemektedir. Faturasız hat almak isteyen bireyler, hatlarını aldıkları zaman bir ödeme yapmaktadır. Bu ödeme, 2023 yılında 90 ila 150 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Faturasız hat alanlar, direkt olarak hat ücreti ödediği için ek bedeller ile karşılaşmamaktadır.  

Vodafone Yeni Hat Kampanyaları Nedir?

Vodafone, bünyesine katılan müşteriler için özel yeni hat kampanyaları düzenlemektedir. Müşteriler, dönemsel olarak farklı kampanyalardan faydalanabildiği için tek bir kampanyadan bahsedilememektedir. Ancak genel olarak Vodafone tarafından oluşturulan hat kampanyaları, müşterilerin bir dönem boyunca ücretsiz ek internet kullanabilmesini sağlamak üzere hazırlanmaktadır. Hat aldığınız döneme ait olan güncel kampanyalar için Vodafone 542 müşteri temsilcileri ile görüşme sağlamanız tavsiye edilmektedir. 

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları 2023

Turkcell operatöründen faturasız hat almak isteyen bireyler, 2023 yılında 80 TL ile 150 TL karşılığında yeni bir faturasız hat alabilmektedir. Ancak alacağınız numara üzerinde değişiklik yapmak istiyorsanız, yani özel bir isteğini varsa, bu bedel 100 TL bandına kadar çıkabilmektedir. Turkcell faturasız hat alımlarında, hat bedeli direkt olarak ödenmekte ve fatura dönemlerinde ek bedeller talep edilmemektedir. 

Turkcell Faturasız Hat Paketleri 2023

Turkcell, her bütçeye ve ihtiyaca uygun olacak şekilde farklı tarifeler hazırlamaktadır. Tarifelerde müşterilerin istek ve ihtiyacını karşılayabilecek düzeylerde dakika, mesaj ve internet hakkı bulunmaktadır. Kendinize en uygun Turkcell tarifelerini öğrenebilmek için Turkcell bayilerine gidebilir, Turkcell sitesini ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. 

Turkcell Faturasız Hat Başvurusu

Turkcell üzerinden hat almak isteyen vatandaşlar, başvurularını hem şubelerden hem de online olarak gerçekleştirebilmektedir. Üstelik başvuru işlemleri oldukça kısa sürmekte ve anında hat verilmektedir. Bu sayede hat almak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken, Turkcell bayilerine gitmek ya da Turkcell resmi web adresine girip “Faturalı Hat” seçeneğine tıklayıp başvuruşunuzu gerçekleştirmektedir. Daha sonrasında ise kendinize uygun tarifeleri seçerek hattınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları 2023

Yeni bir sim kartı almak için hat fiyatları 2023 Türk Telekom, faturasız hatların 65 TL’den başladığını bilmelidir. Ancak almak istediğiniz hat numarası üzerinde değişiklik yapmak istiyorsanız, ödemeniz gereken ücret 100 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Üstelik Türk Telekom’a hat ücreti olarak ödediğiniz bedelin 5 TL’si hattınıza tanımlanacaktır.   

Türk Telekom Yeni Hat Kampanyaları Nedir?

Türk Telekom, yeni faturasız hat alan müşterilerine pek çok kampanya hazırlamaktadır. Bu kampanyalar, dönemsel olarak değişiklik gösterebilmektedir. Güncel kampanyalara örnek vermek gerekirse, yeni faturasız hat alan bireyler herhangi bir cayma bedeli ödemeden ilk 3 ayda hatlarını iptal edebilmektedir. Buna ek olarak 30 TL ve üzeri yüklemlerde 20 GB hediye kampanyası bulunmaktadır. Hat aldığınız dönemdeki kampanyaları öğrenmek için Türk Telefon web sitesine göz atabilirsiniz. 

Türk Telekom Faturasız Hat Başvurusu

Türk Telekom faturasız hat başvuruları, hem internet üzerinden hem de bayilerden yapılabilmektedir. Bayilerden yapılan başvurular anında kabul edilmekte ve hat teslimi sağlanmaktadır. Gerekli belgeleri imzalayarak yeni hattınızı kullanmaya başlamanız mümkündür. Ancak internet üzerinden başvuru yaparsanız, kargo işlemlerinden dolayı hattınızın elinize ulaşması daha uzun sürecektir. 

Bimcell Faturalı ve Faturasız Hat fiyatları 2023

Bimcell, Türk Telekom altyapısını kullanan operatörlerden bir tanesidir. Faturasız Bimcell hatlarını 85 TL ücret karşılığında satın alabileceklerini bilmelidir. Faturalı hat almak isteyen bireyler ise, tarifeleri üzerinden düşük bir ücretlendirme ile hat alabilmektedir. Bu nedenle faturalı hat alımlarında hat bedeli ödenmemektedir. 

Diğer Faturasız Sim Kart Ücretleri Ne Kadar?

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom dışındaki operatörlerden hat almak isteyenler, bu noktada diğer operatörlerin bu 3 büyük operatörün alt firması olduğunu bilmelidir. Örnek vermek gerekirse Teknosacell, Bimcell, Fenercell, Galatasaray Mobile gibi firmalar, Türk Telekom’a bağlı olarak hizmet vermektedir. Bu nedenle bu operatörleri tercih edecek bireyler, Türk Telekom hat fiyatları ile eş olacak şekilde hat alabilmektedir. 

Operatörlerden Özel (VIP) Numara Alma

Operatörlerden özel numara almak da mümkündür. Eğer hazır listelerde yer alan numaralar yerine, istediğiniz bir tarih ve sayı kombinasyonu içeren bir numara satın almak istiyorsanız, daha yüksek ücretler karşılığında bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz. VIP numara fiyatları, her operatörde farklılık göstermektedir. 

Turkcell Özel Numara Fiyatı

Turkcell operatöründen özel numara almak için bayilere gidebilir ya da müşteri hizmetlerini arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Turkcell normal hat fiyatları 80 TL iken, özel numaralar için genellikle 100 TL ödeme yapmanız gerekecektir. Ancak bu ücret, alacağınız numaraya göre farklılık gösterebilmektedir. 

Türk Telekom Özel Numara Fiyatı

Türk Telekom’dan hat alacaklar, özel numaralar için belirli bir fiyat olmadığını bilmelidir. Zira seçilen numara, hat fiyatının ne kadar olacağını belirlemektedir. Ancak özel numaraları Türk Telekom operatöründen yaklaşık 100 TL karşılığında alabilirsiniz. 

Vodafone Özel Numara Fiyatı

Hat almak için Vodafone sim kart fiyatları 2023 yılında VIP numaralar için geçerli olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Zira numara üzerinde değişiklik yapma bedeli, normal numaralara kıyasla daha yüksektir. Vodafone VIP numara için 90 ila 150 TL gibi bir fiyat çıkartılabilmektedir. 

Faturalı veya Faturasız Özel Numara Oluyor Mu?

VIP numara kullanmak isteyenler, faturalı ya da faturasız olması fark etmeksizin operatörlerden özel numara almanız mümkündür. Bu sayede istediğiniz numarayı, hem faturalı hem de faturasız şekilde kullanıma açabilirsiniz. Özel numaralar, tıpkı normal numaralar gibi istenilen paket ve tarifeler ile birlikte kullanılabilmektedir. 

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu