Turkcell Faturasız 3’Lü Dakika, İnternet ve SMS Paketleri 2023

Turkcell faturasız 3lü paketler arasında konuşma, internet ve mesajlaşma tarifeleri yer almaktadır. Turkcell zengin ve sağlam altyapısı ile tüm operatörlerine farklı zaman dilimlerinde kampanyalı paketler sunmaktadır. Her bütçeye uygun olarak hazırlanmış tekli paketler ya da çoklu paketler ile 2023 yılında da faturalı ve faturasız hatlara özel kampanyaları ile sizleri mutlu etmeye devam ediyor.

Özellikle çoklu içeriklere sahip olan paketler daha çok dikkat çekmektedir. Bu tarz paketler birden çok iletişim kanalına bir araya topladığı için ve daha uygun bir ücretlendirmeye denk geldiği için daha fazla tercih edilmektedir. Turkcell faturasız 3’lü paketler hazır kart abonelerine özel olarak değişik paket içerikleri ve avantajları ile sizleri beklemekte.

Turkcell Faturasız 3’lü Paket İçerikleri

Turkcell’in her bütçeye uygun olarak hazırlamış olduğu hazırkart abonelerinin faydalanabilecekleri üçlü paket seçeneklerine faturasız hatta sahip olanlar değerlendirebilirler.

Turkcell’in sunmuş olduğu üçlü paket içeriklerine SMS yolu ile Turkcell fatura merkezlerini ziyaret ederek veya müşteri hizmetlerini arayıp iletişim kurarak detaylı bilgisini alabilir ve telefonunuza tanımlayabilirsiniz. Turkcell 3’lü paket içerikleri içinde en fazla tercih edilen bol dakika SMS ve internet barındıran uçuran tarife paketleridir.

Turkcell Uçuran 6 GB Paketi

Paket içeriği oldukça dolu bir şekilde hazırlanmıştır. Kişinin bir ay boyunca kesintisiz bir şekilde kullanabileceği her yöne 750 dakika konuşma hakkı ve yine her yöne 1000 SMS gönderme hakkı bulunur. Bunun dışında özellikle internet kullanıcıları için düşünülmüş olan 6 GB’lık internet pakete dahildir.

Bunun yanı sıra Turkcell’in kendi altyapısı ile oluşturmuş olduğu bip isimli uygulama içinde kullanabileceğiniz artı 5 GB internet hediye olarak sunulmaktadır.

Telefonlara tanımlamak istediğiniz Turkcell uçuran 6 GB paketi telefonun sms kısımına yazacağınız kısa mesaj ile göndereceğiniz işlem ile gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Uçuran 6 GB yazdıktan sonra 2222‘ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Kısa sürede hattınıza paket tanımlanacaktır.

Turkcell Uçuran 8 GB Paketi: Paket içeriğinde 750 dakika konuşma, 1000 SMS ve 8 GB internet bulundurur. Bip ve dergilik uygulamalarında kullanabileceğiniz artı 5 GB internet verilmektedir. Telefonun mesaj kısmına Uçuran 8 GB yazdıktan sonra 2200’ a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Turkcell Uçuran 10 GB Paketi: Gün içerisinde konuşmak, mesajlaşmak ve internet paketini kullanmak isteyen ve bunu daha yoğun bir şekilde gerçekleştiren kişiler için daha geniş çaplı olan bu paket; 750 dakika konuşma, 1000 sms ve 10 GB internet içermektedir.

Turkcell’in fizy ve dergilik servislerinde kullanılabilen artı 5 GB telefonlara tanımlanır. Telefonun mesaj kısımlarına Uçuran 10 GB yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Turkcell Uçuran 6 GB Plus Paketi: Daha dolu bir paket içeriğine sahip olmak isteyenlerin tercih edebileceği bu paket içerisinde; 1000 dakika, 1000 SMS ve 8 GB internet barındırır.

Bip ve dergilik uygulamalarında kullanabilmek için artı 5 GB verilmektedir. Telefonun mesaj kısımlarına büyük harfler ile Uçuran 8 GB Plus yazdıktan sonra 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Turkcell Uçuran 14 GB Paketi: Daha bol paket içeriğine sahip olmak isteyenlerin tercih ettikleri bu paket kendi içerisinde; 750 dakika, 1000 SMS ve 14 GB internet hakkı bulundurur.

Diğer paketlerden farkı internet hakkının daha fazla oluşudur. Fizy, bip ve dergilik uygulamalarında kullanabileceğimiz 5 GB artı internet farkından faydalanabilmek için telefonların mesaj kısmına Uçuran 14 GB yazdıktan sonra 2200’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Yukarıda saymış olduğumuz tüm paketleri Turkcell dijital operatör uygulamasına giriş yaparak da bakabilir, bilgi edinebilir ve buradan paketleri satın alabilirsiniz.

Böyle bir uygulamanın bulunmadığı ve varlığından haberinizin olmadığı durumlarda telefonlarla müşteri hizmetlerini arayarak Turkcell müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Turkcell Faturasız 3’lü Tarifelerin Fiyatları 2023

Bol bol konuşma, mesaj ve internet hakkı bulunduran ve bunun yanında Turkcellin kendi uygulamaları içerisinde kullanabileceğiniz ücretsiz internet paketleri ile beraber göz dolduran üçlü paketlerin ücretlendirmleleri şu şekildedir:

 • Uçuran 6 GB Paketi 45 TL
 • Uçuran 8 GB Paketi 50 TL
 • Uçuran 10 GB Paketi 55 TL
 • Uçuran 6 GB Plus Paketi 55 TL
 • Uçuran 8 GB Plus Paketi 60 TL
 • Uçuran 14 GB Paketi 65 TL

Gnc Turkcell Faturasız Üçlü Tarifeler

Turkcell’in faturasız abonelerine özel olarak sunmuş olduğu üçlü paketler oldukça dikkat çekiyor. İçeriğe bakıldığında hem dolu dolu hem de uygun fiyatlar ile bütçeyi sarsmayan üçlü paketler gençler tarafından da tercih edilmektedir. GNC paketleri 25 yaş altı olan Turkcell faturasız kullanıcıları faydalanabilirler.

 • Süper 6 GB Paketi
 • GNC Süper 8 GB Paketi
 • GNC Süper 10gb Paketi
 • GNC Süper 12 GB Paketi
 • GNC Süper 14 GB Paketi
 • Her Yöne 1500 Dakika Kampanyası

Gnc Turkcell Faturasız Süper 10 GB Paketi

Turkcell’in genç kullanıcılarına özel olarak sunmuş olduğu GNC Super 10 GB paketi içeriğine bakıldığında oldukça doyurucu ve geniş çaplı bir paket olduğu görülür. Fiyatı da içeriğe göre oldukça uygundur.

 1. Paket içeriğinde 1000 dakika konuşma, 1000 SMS ve 10 GB internet hakkı bulunmaktadır.
 2. Turkcell’in sosyal medya ağları olan Fizy de kullanılmak üzere 1 GB kullanım hakkı ile birlikte başlangıç üyeliği de verilmektedir.
 3. Dergilik uygulamasında kullanılabilecek 5 GB hediye internette verilir.
 4. Yine bu paketi yapan her üyeye Bip’te kullanılabilecekleri 5 GB internet verilir.

Gnc Turkcell Faturasız Süper 10 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell’in 25 yaş altı gençlere sunmuş olduğu 10 GB paketini yapabilmek için telefonların mesaj kısımlarına büyük harfler ile Süper 10 GB yazdıktan sonra 2200‘a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

 • Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında kısa sürede hattınıza paket tanımlanmış olacaktır.
 • Her paketin 4 haftalık yani 1 aylık kullanım süresi bulunmaktadır.
 • GNC Turkcell faturasız süper 10 GB paketinden faydalanabilmek için aylık olarak 49 TL ücretlendirmesini ödemeniz gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu