Axess Business Kart Avantajları, Kampanyaları ve Özellikleri

Akbank, iş yeri sahiplerine özel çıkardığı kredi kartı olan Business Kart yüksek limitli ve bol özellikli bir karttır. Ticari kart olarak geçen bu kredi kartı birçok işletme sahibi tarafından kullanılmaktadır.

Axess Business Tedarik Kart Nedir?

Axess Business kart sahipleri hem şirket işleri hem de kişisel işlemlerini tek kart üzerinden gerçekleştirebilmektedir. İşletme yönünden bakarsak şirket üzerine alınan Business kart belirlenen limitler dahilinde iş amaçlı gezilerde, konaklama, ofis – büro giderleri, toptan ürün alımları, şirkete ait diğer giderlerin harcanması konusunda kolaylıklar sağlamaktadır.

Axess Business Kart Ücreti

Örneğin yaptığınız harcamaları erteleyebilir, taksitlendirebilirsiniz. Axess üye iş yerleri arasında Business kart ile yapılan harcamalar ve alımlar müşterilere avantaj sağlamaktadır.

Üye iş yerlerinden yapılan tüm harcamalar chip para kazandırmaktadır. Bu chip paralar sonraki zamanlarda diğer üye iş yerleri arasında harcanabilir ya da nakit akışı olarak sağlanabilir.

Kişisel bankacılık işlemlerinde ise para çekme, para yatırma, fatura ödeme, bakiye sorgulama, ekstre görüntüleme, mevduat hesap yönetimi gibi işlemler gerçekleştirebilir.

Axess Business Kart Çeşitleri

Bu kartı almak isteyen iş yeri ve işletme sahiplerinin ilk sorduğu sorulardan biri olan business kart aidat ücreti konusunda açıklama getirmek gerekirse;

  • Axess Business
  • Axess Kobi

Business Ücretsiz Taksit Faiz Oranları Nedir?

Şeklinde iki kart bulunmaktadır. Her iki kartında yıllık aidat ücreti 175 Türk lirasıdır. Ek kart alımlarında ise herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Yapılan tüm işlemler için uygulanan faiz oranları ise %2,75 olarak belirlenmiştir.

Axess Platinum Kart
Axess Platinum Kart

12 aya kadar taksitlendirme seçeneği bulunan kartın 2 aylık taksitlendirme seçeneği işlem bedeli olarak %3,27 iken 12 aylık taksitlendirme seçeneğinin işlem bedeli %13,14 olarak belirlenmiştir. Erteleme kısmında ise 3 aya kadar erteleme seçeneği bulunan Business Kart’ın

  • 1 ay erteleme bedeli %3,27
  • 2 ay erteleme bedeli %4,32
  • 3 ay erteleme bedeli %5,36 olarak belirlenmiştir.

Axess Business İletişim ile Şifre Alma

Axess Business Kart için alınan yıllık 175 TL’lik aidat ücretinin geri alınması için 444 25 25 numaralı telefonu arayarak aidat iptalini ve ödenen tutarın tarafınıza iade edilmesi konusunda talep oluşturabilirsiniz ya da Akbank resmi sitesinden Bize Ulaşın kısmından formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu