Enpara Kredi Kartı Başvurusu, Özellikleri ve Avantajları 2023

Enpara kredi kartı insanların hiçte alışık olmadığı türden bir özelliğe sahip olmaktadır. Çünkü bu kredi kartına ömür boyu aidat ödemeyeceksiniz. Yanlış duymadınız, enpara kredi kartı hiçbir başlık altında müşterilerinden ücret talep etmemektedir. Hatta enpara herhangi bir ücret almadığı gibi kredi kartını düzenli kullanan müşterilerine 2 yıl boyunca yıllık 100 TL de kendisi aidat ödemektedir.

EnPara Kredi Kartı 100 TL Her Yıl Aidat Veriyor

Bu eşsiz özellikteki kredi kartının kampanyasından yararlanabilmeniz için öncelikle Enpara müşterisi olmalısınız. Son olarak da enpara kredi kart’ına başvuru işleminizi gerçekleştirdikten sonra her bir yıl için en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri işlem bulunuyor olması gerekmektedir. Bu şartları sağladığınız takdirde, 6. Ekstrenizin kesildiği tarihi takip eden 7. Ayda paranız hesabınıza yatırılmaktadır.

enpara borcu sorgulama ve öğrenme

EnPara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kullanımı kadar başvuru yapılması da oldukça kolay olan enpara kredi kartı için tek yapmanız gereken; internet bankacılığı, Mobil Bankacılık ya da Enpara web sitesi üzerinden başvuru yapabilmektedirler.

Hâli hazırda Enpara müşterisi olanlar telefon bankacılığı uygulamasındaki menülerinde bulunan kredi kartı sekmesinden de hemen başvur seçeneği ile doğrudan başvuru yapabilmektedirler.

  • Enpara kredi kartı aidat noktasında özelinde düzenlemiş olduğu kampanyalarına ek olarak Mastercard Platinum’un düzenlediği kampanyalara da katılım sağlanabilir.
  • Şayet kredi kartı kullanıcıları nakit paraya sıkışacak olur ve nakit para çekmek isterlerse, bu kartı nakit avans kartı olarak da kullanmaktasınız.
  • En önemli özelliklerinden bir tanesi de yaptığınız alışverişleri sonradan siz taksitlendirebilmektesiniz. Hem de bu taksitlendirmeler ay bazında her biri 1000 TL’ye kadar olan 3 ayrı harcamanız için en ufak bir ek ücret yansıtılmadan yapılabilmektedir.
  • Yine öğrencilere yönelik ayrı bir prosedür geliştirilmiş ve onlara kredi notu gibi durumlara takılmamaları için ayrı bir prosedür uygulanmıştır.

QNB Finans Bank doğrudan müşterisi olmayanlar ise enpara internet sitesi aracılığı ile kredi kartı başvurusunda bulunabilmektedirler. Bu başvuruyla birlikte tamamen ücretsiz hesap açılış işlemi de sizler için gerçekleştirilmektedir.

Şayet kredi kartı başvurunuz olumlu bulunursa sizlere hesap açılış sözleşmesi ve kredi kartı kullanım sözleşmesi kurye ile gönderilmektedir. İmza işleri hallolduktan çok kısa bir süre sonra kartınız kullanıma açılmış olmaktadır.

Siz başvurunuzu yaptıktan sonra 12 saat gibi kısa bir süre içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Bu yüzden genellikle kredi kart başvurum ne oldu acaba diye sormanıza bile gerek kalmadan tarafınıza anında bilgilendirme mesajı gelmektedir.

Enpara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şayet olurda sizin kredi kartı başvurunuz 12 saatten daha uzun sürecek olursa anında 0850 222 33 63 numaralı hat üzerinden kredi kartı başvurunuzun akıbetini sorgulayabilirsiniz.

Kart başvurunuz olumlu sonuçlandı ise, kartınız tarafınıza kurye aracılığıyla iletilecektir. Kartın basım ve size ulaşım süresi de ortalama 15 iş günü olmaktadır.

Enpara Kredi Kartı Borcu Öğrenme Nasıl Yapılır?

EnPara borcunuzu sorgulamak için Finans Bank tarafından sunulan birkaç farklı hizmet yolunu tercih edebilirsiniz. Finans Bank En Para borcunuzu öğrenmek için tercih edebileceğiniz en kolay ve hızlı yol, bankanın internet sitesini kullanmaktır. Finans Bank internet sitesine En Para müşteri numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sistem üzerinden birkaç dakika içerisinde En Para borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Sol tarafta bulunan menüde yer alan Kart Detayları kısmına giriş yaptıktan sonra, son ay içerisindeki harcamalarınızı ve toplam borcunuzu görebilirsiniz. Sistem üzerinden isterseniz daha önceki aylara dair harcamalarınızı da inceleyebilirsiniz.

QNB Finans Bank Cep Şubesi sayesinde, iPhone ya da Android temelli akıllı telefonlarınız üzerinden En Para borcunuzu anında öğrenebilirsiniz. Uygulamayı Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz şekilde indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

QNB Finans Bank Cep Şubesi uygulamasına giriş yaptıktan sonra, müşteri numarası ve şifre bilgileriniz ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menüden En Para borcunuzu anında öğrenebilirsiniz.

Finans Bank şubelerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Size en yakın Finans Bank şubesine müracaat ettikten sonra, En Para borcunuzu öğrenmek istediğinizi belirterek son 6 aya kadar yaptığınız tüm harcamaları ve hesap dökümünüzü talep edebilirsiniz.

Yakınlarınızda Finans Bank şubesi yoksa, Finans Bank ATM’lerinden de En Para borcunuzu ve hesabınızın detaylarını öğrenebilirsiniz. Akbank ATM’lerinden kartlı ve kartsız işlem seçeneklerini tercih ederek hesap özetinizi ve borç bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

En Para tercih edebileceğiniz son seçenek ise Finans Bank müşteri hizmetleri ile iletişime geçmektir. Finans Bank müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmelerde En Para hesap borcunuzu öğrenmek istediğinizi belirtmeniz halinde müşteri temsilcisi tarafından son 6 aya kadar yaptığınız tüm harcamaları ve hesap borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu