Madeleb Krem Ne İşe Yarar ve Fiyatları 2023

Madeleb krem; ciltte meydana gelen yara izlerinin ya da çeşitli lekelerin tedavi edilmesinde kullanılmaktadır. Bu krem, son zamanlarda daha da popüler bir hale gelmiştir. Hücrelerin yenilenmesi konusunda oldukça etkilidir. Yaşlanma etkilerinin geçmesi konusunda da etkin rol oynar.

Doktor kontrolünde ve düzenli bir biçimde kullanılması halinde döküntü, tahriş ve kuruluğa karşı tesir eder. Cildin asıl nem dengesini bulmasına yardımcı olur. Ciltte meydana gelen yıpranmaların önüne geçer. Tüm cilt tipleri için uygundur ama en çok kullanması gereken cilt tipi kesinlikle kuru olandır.

Madeleb krem, cilde doğal yönlü bir parlaklık verir ve cildin toksinlerden arınmasını sağlar. Yağlı bir cildiniz varsa bu krem sayesinde yüzünüz daha ışıltılı görünmeye başlayacaktır. Böylece sivilce ve siyah noktalar gitgide azalmaya başlar. Bu krem, diğer nemlendirici kremlere göre çok daha etkilidir.

Antioksidan özelliğe sahip olan Madeleb krem, cildin bariyerini korur. Cildi yumuşatarak yağ oranının dengelenmesini sağlar. Cildin olduğundan daha bakımlı görünmesini sağlaması ise tamamen lavanta, papatya yağı gibi ürünler içermesiyle alakalıdır. Bu krem; sedef, egzama ve döküntü gibi problemlerle de mücadele etmektedir.

Madeleb Krem Fiyatları 2023

Madeleb kremin özelliklerini öğrenen herkes bu kremi satın almak istiyor. Tabii fiyatı da doğal olarak merak ediliyor. Aslında bu kremin fiyatı her bütçe için uygun olmaktadır. Piyasada birçok yerde bulabileceğiniz Madeleb kremin fiyatı 40 ila 50 TL arasında değişiklik gösterir.

Madeleb Krem İçeriği Nedir?

Madeleb krem içeriği ile de oldukça dikkat çeken bir bakım ürünü oluyor. Ürünün içeriğinde papatya özleri, tatlı badem yağı, lavanta yağı, Shea butter, buğday yağı, aynısafa özü yer alıyor. Aynı zamanda E vitamini ve B5 vitamini de içeriyor. Bütün cilt tipleri için uygun bir kremdir. Gözlerinizin çevresine de sürebilirsiniz; göz çevresi bakımı yapar ve nemlendirici görevi görür.

W-lab Madeleb Krem Kullananlar Yorumu

W-lab Madeleb krem kullananların hemen hemen hepsi üründen memnun kalmıştır. Kullananların yorumları ise şu şekildedir:

Ömür: Ürünü aldığım an itibarıyla aktif olarak kullanmaya başladım diyebilirim. Son derece etkili bir krem olduğunu ifade etmek istiyorum. Sivilce izlerimi sürekli kafama takıyordum, bu krem sayesinde lekelerde azalma gördüm. Herkese tavsiye ediyorum.

Ecenur: Cildim çok mat bir yapıya sahipti. Parlak görünsün diye kullanmadığım krem kalmamıştı. Bir gün arkadaşımın tavsiyesiyle beraber Madeleb krem kullanmaya başladım ve etkisini kısa sürede gördüm diyebilirim. Cildim artık çok daha parlak görünüyor.

Nida: Egzama ile uğraşıyordum. Sürekli bu nasıl geçecek ne yapmam gerekiyor diye araştırma yapıyordum ki imdadıma Madeleb krem yetişti. Artık cildim çok daha kusursuz görünüyor. İyi ki bu kremi almış ve kullanmışım.

Sima: Cilt tipim kuru olduğu için her ürünü kolay kolay sevemiyordum. Bir gün internette dolanırken Madeleb krem hakkında yazan yorumları okudum ve neden olmasın dedim, satın aldım. O gün bugündür kullanıyorum gerçekten harika bir ürün. Herkesin bu kremi kullanmasını tavsiye ediyorum, belirtilen tüm faydaları sağlıyor kesinlikle.

Nurbanu: Ergenlik sürecim sivilceler yüzünden çok kötü geçmişti. O sivilcelerin lekeleri de maalesef yüzümde kalmıştı. Bir gün araştırma yaparken Madeleb kremi ile tanıştım, hiç umudum yoktu ama yine de denemek istedim. Sonuç gerçekten harika, artık sivilce izlerim eskisi gibi belirgin değil. Zamanla tamamen geçeceğine inanıyorum. Mutlaka denemelisiniz.

Simay: Denemediğim ürün kalmamıştı… Her şey yüzümde oluşan ve bir türlü anlam veremediğim lekelerin geçmesi içindi. Artık geçmeyeceğinden emin olmuştum ki bir arkadaşım bana Madeleb kremin etkilerinden bahsetti. Heveslenmiştim, heves ettiğime gerçekten değdi. Bebek gibi bir cildim var artık!

Recai: Yüzümde seneler öncesinden kalma lekeler vardı. Bu kremi kullanmaya başladığımdan beri cildimin parladığını görebiliyorum. Aynı zamanda kuruma problemim de geçmiş oldu.

Naci: Senelerce uğraşsam da cildimdeki kuruluk sorununu aşamamıştım. Gitmediğim bakım merkezi kalmadı diyebilirim. Madeleb krem kullandığımdan beri cildim daha güzel görünüyor. Keşke daha önce kullansaymışım dedirtiyor.

Madeleb Krem Yan Etkileri Neler?

Her krem gibi bu ürünün de çeşitli yan etkileri olabilir ama bu tamamen sizin cilt yapı ve bariyerinize bağlı olarak değişecektir. Cildinizde rahatsız edici bir durum görürseniz kremi kullanmayı bırakın. Örneğin egzamanız arttıysa, sedef hastalığı daha da nüksederse bırakmalısınız.

Madeleb Ne Zaman Kullanılmamalı?

Madeleb kremi herhangi bir yan etki gördüğünüz zaman kullanmamalısınız. Ayrıca aşırı derecede hassas bir cilde sahipseniz de bu ürünü kullanmamanız daha yararınıza olacaktır. Böyle durumlarda bir uzmana danışarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Madeleb Krem Nasıl Kullanılır?

Madeleb kremi temiz cildinize nazik ve dairesel yönlü hareketlerle uygulamalısınız. Bu kremi her gün kullanmanız önemlidir, düzenli kullanım sonucu etkileri daha kısa süre içerisinde görmeye başlarsınız. İnce tabaka bir kremi parmak uçlarınızla lekeli bölgelere uygulayın. Birkaç dakika kadar masaj yaparak kremi dağıtın. Cildinizin kremi tamamen emdiğinden emin olun. Krem cildinizde 2 saat kadar bir süreyle kalmalıdır. Ancak bu şekilde tam olarak etki eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu