Coca Cola, Pepsi ve Fanta Bedava İnternet Kampanyası 2023

Kampanyaya, Coca Cola, Pepsi Yedigün ve Fanta’ya doymayanlar şimdi de bedava internet kampanyası ile GB’lara doyuyor. Özellikle internet paketlerine doymayan, harcadıkça harcayanların merak ettiği bedava internet kampanyaları ile her gün içeceğin yanında internet hediye ediliyor.

Peki katılım şartları neler? Bedava internet sahibi olmanın koşulları neler? Bedava internet kampanyaları ile ilgili detaylı bilgi için okumaya devam edin.

Coca Cola Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Coca Cola tarafından sponsorluğu yapılan bedava internet kampanyası ile belli Coca Cola ürünlerinden çıkan kodlar sayesinde kullanıcılar bedava internet sahibi olabilmekteler.

İnternete her zaman ihtiyacı olanların ve elinden de Coca Cola düşmeyenlerin fırsata dönüştürdüğü bedava internet kampanyası şimdi herkesin dilinde. Peki Coca Cola Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Coca Cola 1 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Coca Cola 1 Gb hediye internet kazanabilmek için önce bazı ön koşulların sağlanması gerekli. Katılımcı ilk önce www.dahadaha.com adlı web sitesine üye olmalıdır. Çünkü katılım işlemleri Daha Daha web sitesi üzerinden yapılmaktadır.

 • Web sitesine üye olduktan sonra Coca Cola markasının 330 ml’lik içeceklerinden alınmalı ve sonrasında içeceğin açma halkası üzerindeki kod Daha Daha web sitesine yüklenmelidir.
 • Kod 8 hanelidir.
 • İşlem onaylandıktan sonra katılımcılara 24 saat yani bir gün geçerli cepten internet hediyesi verilir.
 • İnternet hediyesi 1 Gb’dır ve günde bir kez katılım hakkı sağlanabilmektedir.

Fanta Bedava İnternet Kampanyası 2023

Fanta bedava internet kampanyası daha önceki yıllarda da olduğu gibi bu yıl da devam etmekte. Fanta ürünlerinden çıkan kodlar ile alınan hediye internetler ve günlük kullanımlar katılımcıları arttırmakta. Fanta bedava internet kampanyası 2023 yılında güncel olarak yapabilirsiniz.

Fanta bedava internet kampanyası ile 2023 yılında 250 Mb ile 1 Gb arasında internet hediye ediyor. 330 Ml’lik Fanta portakal ürünlerinin açma halkalarındaki 8 haneli kodu Daha Daha web sitesine yükleyin ve sonra aşağıdaki adımları izleyin;

 • Kampanya gereği 24 saat geçerli internet hediyenizi alın.
 • Daha Daha üyelik kaydı yapıldıktan sonra sms ile teyit edilmektedir ve üyelik sırasında cevaplanan soruların doğru cevaplanması önemlidir.
 • Kodu Daha Daha web sitesine girerek bedava internet kazanabilirsiniz.
 • Fanta bedava internet kampanyasına günde bir kere katılım sağlanabilmektedir.

Yedigün Bedava İnternet Kodu Nedir?

Yedigün bedava internet kodu ile Yedigün ürünlerinden ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

 • Yedigün bedava internet kazanabilmek için KazandıRio uygulamasına girilmelidir.
 • 100 Mb veya 250 Mb bedava internet kazanılabilmektedir.
 • Yedigün ürünlerinin kapakları altındaki kodu cep telefonu bilgileriniz ile birlikte KazandıRio uygulamasına girmelisiniz.
 • Günlük bedava internetinizi kullanabilirsiniz.

Ancak kampanya Türkcell, Türk Telekom ve Vodofone hatları için geçerlidir ve kampanyaya katılabilmek için mutlaka 18 yaşından büyük olunmalıdır.

Yedigün bedava oyun kodları açma halkaları altında bulunan kodlar ile oyunlarda 25.000 hediye puanı kazanabilirsiniz.

Mobil araçla ya da internet üzerinden Yedigün anlaşması dahilinde bulunan oyunlarda puanlarınızı kullanabilirsiniz. Yedigün anlaşmalı uygulamalar ise;

 1. Tavla Plus
 2. Okey Plus
 3. Çanak Okey Plus
 4. 101 Okey Plus uygulamalarıdır.

Yedigün bedava oyun kodları ile oynamak istediğiniz oyunların mobil uygulamalarında 10 adet şifre hakkı kazanırsınız. Ancak kodları bir kere kullanabilirsiniz, kodlar sürekli güncellenmektedir.

Yedigün Wolfteam ve 101 Okey Plus Kodları Kazanma

Yedigün oyun sevdalıları için Wolfteam ve 101 Okey Plus kodları dağıtıyor. Kodlara sahip olmak için ise yapılması gereken bazı adımlar mevcut. İşte Yedigün, Wolfteam ve 101 Okey Plus Kodları 2023 yılı kazanma koşulları;

 • Yedigün’den Wolfteam kodları kazanmak için ilk önce 250 ml veya 330 ml Yedigün marka kutu içeceklerden satın almalısınız.
 • Alınan ürünlerin açma halkalarının altında kampanyaya katılım için gerekli kodlar bulunmakta.
 • Wolfteam kodlarına sahip olabilmek için Yedigün 1 Lt Pet şişe ürünlerden gümüş ve yeşil olanlarını alarak da kampanyaya katılabilirsiniz.
 • Wolfteam kodlarını kullanmanın bir püf noktası daha var.
 • Kullanımı sağlayabilmek için Joy Para hesabınız olmalı.
 • Böylece hesabınıza 150 Joy Para yüklenecektir.

Wolfteam kodlarını kullanabilmek için internet üzerinden www.joypara.com adresine tıklamalı sonrasında giriş yapmalı ve kodları girmelisiniz. Sürekli olarak kod kullanan üyeler için 10, 20 ve 30. kullanımlarda bedava Yedigün ürünleri kazanma şansı verilmekte.

Yedigün’den 101 Okey Plus kodu almak için ise yine 250 ml ya da 330 ml ürünlerin açma halkalarının altındaki kodlar kullanılır. Her kod işlevseldir, boş çıkmaz ve tek bir sefer kullanılabilir. Herhangi bir kullanım sınırı da bulunmamakta.

Yedigün Kapak Şifreleri ile Yapılanlar

Yedigün kapak şifreleri 2023 yılında da kampanya ile geliyor. Bu kapak şifreleri ile bedava internet kazanabilir veya oyun kodları elde edebilirsiniz.

Bir çok oyunda işlevsel olarak kullanılan ve tamamı tek kullanımlık olan oyun kodları ile oyunlarda daha eğlenceli vakit geçirebilir internet hediyeleri ile de günlük internetleri dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Kodlar sayesinde uygulamalardan ücretsiz faydalanabilme imkânı sağlanmaktadır. Kampanyalara katılım koşulları ise internet üzerinden gerçekleşmektedir.

Pepsi Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Pepsi bedava internet kampanyası kapsamında pepsi 330 ml ürünlerinin kapaklarının altında bulunan kodlar aracılığı ile kampanyalara katılım mümkündür.

 • Her bir açma halkasının altında kodlar bulunur.
 • Bu kodlar 8 veya 10 haneli olabilmektedir.
 • Bu kodları www.pepsi.com.tr adresine girmelisiniz.
 • Günlük en az 250 Mb ve en çok 2 Gb internet kazanma hakkına sahip olabilirsiniz.
 • Pepsi bedava internet kampanyasının kullanım tarihi 2 şubat 2023 ile 31 Aralık 2023 tarihleri arasındadır.
 • Bu tarihlerden sonra kampanyaya katılım denemeleri geçersiz sayılacaktır.

Kampanyaya katılım sağlayabilmek için belli hatlar üzerinden katılım talebinde bulunmanız gerekmektedir. Bu hatlar Türkcell, Türk Telekom ve Vodafone GSM operatörleridir.

Pepsi Bedava internet kampanyalarına Pepsi web sitelerinin yanı sıra KazandıRio uygulaması aracılığı ile de katılım sağlanabilmektedir. Bu bağlamda uygulamayı indirmek ve üye olmak.

Pepsi İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?

KazandıRio uygulamasından faydalanılarak bedava internet kampanyalarına katılım sağlanabilir. Özellikle Pepsi internet kampanyaları, Coca Cola internet kampanyaları, Yedigün internet kampanyaları gibi kampanyalar son zamanlarda oldukça popüler kampanyalar haline geldi.

 • Bu kampanyalar insanlara sıfır maliyetle internet ve oyun kodu gibi imkânlar sağlaması nedeni ile de tercih ediliyor.
 • Üstelik herhangi bir ücret ödemeden bedava internet kazanmak için her gün başvurular yapılabilmekte.

Bu ve bunun gibi birçok bedava internet kazanma kampanyaları bulunmakta. Devamlı olarak yapılan bedava internet kazanma kampanyalarına katılım şartları ise oldukça basit ve uygulanabilir nitelikte.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu