Turkcell Bedava İnternet Kazanma Kampanyaları Nisan 2023

Gerçekleştirilen kampanyalar çok farklı noktalarda olsa da genel olarak günümüzde en çok kullanılmakta olan internet paketlerine ağırlık verilerek çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. 2023 yılında SMS kodları veya uygulamalar ile Turkcell gerçekleştirmiş olduğu kampanyalar ile bedava internet kazanmak çok kolay!

En çok kullanılan paket seçeneği olan internet zaman zaman kullanıcılara yetersiz gelmekte bu nedenle de ya ek olarak internet paketi alınmakta ya da GSM operatörlerinin dağıtmış olduğu bedava internet bilgilerinden yararlanabilmektedir. Genellikle paketlerin son dönemlerinde paketleriyle alakalı problemler yaşayabilmektedir.

Turkcell gerçekleştirmiş olduğu bedava internet kampanyaları ile kullanıcılarına internet paketlerinin bitmesi ya da paket aşımı gibi problemlerin önüne geçmesi de sağlanmaktadır. Böylelikle gerekli olan internet ihtiyacı karşılanmaktadır. 

Turkcell Paycell’le Ödeyerek Bedava İnternet

Turkcell sunmuş olduğu bedava internet kampanyalarının oranı en yüksek ve geniş bir yere sahip olurken aynı zamanda söz konusu bedava kampanyaları birbirinden farklı seçenekler olarak sunmaktadır. Bu kampanyalardan birisi ise paycell’le ödeme yöntemiyle bedava internet kazanılabilmektedir. Böylelikle Turkcell kullanıcıları gerçekleştirdikleri ödemeyle bedava internet olmak üzere çeşitli hediyeler kazanabilmektedir. 

Kampanya Turkcell firması tarafından kurulmuş olan bir platform olan Paycell’le gerçekleştirilecek olan alışverişlerin ardından kullanıcılar bedava olarak konuşma, mesajlaşma ve özellikle de internet noktasında hediyeler dağıtılmaktadır. Kullanıcıların yapması gereken nokta play store aracılığıyla paycell alışverişi gerçekleştirilmesi sonrası kazanılan TL’ler hediye olarak değerlendirilebilmektedir. 

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet

Turkcell operatörünün en sık tercih edilen kampanyalarından birisini ifade etmektedir. Turkcell Sürpriz Nokta kampanyası kullanıcılarına 1 GB’tan 5 GB’a varan bedava internet vermektedir. Kampanya kapsamında kullanıcılar internete ek olarak Fizy üyeliği, SMS ya da konuşma noktasında bedava hediyeler kazanılabilmektedir. 

Turkcell sürpriz nokta kampanyası Turkcell tarafından gerçekleştirilmiş bir oyun türünde olmakta ve Turkcell Keşfet alanında yer alan bu kanala ulaşılabilmekte ve oyna mesajı göndermesi yoluyla katılım sağlanabilmektedir. Böylelikle sürpriz kutuların bulunduğu noktalara gidilerek bunlar toplanabilmekte ve oyun devam ettirilebilmektedir. 

Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet

Turkcell tarafından gerçekleştirilmiş olan Yaani uygulaması aracılığıyla 2GB’a varan bedava internet kazanabilmektedir. Söz konusu bedava interneti kazanabilmek için yapılacak olan tek adım yaani uygulamasının indirilerek uygulanması gerekmektedir.

Yerli arama motoru olma özelliği göstermekte olan Yaani ücretsiz bir uygulama olmaktadır. Uygulamanın indirilerek her gün en az bir kez arama gerçekleştirmesi sonrası herhangi bir mesaj atma ya da işlem yapmasına gerek kalmaksızın otomatik bir şekilde 2 GB bedava internetleri yüklenmektedir. 

Turkcell GNÇ ile 1 GB Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kazanma yöntemleri içerisinde yer alan kampanyalardan birisini oluşturmaktadır Turkcell GNÇ 1 GB internet kampanyası. Kampanyadan yararlanabilenin ilk koşulu uygulamaya indirilmesi ve üye olunması gerekmektedir. Halihazırda üye olan kullanıcılar ise 30 TL ya da üzerinde gerçekleştirecekleri ödemelerle 1 ay boyunca geçerli olacak 1 GB bedava internet kazanmaktadırlar. 

Turkcell Yükle Kazan ile Bedava internet

Turkcell kullanıcılarının bedava internet kazanabilmelerinin bir diğer yoluysa kullanıcıların yükleme gerçekleştirdikçe internet kazanmaları şeklinde olmaktadır. Turkcell faturasız hat kullanıcıları gerçekleştirecekleri 20 TL ve üzerinde gerçekleştirilecek olan yüklemelerle bedava internet kazanılabilmektedir. Böylelikle çok kolay bir şekilde 1 GB bedava internet kazanılabilmektedir.  

Turkcell bedava internet 2023 kampanyası içerisinde olan TL yüklen kazan kampanyası ile ne kadar çok yükleme yaparsanız o kadar çok bedava internet kazanabilirsiniz.

Dijital Operatörüm Uygulaması ile Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell uygulamaları arasında yer alan Dijital operatörüm uygulaması da bedava internet kazanma noktasında önemli bir uygulama olmaktadır. Dijital operatörüm uygulaması içerisinde yer alan salla kazan bölümü sayesinde Turkcell kullanıcıları haftada bir şekilde bedava internet olmak üzere çok farklı bedava hediyeler de kazanılabilmektedir. 

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnterneti

Bir tür Turkcell uygulaması olan BİP de kullanıcılarına bedava internet dağıtan uygulamalar arasında yer almaktadır. BİP uygulaması içerisinde yer alan çeşitli kanallara üye olunması yoluyla bedava  internet kazanılabileceği gibi aynı zamanda uygulama aracılığıyla konuşma, mesajlaşma ya da görüntülü arama amacıyla arkadaşlarını davet ederek 1 GB bedava internet kazanabilmektedir. 

Turkcell Dergilik Uygulaması Bedava internet

Turkcell platformu aracılığıyla bedava internet kazanabilmenin en güzel yollarından birisi de Turkcell platformunun oluşturduğu dergilik uygulamasıyla gerçekleştirilebilmektedir. Dergilik uygulamasının ilk kez telefona indirilmesi sonrası kullanıcı ister faturalı ister faturasız olsun otomatik olarak 1 GB bedava internet kazanmaktadır. 

Turkcell Sim Uygulaması İndir 1 GB İnternet Kazan

Turkcell’in bedava internet noktasında sıklıkla kullanılan yollarından birisi de Sim uygulaması aracılığıyla olmaktadır. Uygulama indirilerek 1 GB internet anında kazanılabilmektedir. 

  • Faturalı Haydi Gel Ayda 1 GB ya da 3 GB Bedava İnternet Kazan
  • Turkcell’de faturalı hat kullanıcıları dilerse 1 sene süresince 1 GB ya da 3 GB internet kazanır.

Akıllı 5 GB – 1 GB Tarifesi ile Bedava İnternet

Turkcell kullanıcıları içerisinde akıllı fatura seçeneğine geçen kullanıcılar için kullanılan bedava internet kazanma yöntemleri arasında yer almaktadır. Kullanıcı böylelikle 5 GB bedava internet kazanabilmektedir. Kullanıcılar aynı zamanda söz konusu internet seçeneği haricinde konuşma, SMS hediyelerinden de yararlanılabilmektedir. 

Faturasız Hazır Kart için Turkcell Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarının bedava internet kazanmak amacıyla tercih ettiği yollardan birisi de hazır kart seçeneğiyle olmaktadır. GSM operatörü yalnızca faturalı hat kullanıcılarına yönelik değil hazır kart kullanıcıları için bedava internet kampanyaları da düzenlemektedir. 

Turkcell kampanyalarını sadece faturalı hat kullanıcıları için düzenlememektedir. Ayrıca Turkcell bedava internet hazır kart kullanıcıları içinde olmakla birlikte aylık bedava internet kazanma şansına sahip olabilirler.

Hazır kart kullanıcıları için enflasyonla mücadele kanalı bünyesinde yüklenecek olan her 45 TL ve üzerinde yükleme gerçekleştirilen yüklemelerinde aylık olarak 2 GB bedava internet kazanmaktadır. 

Hazır kart kullanıcılarının sıklıkla kullandıkları bedava internet kazanmaları için sıklıkla tercih ettikleri bir yöntem olmaktadır. Hazır kart kullanıcıları her ay düzenli olarak ödeme gerçekleştirmekte ve gerçekleştirdikleri her ödeme sonrasında 1 GB bedava internet kazanmaktadırlar. 

Turkcell hazır kart kullanıcılarına 7 ay ve 7 ayın üzerinde gerçekleştirecekleri ve 7 ayın sonrasındaki ilk ödemeleri sonrasında 3 GB bedava internet kazanmaktadırlar. 

Turkcell Faturalıya Otomatik Ödeme Talimatı ile 5 GB Bedava İnternet

Faturalı hat kullanıcılarına yönelik gerçekleştirmekte oldukları bir kampanya olmaktadır. Kullanıcıların otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde kullanıcılarına 5 GB bedava internet vermektedir. Gerçekleştirilecek olan otomatik ödeme talimatı sonrasında ise otomatik olarak gerçekleştirilecek olan ilk fatura ödemesinin ardından kullanıcıya 5 GB bedava internet tanımlanmaktadır. 

Turkcell bedava internet kısaca Turkcell tarafından kullanıcılarına sunulan çeşitli uygulama, SMS ya da çeşitli yollarla dağıttığı ve ek olarak hiçbir ücret ödemeksizin belirli dönem aralıklarında kullanabilecekleri internet paketlerini ifade etmektedir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu