Turkcell Lifecell Avantaj 8 GB Paketi Yapma 2023

Turkcell abonelerine sunmuş olduğu çeşitli paket fırsatları ile 2023 yılında yüzleri güldürmeye devam ediyor. Hazırkart abonelerine sunmuş olduğu çok sayıda uygun ve nitelikli paketlere Turkcell mağazalarında gelerek ulaşabilirsiniz. Turkcell’in Lifecell avantaj 8 GB paketi kampanyası kapsamında 8 GB’lık internet paketini doya doya kullanabilmek artık çok kolay. Hazır Kart sadakat programına kayıtlı iseniz bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Lifecell Avantaj 8 GB Paketi İçeriği Nedir?

Turkcell hazır kart abonelerine sağlamış olduğu Lifecell avantajlı paketi ile beraber sevdikleriniz ile iletişimde kalabilmenizi sağlamaya devam ediyor. Lifecell paketi içeriğine bakacak olursak; hem internet hem dakika hakkı sunan bir pakettir.

45 TL tutarındaki Lifecell avantaj 8 GB paketini içeriği Turkcell aboneleri ile konuşabileceğiniz 500 dakika, daha rahat bir şekilde interneti kullanabileceğiniz 8 GB internet kullanma hakkı bulunur.

Bunun dışında pek çok operatörün ek bir avantaj olarak sunmadığı sosyal medya kanallarında ekstra olarak kullanabileceğiniz 20 GB’lık internet paketi de yanında ek olarak sunmaktadır.

Siz de Turkcell’in çeşitli paket avantajlarından faydalanabilmek için doyasıya internette gezinmek ve konuşabilmek için Turkcell mağazalarını ziyaret edebilir müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell Avantaj Paketi 20 GB Hangi Uygulamalarda Geçerlidir?

Lifecell 8 GB avantaj paketi ek olarak sunmuş olduğu 20 GB kullanabileceğiniz sınırlı bir alan barındırır. Kendi içerisindeki 8 GB’lık interneti dışında sunmuş olduğu bu ek özelliği bir ay boyunca kullanabilmektesiniz.

 • Turkcell’in alt yapısı ile hazırlanmış olduğu Fizy de geçerli olabilecek 5 GB’lık interneti daha iyi bir müzik deneyimi için kullanabilirsiniz.
 • Turkcell’in okumayı seven, gündelik hayatına renk katmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri dergilik uygulaması içerisinde kullanılabilecek 5 GB’lık ek interneti burada değerlendirebilirsiniz.
 • Turkcell’in bir başka uygulaması olan Yaani de geçerli 3 GB’lık internet deneyimi ile bilgi dağarcığınızı geliştirin.
 • Turkcell’in Bip uygulaması içerisinde kullanabileceğiniz 30 GB’lık internet seçeneği ile istediğiniz zaman paylaşımlarda bulunabilir, sevdikleriniz ile görüşebilir ve Bip üzerinden mesajlaşabilirsiniz.
 • Turkcell’in TV artı uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB ek internet için de geçerli olan kullanım hakkı ile beraber gününüze keyif katabilirsiniz.
 • Sosyal medya ağları dediğimiz günlük hayatta çokça ziyaret edilen Twitter ve Facebook gibi alanlarda kullanabileceğiniz 2 GB hak bulunur.

Lifecell 8 GB Avantaj Paketi Detayları

Turkcell’e sunmuş olduğu göz doldurucu bir kampanya da Lifecell kampanyasıdır. Turkcell Lifecell avantaj 8 GB paketi dahilinde yapacağınız yüklemeler sonucunda sahip olacağınız çeşitli kanallardan avantaj içerikleri barındırır.

Paket içeriği ile satın aldığınızda 45 TL ödemeniz gerekmektedir. Satın alınmış olan Lifecell 8 GB paketini 4 hafta boyunca yani bir ay içinde kullanabilme hakkına sahipsiniz.

Paket içeriğine göz atacak olursak; rahatlıkla konuşabileceğiniz 500 dakikalık konuşma kısmını oluştururken; her yöne kullanabileceğiniz 100 SMS hakkı bulunur. En çok tercih edilme sebeplerinden biri olan internet içeriği oldukça geniştir.

Lifecell 8 GB avantaj paketi internet içeriği 8 GB olmakla beraber Turkcell’in kendi içindeki uygulamalarında kullanabileceğiniz ek 20 GB barındırır.

 • 30 GB kullanabileceğiniz Bip uygulaması içerisinde geçerli her yöne arama ya da dakika internet hakkı olarak kullanabileceğiniz; Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda kullanabileceğiniz 2 GB internet verir.
 • Dergilik ve tv artı uygulamalarında geçerli olacak 5 GB internet
 • Fizy de kullanabileceğiniz 5 GB internet
 • Turkcell Yaani uygulaması içerisinde yapacağınız aramalara özel olarak 3 GB internet hakkı sunar.

Turkcell Lifecell 8 GB Avantaj Paketi Nasıl Yapılır?

Avantajlı paketleri ile yüzü güldürmeye devam eden ve sevdikleriniz ile iletişimde kalmanızı sağlayan Turkcell’in paketine kayıt olabilmek hem konuşma hem de bol bol internet avantajlarından faydalanabilmek için yapmanız gereken ilk şey Turkcell abonesi olmaktır.

Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Avantaj 8 GB yazdıktan sonra 2200‘ a ücretsiz olarak göndereceğiniz mesaj sonrasında telefonlarınıza kayıt olduğumuza dair aktivasyon bilgisi gelecektir. Telefona gelen bilginin ardından paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Lifecell 8 GB avantaj paketini mesaj kısmına yazacağınız paket bilgileri ile kayıt olabilirsiniz. Bunun dışında müşteri hizmetlerini arayarak Turkcell GB avantaj paketi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Her iki seçeneğin dışında Turkcell mağazalarını ziyaret ederek bayilikler aracılığı ile de kaydınızı oluşturabilmektesiniz.

Lifecell 8 GB Avantaj Paketinden Kimler Faydalanabilir?

Turkcell’in hazırkart abonelerine sunmuş olduğu ve hazırlanmış olan sadakat programı çerçevesinde kullanılabilecek olan 8 GB’lık paket içeriği oldukça geniştir.

Hem dakika hem sms hem de bol bol kendi içindeki uygulamalarında kullanılabilecek internet hakkı barındırır. 8 GB artı internet özelliği ile beraber daha geniş internet ağı alanı sunmaktadır. Turkcell Lifecell 8 GB avantaj paketini kullanmak isteyen kişilerin şu gibi özelliklere sahip olması gerekmektedir:

 • Öncelikle bu paketin avantajından faydalanmak isteyen kişinin Turkcell abonesi olması gerekir.
 • Turkcell abonesi iken son 3 ay içerisinde oldukça fazla farklı aboneler ile konuşmuş olmak gerekmektedir.
 • Turkcell’in ses uygulamasına 3 ay boyunca kullanarak yüzde yirmi artış sağlamış olan bol konuşan müşteriler.
 • İnternet hakkını ve SMS hakkını son 3 ay içerisinde yüzde seksen 6’dan daha fazla kullanmış olan kişiler faydalanabilirler.
 • Yapmış olduğu arama işlemlerine bakıldığında son 3 ayda farklı operatörlerden arama alan kişilerin aranma sayılarında artış var ise
 • Kullanılmış olan aktif paketin dışında Turkcell ses uygulaması harcamalarının 12 lira ve üzerinde bir paket ile kullanılıyor olması gerekir.

Turkcell Lifecell Avantaj Paketi Ek 20 GB

Turkcell’in hazırkart abonelerine sunmuş olduğu bu kampanya ile beraberler Lifecell paketine sahip olan Turkcell aboneleri dakika ve internet hakkı kazanıyorlar.

Daha rahat bir şekilde bol bol kullanılabilecek internet içeriğinin yanı sıra bir de ek olarak 20 GB’lık internet paketi mevcuttur. Bu paketin içeriğine bakacak olursak akla hangi uygulamalarda kullanılabilecek diye bir soru gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu