Beni Engelleyen Kişiye Nasıl Ulaşabilirim? 2023

Sizi engelleyen kişiye ulaşmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Öncelikli olarak günümüzde en çok kullanılan WhatsApp, instagram, telegram ve diğer tüm sosyal medyadan engellenmemiş olmalısınız. Hangisinden engellendiyseniz diğer bir sosyal medya platformundan bu insana ulaşabilirsiniz. Eğer hepsinden engellendiyseniz ise gmailini bilmeniz halinde gmailden sizi engelleyen kişiye ulaşmayı deneyebilirsiniz. 

Beni Engelleyen Kişiye Kesin Olarak Ulaşmam Lazım Ne Yapabilirim?

Sizi engelleyen kişi eğer sizi WhatsApp ve telefon numaranızdan engellendiyse sosyal medya platformlarını kullanarak ulaşmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca sizi instagram hesabından engellediyse ise başka bir hesap açarak bu insana ulaşabilirsiniz.

Bunun için öncelikle bir gmail hesabı açmanız gerekir. Instagram bir gmail olmadan size yeni bir hesap açtırmayacaktır. Bu yüzden gmail hesabı açarak bunu yeni instagramınıza başlayabilirsiniz.

Engelleyen Kişiye Ulaşma Yolları Nelerdir?

Engelleyen kişiye ulaşma yolları sizi engellediği yere göre degişebilmektedir. Eğer sizi WhatsApp ve numaranızdan engellediyse ilk olarak sosyal medya hesaplarından sonra da gmail hesabından ona ulaşmayı deneyebilirsiniz. Eğer bunlar faydasızsa sizi engellemiş olsa ve hat düşmüyor olsa dahi onu normal telefondan aramaya devam edin.

Sizin aramanız her ne kadar hattına düşmüyor olsada telefon rehberine girdiğinde sizin aradığınızı görecektir. Bu yüzden çok fazla derecede arayın ve onun sizin onu aradığınızı görmesini sağlayın. Bir süre sonra bıkıp engelinizi kaldırabilir. Eğer sizi instagram hesabı veya herhangi bir sosyal medya hesabı üzerinden engellediyse yeni bir fake hesap açabilirsiniz.

Instagram hesabınızı oluşturmadan önce bir gmail hesabı açın çünkü instagram artık gmail olmadan fake hesap açtırmıyor. Bu gmail hesabını yeni açtığınız hesaba bağlayarak sizi engelleyen kişiye yeni bir hesap sayesinde ulaşabilirsiniz. Bunla uğraşmak istemeyenler ise güvendikleri bir yakın arkadaşlarının hesabından veya numarasından istedikleri kişilere rahatlıkla ulaşabilirler.

Engelleyen Kişiye Arama Bilgisi Gider mi?

Engelleyen kişiye siz onu aradığınız esnada arama gitmeyecektir. Yani siz onu aradığınızda onun telefonu çalmaz. Fakat o kendi telefon rehberine girdiğinde sizin aramanızı aramalar kısmında görecektir.

Sizin telefon numaranızı engellediği için telefon direkt olarak telefon aramanızı göstermeden sizi engeller ve telefon hattının düşmesine izin vermez lakin telefon rehberinde aradığınız gözükür.

Engelleyen Kişiye Mesaj Atabilir Miyim?

Engelleyen kişiye hiçbir şekilde mesaj atamazsınız. Bu İnstagram, WhatsApp, Twitter, Telegram veya diğer tüm sosyal medya hesapları için aynıdır. Birisi sizi engellediğini hiçbir mesajınız ona gitmeyecektir.

Aramalarda ise aramanız ona ulaşmasa dahi telefon rehberinde gözükeceğinden onu aramayı sürdürerek ona ulaşmak istediğinizi karşı tarafa gösterebilirsiniz. Biri sizi engellediyse ve illa ona ulaşmak istiyorsanız en kolayı yakın bir arkadaşınızdan yardım alarak ona ulaşmaktır. Bunun için çok fazla uğraşmanıza da gerek kalmaz ve hızlıca istediğiniz kişiye ulaşabilirsiniz.

Lakin eğer bilinmeden ulaşmak istiyorsanız en iyisi yeni bir fake hesap açarak bu insana yazmaktır. Bu sayede sizin olduğunuzuda anlamayacaktır. Bunun dışında yalnızca telefon numarası elinde olanlar ise belirli yöntemler sayesinde numarasını karşı tarafa gizleyerek onları arayabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu