Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında 2023 yılında; Ücretli ve ücretsiz olmak üzere çoğunluğu internet hediyeli, sosyal yardımlaşma, down sendromlu bireylerin hayatını kolaylaştırma, tuttuğun takıma destek verme, video ve fotoğraf gibi verileri depolayabilme, bilinmeyen numaralar sorgulama ve sanal ödeme yapmak gibi bir çok uygulama hizmeti vermektedir. 2023 yılında Turkcell bedava internet veren uygulamalar şunlardır;

BipTV+
FizyDijital Operatör
DergilikUpCall
LifeboxPaycell
Goller CepteHayat Ortağım
SupercamBizce
YaaniArıkovanı
Merhaba HayatGnç
İçimdeki UmutFulltrip
Haberim OlsunPiri Seyahat
KopilotAppmarket

Turkcell GB Kazandıran Uygulamalar

Dijital operatör uygulamasından bol GB’li bedava internet kazanma haricinde bir çok işleminizi hızlıca ve kolaylıkla yapabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Kalan paket kullanınlarınızı öğrenebilir, TL ve paket yüklemesi yapabilirsiniz. Kendinize uygun paket ve tarifeleri seçebilirsiniz. Telefon satın alabilirsiniz.

Turkcell servisleri hakkında bilgi alabilir, hat işlemlerinizi yapabilirsiniz. Örneğin profil fotoğrafınızı düzenleyebilirsiniz. Puk kodunuzu unuttuğunuzda, yeni bir puk kodu alabilirsiniz. Faturanızı görebilirsiniz ve geçmişteki fatura dökümünüzü gözden geçirebilirsiniz. 

Salla Kazan

Google Play veya Appstore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Turkcellin bir diğer olanağı ise 4.5G salla kazan kampanyasıdır. Salla kazan kampanyası her hafta Turkcell abonelerine onlarca sürpriz hediye dağıtıyor. Salla kazan kampanyasından bedava GB, bedava dakika, bedava sms, aylık Fizy üyeliği gibi onlarca hediyeden birine her hafta sahip olabilirsiniz.

Salla kazan olanaklarına dijital operatör uygulamasından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Salla Kazan uygulamasının yeni çıkan özelliği sayesinde 12 saat ve 24 saat kullanım şekilleri gibi iki farklı seçenekten yararlanabilirsiniz. 

Goller Cepte

Turkcell goller cepte uygulaması sayesinde tuttuğunuz takımı desteklemekle kalmıyor takımınızın gol sevincine ortak oluyorsunuz. Ayda 9,90’a sahip olduğunuz uygulama sayesinde takımınızın her golü için 100 MB, arkadaşlarını davet ederek 500 MB kazanma ve sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayabilir, takımızın hakkında son dakika gelişmelerinden haberdar olabilir, story videoları izleyebilir geniş video arşivini izleyerek vakit geçirebilir, uzmanların iddia tahminlerini takip edebilir ve skorları canlı takip edebilirsiniz.

GNÇ Turkcell

Turkcell GNÇ uygulaması ise 26 yaş altındaki Turkcellilere fırsatlar sağlayan bir dijital platformdur. GNÇ uygulamasının Turkcell GNÇ çatlat adlı bir uygulaması vardır. Bu uygulama sayesinde haftada 2 defa yumurta çatlatarak hediyeler kazanabilirsiniz.

Peki genç Turkcelli nasıl olunur? Eğer 26 yaşının altındaysanız “GNÇ” yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazarak 2222‘ye gönderebilirsiniz. Genç Turkcell abonesi olduktan sonra Turkcellin eğlence, hediye, alışveriş, kampüs ve daha nice fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Turkcellin gençler için uygulanan indirimlerinden ve fırsatlarından GNÇ Turkcell uygulamasını takip ederek haberdar olabilirsiniz. GNÇ Turkcell uygulamasını uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Turkcell Platinum

Turkcell’in bir diğer bedava internet hizmeti de Platinium. Turkcell platinium uygulaması ile abonelerine özel avantajlar sunmaktadır. Platinium müşterilerine özel internet kazandıran uygulamalarının yanında belirli mekanlarda %20 indirim sunar ve cuma ve pazar günleri Platinium müşterilerine Cinemaximum sinemalarında ikinci sinema bileti hediyedir. Araç kiralama konusunda belirli indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Havaştan ise bir kereye özel tamamen ücretsiz olarak faydalanabilir, D&R’dan indirimli günlerde bedava kitap alabilir, Zorlu AVM’deki Kültür Sanat etkinliklerinden ücretsiz yararlanabilir, AVM’lerde ücretsiz park ve vale hizmetlerinden yararlanabilir ve daha pek çok bunun gibi ayrıcalıklardan Turkcell Platinium uygulaması sayesinde faydalanabilirsiniz.. Turkcell platinium uygulamasını uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Bip Messenger

Turkcell’in kullanıcılarını memnun etmek için tasarladığı ve kullanıcılar tarafından tercih edilen bir diğer bedava internet uygulaması ise Turkcell Bip mesajlaşma uygulaması. Bip uygulaması sayesinde internet üzerinden sevdiklerinizle çevrimiçi olarak mesajlaşabilir, görüntülü konuşabilir, grup sohbetleri edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra caps ve çıkartma paylaşarak eğlenceli sohbetler yaratabilir, para transfer edebilir ve konumda paylaşabilirsiniz. Uygulamanın keşfet bölümünden müzik, spor, eğlence, teknoloji gibi ilginiz olan alanları da takip edebilirsiniz. Bu uygulamada oyunlar da bulunuyor. İstediğiniz gibi oyunda oynayabilirsiniz.

Bip’ten bedava internet kazanmanın en kolay yolu bip uygulamasını kullanmaktır. Bip’in kullandıkça kazan Bip yıldızları kampanyası sayesinde ise Bip uygulamasından mesajlaştıkça bedava GB kazanabilirsiniz. Her ay Bip uygulamasının koyduğu hedefleri mesajlaşarak tutturarak, Bip yıldızı seçilebilir, günlük 2 GB internet hakkına sahip olabilirsiniz. Bip’in kullan kazan kampanyasından faturalı, ön ödemeli, kurumsal ve bireysel müşteriler yararlanabilir.

Bip uygulamasından hediye internet kazanmanın bir diğer yolu ise Kim 1 GB İster? Yarışmasına katılmaktır. Yarışma 3 aşamadan ve 15 sorudan oluşmaktadır. 15 sorudan oluşan Kim 1 GB İster? yarışmasında sorulan soruları doğru cevaplayarak 1 GB’a kadar interneti eğlenerek kazanmanız mümkün. Bip uygulamasından görüntülü ve sesli arama yaparakta 1GB hediye internet kazanabilirsiniz. 

YAANİ

Yaani arama motoru ve Yaani Mail ise Turkcell tarafından kullanıcıların hizmetine açıldı. Turkcell’in geliştirdiği yerli ve milli arama motoru Yaani ise hediye internet kazanabileceğiniz bir diğer uygulamadır. Yaani uygulaması ve altyapısı tamamen türkçedir. Çıktığı ilk günlerde sadece telefonlarda kullanılan yerli ve milli arama motoru Yaani artık web sürümü sayesinde bilgisayarlarda da kullanılabilecek.

Yaani, kullanıcılarının internette dolaşmalarını sağlayan bir arama motorudur. Yaani uygulaması kullanıldığında, Turkcell kullanıcılarının internet kotasından düşürmez. Favori sitelerinizi ise Yaani arama motoruyla kaydedebilirsiniz.

Yaani arama motoru daha yeşil bir Türkiye için Tarım ve Orman bakanlığı ile el ele verdi. Yaani arama motorundan yapılan her 100 arama için 1 fidan dikiliyor. Şimdiye kadar 1 milyon fidan dikimi yapıldı. Yaani uygulamasının internet hediyesi de var. Turkcell, Yani arama motoru uygulamasını indiren kullanıcılarına 1 GB hediye internet veriyor. Ek olarak uygulamanın kullanıldığı her ay için hediye 1 GB internet paketi kullanıcılara tanımlanıyor

Dergilik

Dergilik uygulaması ise insanların eğlenerek sevdiği ve bilindik olan dergileri okuyabileceği bir platformdur. Evde, işte, okulda kısacası her yerde çevrimdışı olarak dergi okumanıza ve indirmenize imkan veren bir uygulamadır. Dergilikte komediden mizaha, çocuk dergilerinden teknolojiye , moda, kadın, erkek ve daha bir çok içerik bulunuyor. Turkcelli olup belirli tarifeler kullanan insanlar Dergilik uygulamasındaki içeriklere ücretsiz olarak ulaşabiliyorlar.

Turkcell Dergilik uygulamasında kullanılabilmesi için her ay ücretsiz olarak 5 GB internet hediye ediyor. Ayrıca Dergilik uygulamasından tamamen ücretsiz olarak gazete ve kitapta okuyabilirsiniz. Dergilik uygulamasını indirenler ücretsiz olarak bir kere mahsus salla kazanda sallama hakkı kazanıyor ve bu sayede onlarca sürpriz hediyeden birine sahip olabiliyorlar. Dergilik uygulamasını uygulama marketlerinden ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz. 

Lifebox

Lifebox uygulaması ise ücretsiz olarak depolama alanı sağlayan bir uygulamadır. Lifebox uygulaması size ücretsiz olarak 5 GB depolama alanı sağlar. Cep telefonunuza ve tabletinize, kısacası tüm android ios cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Lifebox uygulaması sayesinde fotoğraf, video, metin belgesi, müzik gibi dosyalarınızı kolayca yedekleyebilir ve koruma altına alabilirsiniz. Belirlediğiniz kullanıcı adı ve parolanızı girerek verilerinize ulaşabilirsiniz.

FiZy

FiZy ise Turkcellin en iyi uygulamalarından biri. Turkcelliler kendi internetlerinden harcamadan ücretsiz olarak müzik dinleyebileceği bir uygulamadır. FiZy’de istediğiniz sanatçıyı veya şarkıyı aratabilir, sizin için hazırlanan listeleri dinleyebilir, beğendiğiniz şarkıları sevdiklerinizle paylaşabilir, internet olmadan çevrimdışı olarak dinleme yapabilirsiniz. Üstelik kendi listenizi de oluşturabilirsiniz. 

Turkcell TV+

TV+ uygulaması da bir diğer Turkcell bedava internet servisidir. Turkcell Superonline internet alt yapısından HD olarak yayın hizmeti de verebilen TV+ uygulaması sayesinde ister televizyonunuzdan, ister tabletinizden, ister cep telefonunuzdan doya doya yayınları izleyebilirsiniz.

TV+ uygulaması sayesinde yayınları geri sarabilir, kaydedebilir, hatırlatıcı sayesinde sevdiğiniz programın başladığından haberdar olabilirsiniz.. TV+ uygulaması Turkcell hariç başka operatörler tarafından da ücreti mukabilinde kullanılabilir.

Üstelik ek paketler alarak belgesel ve spor kanallarının da tadını çıkarabilirsiniz. TV+ uygulamasında da sevdiğiniz ve yeni çıkan filmleri kiralayarak izleyebilirsiniz. Filmi kiraladıktan 1 ay sonraya kadar izlemeye başlayabilirsiniz. Fakat izlemeye başladıktan 48 saat içinde filmi bitirmeniz gerekmektedir.

31 Mart 2008 itibariyle Türkiye nüfusunun %99.87’sini kapsama altına almış olan ve 27 Ocak 2006 yılından beri toplam 185 ülkede 491 Operatörle yaptığı anlaşma neticesinde Uluslararası dolaşım ve 90 Ülkede 240 GSM Operatörüyle yaptığı anlaşma neticesinde ise GPRS dolaşım hizmeti vermektedir. Kurulduğu tarihten itibaren büyümeye devam eden, İstanbul ve New York borsalarında yer alan şirket istikrarlı büyümesini ve Dünya çapında iletişim devi olma yönündeki atılımlarına devam etmekte. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu