Vodafone Faturasız Tarife Paketleri 2023

Müşterilerini memnun etmek adına birbirinden özel faturasız paketlerin yer aldığı Vodafone sizlere alternatif seçenekler sunarak ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hizmet veriyor. İnternet ihtiyacı olanlara yüksek GB lı paketler, dakika ihtiyaçları olanlara istedikleri kadar konuşabilecekleri paketlerin yanı sıra sevdikleri ile doyasıya mesajlaşmak isteyenler için mesaj sayısı çok olan faturasız paketleri çok ekonomik fiyatlar ile sizlere sunuyor. Farklı bir operatörden Vodafone geldiğinizde veya faturalı hattınızı faturasıza çevirdiğinizde size özel tarifelerden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Faturasız 3lü Paketler

Eski abonelere özel olarak hazırlanmış olan Vodafone faturasız 3’lü paket tarifeleri yeni abonelerinde yararlanması sağlanarak geniş bir kitleye sunulmuştur. İnternet, dakika ve mesajdan oluşan üçlü paketler 7 yaşından itibaren her yaş grubuna özel olarak sunulmaktadır.

Vodafone FreeZone genç kolay 8 Gb, 6 GB, 10 GB, 13 GB, 30 Gb, 25 GB gibi internet paketlerinin yer aldığı bu paketlere internet paketinin büyüklüğüne göre farklı fiyatlara sahip olabiliyorsunuz. Çağımızın en temel ihtiyacı olan internete sahip olmak için 3’lü paketlerden birini tercih edebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Geçiş Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından abonelerine sunulan avantajlı paketlerden yararlanabilmek adına vodafone faturasıza geçiş yapmanız gerekiyor. Bu işlemi Vodafone mağazalarından yapabildiğiniz gibi 542 veya 0 542 542 00 00 numaralarını arayarak ta yapabilirsiniz. Vodafone mağazalarına gittiğinizde müşteri temsilcisine geçiş yapmak istediğiniz faturasız paketi belirtmeniz ve bu paket için istenilen şartları sağladığınızı gösteren bilgileri sunmanız yeterli oluyor.

Müşteri temsilciniz sizin adınıza faturasız geçiş işlemlerini yaparak size yeni bir hat veriyor. Vodafone faturasız geçiş işlemini telefon aracılığı ile sizden istenilen bilgileri vererek yapabiliyor ve en yakın Vodafone mağazasına giderek yeni hattınızı alabiliyorsunuz.

Vodafone Faturasız Numara Taşıma

Farklı bir gsm operatörü abonesiyseniz ve Vodafone faturasız numara taşıma işlemi yapmak istiyorsanız yapmanız gereken Vodafone mağazalarına giderek bu işlemi yapmak istediğinizi belirtmek. Vodafone mağazalarında sizlere hizmet veren müşteri temsilcileri sizin adınıza faturasız numara taşıma işleminizi yaparak tüm bilgilerinizi sisteme kayıt ediyor.

Kayıt işlemi sonrasında size yeni hattınızı verecek olan temsilci numara taşıma işleminizi tamamladıktan sonra sizden dijital imzanızı alıyor. 24 saat içinde faturasız numara taşıma işleminin ne zaman aktif olacağı ile ilgili olarak mesaj alıyorsunuz. Size gönderilen mesajda yazılı olan saat ve tarihte artık vodafone faturasız abonesi oluyorsunuz. Vodafone Numara Taşıma Tarifeleri ve Kampanyaları 2023

Vodafone Faturasız Ek İnternet Paketleri 2023

Vodafone faturasız hat kullanıcıları için internet ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri adına ek paketler sunuyor.

 • Aylık 1 Gb Astroloji paketi
 • Vodefone Video Pass paketi
 • Gamer Video paketi
 • Haftalık Gamer Video paketi
 • Büyük seçim 1 Gb paketi,
 • Doldur 1 GB, 2 GB, 4GB, 6GB internet paketi
 • Doldur 100 Gani paketi
 • Karakartal 9 YL destek paketi
 • Doldur 750 Gani paketi
 • Doldur 1500 Gani paketi gibi onlarca ek internet paketinden sizin için uygun olanı çok ekonomik ücretler ile alabiliyorsunuz.

Ayrıca: Vodafone Cihaz Puanı Sorgulama yazımızı inceleyerek cihaz kampanyalarına bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Vodafone Faturasız Paket Fiyatları 2023

Vodafone faturasız aboneleri için çok özel paketler sunuyor. Birbirinden avantajlı paketlerde isteğinize göre internet, dakika veya mesaj seçeneğiniz oluyor.

 • Redli 15 Özel faturasız paketi
 • Uyumlu Genç 7 paketi
 • Süper Uyumlu paketi
 • Uyumlu 11 paketi
 • Redli Genç 8 paketi
 • Redli 25 özel paketi
 • Uyumlu bol dakika paketi
 • Redli Genç 12 paketi
 • Uyumlu Genç 11 paketi
 • Redli 15 plus paketi
 • Redli 20 plus paketi
 • Redli 8 Plus paketi
 • Redli first Paketi gibi interneti

Dakikası ve mesaj sayısı farklı paketlerden size uygun olanı tercih edebiliyorsunuz.

Vodafone Faturasız Paketler 20 TL

Vodafone faturasız paketler arasında yer alan ve 20 TL karşılığında sahip olabileceğiniz her yöne 600 dakika, 3 GB internet ve 1000 sms paketi ile hem ekonomik hem de bol internetli bir paket sahibi olabilirsiniz. Faturasız paketler arasında yer alan ve her yöne 600 dakika konuşabileceğiniz Vodafone faturasız paketi 20 TL karşılığında satın alabiliyorsunuz.

Dilerseniz ek paket olarak internet veya dakika satın alabilir veya ay içinde tekrar aynı paketi satın alarak kullanabilirsiniz. Faturasız paketler arasında yer alan 20 TL paketini satın almak için hattınıza TL yüklemeniz yeterli oluyor.

Vodafone Faturasız Paketler 25 TL

Yenilenen 2 Gb paketi ile sizlere avantajlı bir paket sunan Vodafone, 25 TL karşılığında her yöne 250 dakika, 250 sms ve 2 GB internet sunuyor. 30 gün için geçerli olan bu paket gelecek aya devretmediği gibi ay içinde tekrar satın alınabiliyor.

Yenilemek istediğinizde otomatik olarak yenilenmeyen bu pakete sahip olmak için hattınıza 25 TL yüklemeniz ve YENILE yazarak 7000 e mesaj atmanız gerekiyor. Ay içerisinde dakikanı bittiğinde veya internete ihtiyacınız olduğunda Vodafone tarafından size sunulan ek paketlerden satın alabiliyor ve kullanabiliyorsunuz

Vodafone Faturasız Paketler 20 GB

Vodafone faturasız hat kullanan abonelerine özel olarak hazırladığı 20 GB internet paketi ile abonelerinin internet ihtiyaçlarını ekonomik bir şekilde çözmelerini sağlıyor. Faturasız hat kullanıcılarının 20 GB interneti alabilmeleri için yapmaları gereken hatlarına TL yüklemek ve 20 TL karşılığında 20 GB interneti satın almaları gerekiyor.

3 ay boyunca satın alabilecekleri 20 GB internet için HOSGELDİN 20 GB yazarak 7000 e göndermeniz yeterli oluyor. Bu işlem sonrasında hattınızda bulunan tl düşüyor ve hattınıza 20 GB tanımlanıyor.

Vodafone Faturasız Sadece Dakika Paketleri

Vodafone faturasız hat kullanan abonelerine özel olarak sadece ek konuşma tarife paketlerinin yer aldığı tarifeler ile birlikte 3 lü paketlere ek olarak satın alabilecekleri konuşma paketleri sunuyor.

Her yöne 250 dakika, 500 dakika, 1000 dakika konuşma paketlerini ek olarak 5 TL ile 15 TL arasında değişen fiyatlara satın alabiliyorsunuz. Vodafone Genç paketi, Red 250 paketi, Red 500 paketi, Red 1000 Paketi, Red Plus 2000 paketi gibi sadece konuşma dakikası yer alan paketleri kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Paketler En Ucuz Paketler

Vodafone faturasız paket kullanan aboneleri için birbirinden ekonomik tarifeler sunuyor. Ekonomik faturasız tarifeler arasında yer alan Yenilenen 2 GB paketi ile aylık 25 TL karşılığında her yöne 750 dakika konuşabilir, 250 sms ile mesajlaşabilir, 2 Gb internet ile internetin keyfini yaşayabilirsiniz. Yenilenen 4 GB paketinde ise aylık 30 TL her yöne 750 dakika konuşabilir, 250 sms ile mesajlaşabilir veya 4 Gb internet ile internetin keyfini yaşayabilirsiniz.

Vodafone faturasız paketler arasında en ekonomik ve en avantajlı paketler arasında yer alan Yenilenen 2 Gb ve 4 Gb paketlerini ay içerisinde birden fazla kez satın alabilir veya ek paketler ile paketinizde biten dakika, sms veya internet için destek olabilirsiniz. Vodafone faturasız paket kullanan aboneleri için 3’lü paketler ile birlikte tek tek paketler de tercih edebilir ve ekonomik olarak avantaj sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Bkz; Vodafone Faturalı ve Faturasız Tarife Paketleri hakkında bilgiler almanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum

 1. Iyi gunler ben faturali tarifedeyim aralık 15 te doluyor faturasiza geçmek istiyorum ne yapmam gerekiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu