Vodafone Faturasız EK Konuşma (Dakika) Tarife Paketleri 2023

Vodafone’un yapmış olduğu paket ve tarifeler oldukça dikkat çekmektedir. Vodafone faturalı tarife, faturasız hatlara özel olarak çeşitli indirim ve tarife fırsatları sunmaktadır. Vodafone faturasız ek konuşma dakika paketleri dahilinde sunmuş olduğu hizmetler oldukça geniştir.

Özellikle iş yaşantısı yoğun olan ve konuşmayı seven kişiler için hazırlanmış olan Vodafone ek paket dahilinde hem uygun bütçe ile hem de daha fazla esnek konuşma paketleri ile hizmet vermektedir.

2023 yılında ek dakikaya ihtiyaç duyan faturasız hatların kullanabilecekleri anlık olarak telefonlarına yansıyacak olan ek dakikalar Vodafone’luların yüzünü güldürüyor.

Birazdan paket içeriklerine de inceleyeceğimiz Vodafone faturasız ek konuşma paketleri 1000 dakika ile 500 dakika arasında çeşitli değişken paketlerde ile uygun fiyatlarda hizmet sunmaktadır. Ayrıca Vodafone Faturasız Tarife Paketlerini incelemek için TIKLAYIN.

Vodofone mağazalarına gelerek ya da Vodofone internet sitesi üzerinden tüm paket işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Ek Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone abonelerinin merak ettiği konulardan birisi de telefon konuşma ve dakika paketleri bittiğinde ne yapmaları gerektiğidir. Acil durumlar için Vodafone ek dakika adı verilen paketleri devreye girer. Böyle bir durumda kişinin yapması gereken adımlar şunlardır:

  • Vodafone’un kendi sistemi içerisinde üretmiş olduğu Vodafone yanımda isimli bir uygulaması bulunur.
  • Telefonunuza indireceğiniz Vodafone Yanımda uygulaması içerisine girerek kendi telefon menünüzden ek paketler ve dakika paketleri menüsüne geçiş yapmalısınız.
  • Dakika paketlerinin yer aldığı menüden karşınıza çok sayıda faturasız ek paket dakikaları bulunur.
  • Mevcut olarak kullanmış olduğunuz tarifenin üzerine eklenecek olan bu ek dakikalar faturasız hatlara özel olarak tanımlanabilmektedir.

Vodafone Ek Dakika Cankurtaran Paketi

Vodafone’un kendi bünyesinde faturasız hatları yapmış olduğu paket kampanyaları oldukça popülerdir. Ek paket dahilinde kişilere ek dakika fırsatı sunan Vodafone yanımda uygulaması aracılığıyla veya Vodafone’un resmi sitesine giriş yapılabilir. Ek paket satın alınabilecek olan cankurtaran paketini elde edebilirsiniz.

Cankurtaran paketi içerisinde 100 dakika ek konuşma içermektedir. 4 TL karşılığında sahip olabileceğiniz Vodafone cankurtaran ek dakika paketini yine Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak da bilgi sahibi alabilmektesiniz.

Vodafone’a sunmuş olduğu cankurtaran ek dakika paketi geçerlilik süresi bir gündür. Vodafonelular arasında 100 dakika 4 TL’ye satın alınabilmektedir.

Herhangi bir sebepten dolayı dakika iptali gerçekleştirmek için Vodafone’un müşteri hizmetlerini arayabilir veya 7000 sesli yanıt sistemini kullanabilirsiniz.

Vodafone Ek 500 Dakika Konuşma Paketi

Vodafone’un sunmuş olduğu 500 dakikalık ek konuşma paketi ile beraber biten dakikalarınıza takviye niteliğinde bir yol bulabilirsiniz.

  • Eğer iptal etmezseniz her ay yenilenen tarifeniz ile beraber 500 dakika ek konuşma paketi de yenilenmektedir.
  • Vodafone büyük seçim 500 dakika konuşma paketi fiyatı kullanmış olduğunuz hat üzerine 6 TL olarak eklenir.
  • Vodafone’un her yöne sunmuş olduğu 500 dakika ek konuşma fırsatlarından faydalanabilmek için Vodafone yanımda uygulamasını kullanabilir. Müşteri hizmetlerini arayabilir, Vodafone merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone aracılığı ile sahip olmuş olduğunuz EK 500 dakika paketinden memnun kalmazsanız ve her ay yenilenmesini istemezseniz eğer; yine müşteri hizmetlerini arayarak ya da Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden tekrar satın almış olduğunuz ve paketin sayfasında gelerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun dışında eğer bir sonraki ay geldiğinde telefonunuzda uygun miktarda ücreti bulunmuyorsa tarife otomatik olarak kendiliğinden iptal olmuş olur. Herhangi bir yükleme görüldüğünde telefonunuzda yeniden aktif hale gelir.

Vodafone Ek Konuşma Paketi Doldur

Gün içerisinde kullanmış olduğunuz aktif bir paketiniz bulunabilir. Daha ay sonu gelmeden kullanmış olduğunuz hattınız içerisindeki pakette bitme yaşanabilir. Böyle bir durumda ek paketler sayesinde konuşmanızı kesmeden kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz.

Kullanmış olacağınız ek paketlerin her biri Vodafone’un güvencesi altında bulunmaktadır. Yapılacak olan her işlemi Vodafone yanımda uygulaması aracılığı ile görebilmektesiniz. Vodafone faturasız ek konuşma tarife paketleri faturasız hat abonelerine sunulmuş olan ek konuşma paketi dahilinde doldur paketinin geçerliliği devam etmektedir.

Doldur paketi dahilinde eğer kullanmış olduğunuz tarife bitiş günü gelmeden bitmişse satın almış olduğunuz doldur paketi sayesinde biten tarifeniz ay sonuna kadar yenilenme günü gelinceye kadar kullanabileceğiniz ek 750 dakika konuşma sağlamaktadır. Vodafone doldur ek konuşma paketini Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile edinebilirsiniz.

Vodafone Her Yöne 250 Dakika Ek Konuşma Paketi

Vodafone’un aktif olarak sunmuş olduğu konuşma avantajlarından birisi de akıl küpü tarifesi içerisinde yer alan ek dakika paketidir. Aylık olarak kullanabileceğiniz bu paketin içeriği her yöne olarak tasarlamış olan Vodafone 7 TL karşılığında ek 250 dakika tanımlaması yapar.

Vodafone hattı bulunan kişilerin kullanabilecekleri ek konuşma dakika paketini tanımlayabilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile EK 250 DK yazdıktan sonra 7000‘e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Vodafone 250 dakika ek paketinden faydalanabilmek için Vodafone mağazalarına gidip birebir işlem yapabilir, müşteri hizmetlerini arayabilir ya da SMS aracılığı ile mesaj göndererek onay gelişini bekleyebilirsiniz.

Vodafone 250 dakika ek paketi ay sonu geldiğinde tekrar kendi kendine yenilenebilir özelliğine sahiptir. Satın almış olduğunuz paket dahilinde ay sonu geldiğinde içerisinde dakikalarınız bulunuyorsa bir sonraki aya aktarılma durumu söz konusu olmaz.

Vodafone’un sağlamış olduğu Vodafone Ek 250 dakika kampanyasını bir sonraki ay tekrar yenilemeniz gerekmektedir. Kullanmış olduğunuz bu tarife kendi kendine yenilenme durumu göstermez. Siz de Vodafone’a gelerek çeşitli ek dakika kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca Bkz; Vodafone Tarifeleri 2023: Faturalı ve Faturasız Paketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu