Vodafone RED ve FreeZone Faturalı Tarife Paketleri 2023

Vodafone faturalı hatlara özel olarak RED, FreeZone paket ve tarife içeriklerinden en uygunları üçlü paketler olarak hizmete sunmuştur. Üçlü paket tarifesine dair bilgiler alabilmek için yazımızı okuyabilir; avantajlı paket fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sizde Vodafone’a geçerek Vodafone’un çeşitli paket fırsatlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone ilk defa Vodafone’a geçiş yapan abonelerine özel olarak çeşitli hediye kampanya fırsatları da sunmayaı sürdürüyor.

Vodafone Red’li Tarifeler

Red’li online pass: 10 GB internet hakkının yanı sıra artı 2 GB internet hakkı ile beraber 1000 dakika konuşma ve 250 sms bulunur. Ay içinde istediğiniz bir uygulamada geçerli olan sınırsız İnternet keyfini de bu paket ile çıkarın.

Red’li 40 tarifesi içeriği: 40 GB internet paketinin yanında her yöne konuşabileceğiniz 4000 dakika ve 4000 SMS hakkı tanıyan bu paket oldukça geniş internet hacmine sahiptir. Pakete tanımlanmış olan 2 GB internet paketinden de faydalanabilirsiniz.

Red’li yaz sosyal: Bütün bir yazı sosyal kullanım ağlarında sınırsız bir şekilde internet kullanımı üzerinden gerçekleştirme şansı tanıyan red’li yaz sosyal paketi içerisinde 12 artı 2 GB internet avantajının yanı sıra 1500 dakika konuşma hakkı, 250 sms; Facebook, Instagram, Twitter gibi çeşitli sosyal ağlarda kullanabileceğiniz sınırsız internet paketini içerir.

Online pass 7 paketi: İnternet kullanımına oldukça önem veren paket içeriğinde 7 GB ve farklı uygulamalarda kullanılabilecek olan 2 GB internet hakkının yanı sıra 1000 dakika konuşma ve 250 SMS hakkı da tanınmaktadır. Ay içerisinde seçeceğiniz 3 uygulamada sınırsız bir şekilde internet kullanımınızı sağlamaktadır.

Benim pass paketi: İçerisinde 10 GB internet ve fazladan kullanabileceğiniz 2 GB internet ile beraber 2000 dakika konuşma hakkı tanıyan bu paket 250 adet mesajlaşma şansı da sunar.

Red’li 8 paketi: 8 GB internet paketinin yanında artı 2 GB internet ile birlikte, 1000 dakika konuşma hakkı sunan paket 250 SMS’de sunar.

Red’li 12 paketi: İçerisinde 12 GB internet, 1000 dakika, 250 SMS; red’li 12 paketi + 2 GB internet paketi ile sınırlarını daha da genişletmektedir.

Red’li 15 paketi: Paket içerisinde 15 GB internet ve 2 GB artı internet ile beraber, 1500 dakika, 250 tane mesaj hakkı içermektedir.

Red’li 15 plus paketi: Paket içeriğinde 15 GB internet hakkı bulunmaktadır. Artı 2 GB internet hakkı ile beraber telefona tanımlanan bu paket, 1500 dakika konuşma hakkı ile birlikte 250 sms mesajlaşma kullanım hakkı tanır.

Red’li 20 plus paketi: Oldukça geniş bir paket içeriğine sahip olan redli müşterilerin kullanabilecekleri 20 plus paketi içerisinde ay boyunca kullanabileceğiniz seçili olan bir uygulama üzerinden sınırsız internet hakkı sunar.

20 GB artı sunulan 2 GB ile birlikte 22 GB’lık internet paket seçeneği bulunan; redli 20 plus paketi, 20 adet SMS ve 3000 dakika konuşma hakkı tanır.

Vodafone Faturalı FreeZone Paketler

Vodafone faturalı kullanıcılarına özel olarak sağlamış olduğu freezone üçlü paketlerine katılmak için sen de Vodafone merkezlerini ziyaret edebilir, online olarak başvuruda bulunabilirsin.

Saçma güzel Vodafone online paketleri ile gençlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Saçma güzel paketlerinden size uygun olanı tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Saçma güzel online S paketi: Paket içeriği internet ve konuşma içerir. 10 GB internet ve kullanacağınız herhangi bir uygulama ile 2 GB artı internet ile beraber 750 dakika konuşma hakkı sunmaktadır. Bu paketi satın aldığınızda sınırsız bir şekilde o ay içinde kullanabileceğiniz WhatsApp hakkı da bulunur.

Saçma güzel online M paketi: Sınırsız WhatsApp kullanım hakkı ile beraber her yöne konuşma ve internet seçeneği sunan paket içeriğinde 14 GB internet ve seçeceğiniz bir uygulamada geçerli olabilecek şekilde 2 GB artı internet verilmektedir. 1000 dakika her yöne konuşabileceğiniz bu paket fırsatını kaçırmayın.

Saçma güzel online L paketi: İnternet ve dakika fırsatları ile dikkat çeken paket içeriğinde 20 GB bol bol kullanabileceğiniz bir internet seçeneği bulunur. Farklı uygulamalarda kullanabileceğiniz 2 GB artı internet seçeneğinin yanı sıra, her yöne konuşabileceğiniz 1000 dakika ve sınırsız WhatsApp kullanım hakkı içerir.

Vodafone saçma güzel 16 paketi ile beraber her yöne kullanabileceğiniz 1000 dakika konuşma, 16 GB internet seçenekleri ile paket içeriği müşteri hizmetleri aracılığı ile talep edebilirsiniz.

Paket içerisinde o ay içinde kullanabileceğiniz 16 GB uygulama içlerinde seçeceğiniz bir uygulamaya ait 8 GB internet barındırır. Artı 2 GB internet fırsatı ile birlikte her yöne konuşabileceğiniz 1000 dakika bulunur. Sınırsız WhatsApp özelliğinden faydalanmak isteyen kişilerin tüm paketi satın alabilecekleri fırsat paketini kaçırmayın.

Vodafone’un keyifli bir yaz geçirebilmeniz için tasarlamış olduğu dolu dolu içerikleri ile göze çarpan faturalı üçlü tarife paketleri yüzünüzü güldürecek.

Hem uygun fiyatlı hem de içeriklerini doyurucu bir şekilde hazırlamış olan Vodafone faturalı tarife ve paketlerine, Vodafone merkezlerini ziyaret ederek ya da online üzerinden sahip olabilirsiniz.

Ayrıca ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz Vodafone Faturasız Tarife Paketlerini incelemek için TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu