Vodafone Faturasız 3’Lü İnternet, DK ve SMS Paketleri 2023

Vodafone’un 2023 yılında 3’lü tarife ile yani konuşma, internet ve mesajlaşma amaçlı kullanıcılarına sunmuş olduğu hizmetler aktif olarak devam etmektedir. Vodafone hattına sahip olanlar faturalı ya da faturasız hatlara özel olarak belirli paket ve tarifeler ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Vodafone faturasız olarak hatta sahip olan abonelerine özel olarak 19 TL’den başlayan tarife ücretleri ile çeşitli kampanya imkânlarından faydalanmalarını sağlamaktadır. Vodafone abonelerinin çokça merak ettikleri sorulardan birisi Vodafone faturasız 3’lü paketler dahilinde bulunan tarifelerin içeriğidir.

 • Bazı operatörler sadece eski Vodafone abonesi olan kişileri belirli kampanyalardan faydalanma imkanı sağlamaktadırlar.
 • Vodafone faturasız 3’lü paketler dahilinde hem eski hem de yeni abonelerinin faydalanabilecekleri çeşitli fırsatlar sunmaktadır.
 • Vodafone’a gelen kişilerin hem uygun hem de ucuz tarifeleri bulabilecekleri faturasız üçlü tarifeler çeşitli fırsat seçenekleri ile sizlere karşılamaktadır.

Vodafone Faturasız 3’lü Paketler Dendiğinde Ne Anlamalıyız?

Üçlü paketler dendiğinde aklımıza konuşma, mesajlaşma ve İnternet paketleri gelmelidir. Vodafone üyesi olan faturasız hatta sahip olan kişiler için uygun fiyatlar ile hem konuşma hem mesajlaşma hem de internet paketine sahip olabilmekteler.

Pek çok tarife kendi içerisinde farklı kampanyalar düzenlemektedir. Vodafone faturalı ve faturasız hatta sahip olan üyelerine özel olarak çeşitli kampanyalar düzenler.

Bu çoklu kampanyaların amacı daha uygun fiyatlar ile bol içerikli tarifeler sunabilmektir. Vodafone’un faturasız hatlara özel olarak üçlü tarife adı altında sunmuş olduğu içerikler şu şekildedir:

Vodafone Faturasız 3’lü Tarifelerin İçerikleri Nelerdir?

Vodafone faturasız hatta sahip olan kişilerin Vodafone faturasız üçlü tarifeler avantajlarından faydalanabilmeleri mümkündür. İnternet üzerinden ya da Vodafone fatura merkezlerine gelerek edinebilecekleri Vodafone faturasız üçlü tarife imkanları ücretleri ile beraber tarife isimleri şu şekildedir:

 • Vodafone’a gelerek “Konuştuğunca internet small” adı verilen tarifeye almak isteyen kişiler paket içerisindeki; 500 dakika konuşma, 1000 SMS, 2 GB internet paketinden faydalanabilirler. Bunun için ödeyecekleri ücret 27 TL’dir.
 • Vodafone’un” 2 GB üçlü paket” avantajından faydalanmak isteyen kişilerin alacakları içerik; 750 dakika, 250 SMS 2 GB internet dahilinde ödeyecekleri tutar 25 TL’dir.
 • Vodafone yenilenen “4 GB üçlü paket tarifesi” dahilinde; 750 dakika konuşma, 250 SMS, 4 GB internet paketinden faydalanmak isteyenlerin ödeyecekleri ücret 30 TL’dir.
 • Yenilenen 6 GB paketi” dahilinde; 750 dakika konuşma, 250 SMS ve 6 GB internet paketi toplamda 35 TL’dir
 • Saçma güzel 4 paketi” 750 dakika konuşma, 250 SMS, 4GB internet ve seçilecek olan tarifeye göre yine 2 GB internet dahil edilerek toplamda 22 TL ücretli bulunur.
 • Saçma güzel 10 tarifesi” kapsamında 750 dakika konuşma, 1000 SMS, 10 GB internet ve seçilecek olan pakete göre 5 GB katılarak toplamda 35 TL ile ücretlendirilmektedir.
 • Saçma güzel 14 paketi” dahilinde 750 dakika konuşma, 250 sms, 14 GB internet ve seçilecek pakete göre 7 GB internet ile birlikte toplamda 43 TL ücreti bulunur.
 • Konuştuğunca internet medium paketi” dahilinde 500 dakika konuşma, 1000 sms, 3 GB internet paketi toplamda 25 TL ile ücretlendirilir
 • Konuştuğunca internet large paketi” dahilinde 750 dakika konuşma, 1000 SMS ve 4 GB internet paketi toplamında 30 TL ile ücretlendirilir.
 • Konuştuğunca internet xlarge paketi” 750 dakika konuşma, 1000 SMS, 5 GB internet toplamında 38 TL ile ücretlendirilir.

Vodafone FreeZone Üçlü Paket İçerikleri

Vodafone’un genç müşterilerine özel olarak sağlamış olduğu imkanlar Freezone paketi içerisine dahil edilmektedir. Freezone müşterilerine özel olarak çok sayıda indirim ve hediye imkanı da sağlanmaktadır. Vodafone Freezone aboneliğine sahip olan kişilerin çokça tercih ettikleri üçlü paket içerikleri şunlardır:

 • Faturasız esnek aile paketi Bu paket dahilinde 750 dakika konuşma, 5000 SMS, 2 GB internet ve seçilecek olan faturaya yansıyacak olan 2 GB ek internet ile birlikte 22 TL olarak ücretlendirilir.
 • Faturasız esnek aile paketi 3 GB İnternet 750 dakika konuşma ve 5000 SMS olarak toplamda 25 TL olarak ücretlendirilmektedir.
 • Faturasız esnek mini paketi 500 dakika konuşma, 5000 sms, 2GB internet ve seçilecek faturaya göre 1 GB artı internet ile beraber toplamda 22 TL olarak ücretlendirilir.
 • Faturasız esnek midi paketi dahilinde 750 dakika konuşma, 5000 sms, 2GB internet ve seçilecek olan faturaya göre artı 2 GB internet ile toplamda 27 TL olarak ücretlendirilir.
 • Faturasız esnek maksi paketi dahilinde 750 dakika konuşma, 5000 SMS, 4GB internet ve seçilecek olan pakete göre artı 3 GB internet dahilinde 32 TL olarak ücretlendirilir.
 • Esnek spotify tarifesi dahilinde 500 dakika konuşma, 5000 sms, 2,5 GB internet ve seçilecek faturaya göre 1 GB internet eklenerek 26.90 TL olarak ücretlendirilir.

Vodafone Faturasız 3’lü Paketler 20 TL İçeriği Nedir?

Pek çok operatör sürekli kullanıcısı olduğu kişilere özel olarak kampanyalar düzenlemektedir. Vodafone sadece kendi operatöründe bulunan kişilere değil farklı operatörlerden yeni geçiş yapan kişilere de farklı avantajlar sunar.

İlk defa Vodafone’a geçiş yapacak olan kişilere 1 GB hediye internet imkanı sunulmaktadır. Geçiş yapıldıktan sonraki ayı kapsayan süreçte kullanılabilecek olan bu bedava internetin yanısıra Vodafone faturasız abonelerine özel olarak üçlü paketler dahilinde ilk defa Vodafone’a geçen kişilere 20 TL tutarında bir paket sunmaktadır.

Paket içeriklerine ve pakete sahip olabilmek için Vodafone internet hizmetlerinden yararlanabilir. Vodafone fatura merkezlerine gelerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu