Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2023

Barbekünün nasıl kesileceği, parfümlerin nasıl yapılacağı, çiğ köfte veya elektroniklerin nasıl yapılacağı hakkında hiçbir şey anlamayabilirsiniz. Aşağıda listelenen firmalar bu konuda ücretsiz personel ve eğitim desteği sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken şirketle bir anlaşmaya varmak ve işletme maliyetlerinizi karşılamak. Yapmanız gereken tek şey işinizi yapmak veya iyi yönetmek. Şimdi oturunuz ve listeye daha yakından bakınız;

TOSTTUNNING Marka Temsilci Fırsatı

Bu, tost endüstrisinde acenteler sunan birkaç şirketten biridir. Maslak, otomotiv sektöründe kurulan ilk firmadır ve oldukça popülerdir. Yarış ve drift alanlarında da araba simülatörleri bulabilirsiniz. Tamamen özgün mimari proje ve tasarımları var.

Peki, Tost Tunning Company size ne vaat ediyor ve şartları neler? Minimum 40 m², maksimum 150 m² alana sahip boş bir depoya ihtiyacınız var. Masa dahil bu mekanın neredeyse tamamı otomatik malzemelerle tasarlanmış. Tabii ki, bu biraz pahalı. İşletmenin büyüklüğüne ve malzeme seçimine bağlı olarak maliyeti 80.000 TL’dir.

Yatırımların amortisman süresi 8 ay ile 1 ay arasında değişmektedir. Bu fiyata şirket ücretleri dahildir. Elbette zamanla oluşturulan reklamlar için bir reklam giriş ücreti ödemeniz gerekecektir. (Tüm şirketler için ortak). Bu, iki yıl veya daha fazla yatırım getirisi olan büyük franchise fast food şirketlerine göre önemli bir avantajdır. Tabii ki, karar size kalmış.

TAKIŞTIR Bijuteri Alanın Bayilik Fırsatı

Büyük şirketler listesinde alt acentelere en fazla desteğe sahip, muhtemelen büyüme odaklı şirket. Dünya çapında bayiler tedarik eder. “Takıştır” markasının şu anda 50 bayisi bulunuyor. İlk kez bayi sayısını 100’e çıkarmayı hedefliyor. Bayiler online olarak da sipariş verebilirler. Yerinde inşaat danışmanları tamamen ücretsizdir. Ürünlerin çoğu yerli ürünlerdir.

Bu nedenle tedarik sorunu yoktur. Açılacak yer şart. Yoğun bir yerde. 30.000  ile 100.000 TL arasında değişmektedir. Tabii ki, işinizin büyüklüğüne ve hangi ek ev dekor ürünlerini seçtiğinize bağlıdır. Farklı bir yatırım getirisi 6 ay ve 12 ay arasında değişmektedir.

Bayi fırsatı OSMANLI KAHVECİZADE

Osmanlı Kahvecizade 2016 yılında Balıkesir’de kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana çok popüler bir marka haline geldi. Şirket şimdi franchise vermeye başlıyor. Ancak kısacası bu kadar kısa sürede bu kadar başarılı olan şirket, gelecekte bu kadar makul bir fiyata franchise’ı geçmeyecektir. Metrekare fiyatı 2000 TL’den başlıyor. Ayrıca ücretsiz mimari desteği ve fizibilite sunar.

Sürekli verilen destek ve tam bir logo ile başka bir deyişle size harika bir markaya sahip olma imkanı verir. Bayinin gereksinimleri nelerdir? İş sahibi, işini gerçekten seven kişidir. Markanızı kendi çocuğunuz gibi sevdiğinizi söyleyebilirsiniz. Bir bayiden satın alanlar arasında bu tür koşulları arayın.

Başka bir deyişle, değerli biriyle çalışmak istiyorum. Aynı zamanda size kişisel destek, eğitim desteği ve tanıtım desteği sağlarlar. Geri ödeme süresi bölgeye bağlı olarak 6 ila 18 ay arasında değişmektedir. Şirket ayrıca denetim desteği de vermektedir. Bu, franchising sunan şirketler listesinde kahve endüstrisinde önerilen franchise verenimizdir.

Fırsatlar BUNDESIGN Hediyelik Eşya Dükkanı

Bun Design, 1998 yılında Budun Firması adı altında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana 33 mağazaya ulaşmış olup, özgün ürün ve tasarımlardan oluşmaktadır. İlk kez kuruldu. Etiler’de bulunur ama en ünlü mağazası Taksim’dedir. Bun Design, perakende mağazalarına hem stant hem de butik sunmaktadır. Açıkçası, tribün alışveriş merkezi gibi bir yerde olmalıdır.

Stant için bir yıllık, mağaza için dört yıllık sözleşme imzalayabilirsiniz. Firma, mağaza kurulum maliyetinin 40.000 TL stant kurulum maliyetinin ise 10.000 TL olmasına karar verdi. Ayrıca, kişisel eğitim ve destek var. Mimari tasarım onların elinde olmalıdır. Aynı şirket Amerika Birleşik Devletleri’nde olsaydı, bugün 100.000 doların altında franchise vermiyorlardı.

DASTINI Çocuk Mağazası

Tülay Baransel Kırık ve Nurettin Kırık’ın Su Kırık adında bir kızları var. Ardından 200 yılında bebek mağazası sektörüne girerek bu sektörde büyük başarılara imza attı. 51 mağaza şehir dışında. Bazı mağazalar bir franchise modeli üzerine kuruludur. Dastini Company, yatırımcılara büyük bir fırsat sunuyor. Dastini markasına makul bir işletme bütçesi ile kolayca sahip olabilirsiniz. Marka, envanter, reklam, eğitim veya personel desteği olmadan çalışma olanağı sunar. 60 m² mağazası ve 3 metre yüksekliğinde bir showroomu vardır.

Tüm mağazalarda aynı dekorasyon ve aynı tabelalar kullanılıyor. Mimari ekibi size destek olacaktır. Koordinasyon ekibi, mağaza denetimlerini ve iş yönetimini sürekli olarak destekler. Çocuk giyim sektörü kriz zamanlarında bile gelişebilir. İnsanlar alışverişlerini azaltıyor. Ama bunu çocukları için yapmıyorlar.

Dastini mağazası açmanın maliyeti 20.000 TL ile 40.000 TL arasında değişmektedir. Yatırım getirisi 8 ile 14 ay arasında değişmektedir. Tabii ki, sizin ve mağazanızın konumuna bağlıdır. Geri dönüş oranı %30 ile %100 arasında değişmektedir. Satın alma yok. Şube açma süresi ortalama 20 gündür. Tüccarlar için genel alanı ve tanıtımı korumaya yönelik faaliyetler de vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu