Gençlere Özel Türk Telekom Selfy Sosyal XLarge Tarifesi 2023

Yenilenen Türk Telekom paketleri içerisinde sadece paket içinde sunulan internet, dakika ve mesajlaşma hakkı değil; Türk Telekom’un sağlamış olduğu uygulama hizmetleri içerisinde de kullanabilmektesiniz.

Türk Telekom’a ait olan Dergilik, TV artı gibi uygulamalarda kullanabileceğiniz çeşitli artı internet paket avantajları da bulunmaktadır.

Türk Telekom Selfy Sosyal Xlarge Tarifesi

Türk Telekom’un genç kullanıcılara özel olarak hazırlanmış olduğu 25 yaş ve altındaki abonelerin katılabilecekleri; Selfy Sosyal Large tarifesi içinde bulunduğu internet paketi ile birlikte oldukça ses getirmekte.

Her yerde kullanabileceğiniz kaliteli bir çekim gücü ile beraber 13 GB internet ve bunun yanı sıra artı 5 GB kullanabilecek toplamda 18 GB’lık internet paketini Türk Telekom şubelerine gelerek Türk Telekom üyesi olup kullanabilmektesiniz.

Türk Telekom’un Sosyal Xlarge tarifesinin amacı sosyal ağlarda kullanılabilecek olan ekstra 5 GB internet barındırmasıdır. Bu sayede ay içerisinde kullanılacak olan internet paketinin yanı sıra ekstra olarak verilen sosyal tarife ile beraber sosyal medya alanları olan Twitter, Facebook, Instagram gibi alanlarda kullanılabilecek 5 GB artı internet vermektedir.

Türk Telekom Selfy Sosyal Xlarge tarifesi içeriğinde Selfy’li kullanıcılara özel olarak sunmuş olduğu ek 5 GB barındırır. Sizde ek 5 GB avantajlarının yanı sıra 13 GB’lık internet paketinden faydalanmak istiyorsanız selfiye üye olarak Türk Telekom Sosyal Xlarge tarifesini telefonunuza tanımlayabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Sosyal Xlarge Tarifesi için Üyeliği

Türk Telekom’un genç kullanıcılara sunmuş olduğu Selfy Sosyal Xlarge tarifesi avantajlarından faydalanmak için Türk Telekom üyesi olarak telefonunuza bu paketi tanımlamanız gerekir. Kısa yoldan sms aracılığı ile yapabileceğiniz tarifeyi şu talimatları izleyerek telefonunuzda da aktif hale getirebilirsiniz:

Öncelikle bu kampanyadan yararlanabilmek için Selfy’e üye olmuş olmak gerekmektedir. 7 ile 25 yaş arasındaki kullanıcılara özel olarak sunulmuş olan tarife uygulaması içerisine kayıt olabilme imkanı tanınan kişiler telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Sosyal Xlarge yazdıktan sonra TC kimlik numarasını yazıp 4545’e kısa mesaj olarak göndererek selfy üyesi olabilirler.

Selfy üyesi olduktan sonra Türk Telekom’un Selfy Sosyal Xlarge tarife avantajından faydalanabilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Sosyal Xlarge tarife yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Sosyal Xlarge Tarife İçeriği Nedir?

Türk Telekom’a gelen üyelerin faydalanabilecekleri ve Selfye üye olan genç kullanıcıların faydalanabildikleri Sosyal Xlarge tarifesi içeriğinde her yöne konuşabilme hakkı olarak 750 dakika ve her yöne kullanılabilecek 5000 sms bulundurur.

Bu paketin en büyük avantajı içinde bulundurduğu internettir. Cepten kullanılabilecek 18 GB internet, bu internetin 5 GB sosyal ağlarda kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.

Sizde bir ay boyunca içinde bol konuşma, internet ve sms hakkı bulunduran; Sosyal Xlarge Tarife paketini satın alabilmek için Vodafone merkezlerini ziyaret edebilir, Vodafone yanımda uygulamasında kullanabilir ya da telefonun mesaj kısımlarına tarifeye tanımlama adımlarınızı izleyebilirsiniz. Aylık olarak telefona tanımlanan ve yenilenme bulunabilen bu tarife 69 TL ücret ile satın alınabilmektedir.

Sosyal Xlarge Tarifesini Hangi Hatlar için Geçerlidir?

Türk Telekom ve benzeri pek çok operatör faturalı-faturasız hat kullanıcılarına özel olarak çeşitli kampanya içerikleri sunmaktadır. Her yıl değişen ve yenilenen, ihtiyaca göre farklılaşan ve geliştirilen dolu dolu içerikler barındıran, çok sayıda paket faturalı kullanıcılara ayrı faturasız kullanıcılara ayrı olarak tanımlanır.

Türk Telekom Sosyal Xlarge tarifesi hem faturalı kullanıcıların telefona tanımlayabilecekleri hem de faturasız kullanıcıların telefonuna tanımlayabilecekleri bir ortam sunmaktadır.

Türk Telekom bunun için şöyle bir yol izlemiştir:

  • Eğer kişi faturalı bir hat sahibi ise ve Türk telekom’u faturalı hattında 12 ay boyunca o paketi kullanacağına dair güvence sunuyorsa; 12 aylık ücretlendirme fatura dönemi boyunca yaklaşık olarak 69 TL tutarında aylık bir ödemeyi barındırır.
  • Kişi 12 ay boyunca faturalı kalmayacağını ve bu paketin içeriğini her ay yeniden tanımlamayacağını söylüyorsa eğer aylık olarak 89 TL ödeyerek pakete sahip olabilmektedir.

Türk Telekom Sosyal Xlarge Tarifesi Taahhüt Var mı?

Türk Telekom kullanıcıları telefonlarında tanımamış oldukları Türk Telekom Sosyal Xlarge faturalı tarifesini 12 ay boyunca kalma sözü vermiş bulunabilirler. İlerleyen süreçte 12 ay tamamlanmadan tanımlanmış olan faturadan caymak istenildiğinde kişilerden belirli bir cayma bedeli alınmaktadır.

Selfy Sosyal Xlarge Tarifesinde Konuşma Paketi İçeriği

Türk Telekom Selfy’nin sağlamış olduğu her yöne kolaylıkla konuşabilme hakkı tanıyan 750 dakikalık paketinin kullanabileceği alanlar sınırlıdır.

Kişiler arası kullanımda farklı operatörleri aramak için 444’lü hatları aramak, belirli özel servis numaraları, görüntülü konuşmalar da ve bazı Türk Telekom işletmeleri ile konuşabilme hakkı tanır. 750 dakikanın içerisinde bu alanları arayabilmek mümkündür.

Türk Telekom 750 dakikayı; sohbet ve yarışma hatlarında, Türk Telekom’un dahil olmadığı servis numaralarında, yurtdışı aramalarda, faks ya da data gibi çeşitli arama alanlarında kullanım imkanı tanımaz. Bu alanlar 750 dakika kullanım paketinin dışında bir şekilde yüklenen telefon hattınızdaki liralardan yapılabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu