Para Kazandıran Oyunlar 2023: Oyun Oynayarak Para Kazanma

İnternet ortamının ve akıllı cihazların kişilere ve kullanıcılara yönelik sunduğu bir diğer özellik ise kolaylıkla para kazandıran yönlerinin olmasıdır. Oyun oynarken para kazandıran uygulamalar kullanıcıların hem keyif almasını hem de aldıkları keyiften para kazanmalarını sağlar. Bu özellikleri içeren oyun odaklı uygulamaların aşağıda özelliklerine ve para kazandırma yöntemlerine detaylı bir şekilde sizler için yer verdik.

TF2 – Team Fortress 2

Team Fortress 2 olarak adlandırılan oyun nişancılar üzerine geliştirilmiş bir oyundur. Valve firmasının en bilindik oyunları içinde yer alan Team Fortress bir takım oyunu olan bu oyun da yalnızca takımlar halinde yarışılarak para kazanmak mümkündür. Bunun dışında her savaş aşamasında farklı itemler kazanabilirsiniz. Bu itemleri Steam hesabından satabileceğiniz gibi, internetten farklı ortamlardan online bir şekilde de bireysel olarak satabilirsiniz.

Rakamsal notlara gelecek olursak; Oyun toplamda 50000 ‘den fazla indirilirken, indiren kullanıcılar oyuna ortalama 4.2 yıldız vermişler. Ayrıca yaklaşık 38 GB boyutundadır.

Wild Wallet

Will Wallet ile oturum sahipleri kolay bir şekilde para elde edebilmektedirler. Bilinen oyunlardan farklı bir biçimde para kazandıran Wild Wallet uygulaması içerisindeki videoların izlenmesi sonucunda elde edilen coins’lerin hesaplara aktarılması sistemini içermektedir. Kullanıcılar bu oyunda 5000 Coins miktarını gördüklerinde 5 dolar olarak ödemelerini alabilmektedirler. Pay PAL hesabına aktarılan paralar hediye kartı olarak Google Play’ de ya da Steam üzerinde de kullanılabilmektedir.

Rakamsal notlara gelecek olursak oyun 10.000 ‘den fazla indirilirken, indiren kullanıcılar oyuna ortalama 4.5 yıldız vermişler. Ayrıca yaklaşık 21 GB boyutundadır.

Dota2

Dota 2 Oyunu kutular üzerinde sistemize edilmiş bir oyun dürüdür. Yalnız bu kutular çok sıradan yapıda değiller. Onlara sahip olabilmek için peşinde büyük bir kitle var. Erişemeyenler erişenlere ciddi rakamlar ödeyerek kutuları satın alıyorlar. Günde 5-6 saat zaman ayırarak günde neredeyse 15$ civarında bir para kazanmanız hiç de zor bir işlem değil.

Rakamsal notlara gelecek olursak oyun 500.000 ‘den fazla indirilirken, indiren kullanıcılar oyuna ortalama 4.5 yıldız vermişler. Ayrıca yaklaşık 8.5 GB boyutundadır.

PUBG

Dünyaca büyük ilgi gören PUBG oyunu bireysel ya da takım halinde oynayabilirsiniz. 100 kişi oynanabilme imkânını veren oyun da ilerleme kazanıldıkça kullanıcılara verilecek sandıklar fazlalaşıyor. Para kazandıran bir oyun olan PUBG sahiplerine çevrimiçi etkinlik ya da turnuvalara katılarak önemli miktarlar elde ettirebilmektedir. Nakit para ödülü çevrimiçi turnuvalara bireysel ya da ikili takımlar halinde katılım sağlandığı takdirde verilmektedir.

Büyük miktarlarda para kazanma şansını oyun severlerle buluşturan bu uygulama çevrimiçi uygulamalar arasında yerini ilk sıralardan almaktadır. Oyunun akıllı cihazlarda kapladığı alan ise Android sürümleri için cihaza göre değişkenlik göstermektedir. Oyunun mevcut kullanıcı beğenisi 4,3 yıldız ile ifade edilmiştir.

Cash For Apps

Cash For Apps uygulaması para kazandıran oyunlar arasında yer alan uygulamalar arasında en gözlerinden biridir. Bu uygulama para kazandırırken uygulama sahiplerine bilinenin dışında bir yöntem izletiyor. Akıllı telefonlara yüklenmek istenilen uygulamaların her biri Cash For Apps üzerinden indirildiğinde oturum sahibine hediye puanlar verilmektedir.

Verilen hediye puanlar 300 puanın eşitliği 1 dolar şeklindedir. Hediye kartlarının satın alımına imkân veren bu hediye puanlar, arkadaş davetlerinde bulunulduğunda da kazanılabilmektedir. Cash For Apps tarafından indirilen uygulamalar oylanıp yorum sağlandığında da puanlar yüklenmektedir. Her işlem puan kazanılmasını sağlarken elde edilen kazançlar kullanıcıların Pay PAL hesaplarına aktarılmaktadır. 

Para kazandıran ilgili uygulamanın mevcut indirilme sayısı 10.000.000 üzerindedir. Aynı zamanda uygulamanın sahip olduğu yıldız ise 4,5 seviyesindedir. 

Inbox Dollars

Para kazanmanın yoluna Inbox Dollars uygulamasına üye olarak başlanmaktadır. Üyelik aşamasında ücret talep etmeyen bu uygulama para kazanılan oyunlar çatısı altında kolay ve hızlı para kazandıran bir uygulama olarak geliştirilmiş durumdadır.

Uygulama üye olunduğu andan itibaren para kazandırmaya başlayarak ilk etapta 5 dolar bonus hediye etmektedir. Inbox Dollars ile para kazanmanın yöntemlerinin başında sistemdeki ücretsiz oyunları oynamak gelmektedir. Bunun yanı sıra online anketlere katılmak ya da video izlemek bu uygulama üzerinden para elde edilebilme imkanı sunmaktadır. 

Rakamsal verilere gelecek olursak, Hızlı ve kolay yöntemlerle para kazandıran uygulamanın indirilme miktarı 5.000.000 rakamının üzerindedir. 23M boyutuna sahip uygulama 3,9 yıldız göstergesine sahiptir. 

Counter Strike Global Offensive

CS:GO bilinen adıyla Valve şirketinin en çok ilgi çeken ve satan bu oyunun içerisinde tasarım tüfek ve bıçaklara oldukça yüklü tutarlar yatırılmaktadır.  Counter Strike Global Offensive oyununa yatırılan tutarlara Steam Topluluk Pazarından ulaşılmaktadır. Bir savaş oyunu olan bu oyunda, elde edilen başarılar rütbe kazanılmasını sağlarken kazanılan rütbeler kullanıcılara para kazandırmaktadır.

Bu uygulamada parasal anlam meta ve kutu adlarını taşımaktadır. Bıçaklar oyun içerisindeki değerli metaları göstermektedir. Bu bıçak fiyatları nerdeyse bin doları geçerken oyunun tek seferlik ücreti 22 TL’dir. İndirip üye olduktan sonra oyun içinde şu an sıralamayacağımız kadar çok para kazanma şekli bulunur.

En çok para kazandıran oyunlardan biri olan CS:GO oyunun indirilme sayısı 10.000.000 kişinin üzerini içerirken  toplam beğenileri ifade eden yıldız durumu ise 389.597 kişi ile 4,4 civarındadır. Para kazandıran oyunlar içerisinde en popülerlerinden biri olan oyunun cihazlarda kapladığı boyutu ise 75M’dir.

LOL

Para kazandıran oyunlar içerisinde değerlendiren ve adını geniş kitlelere duyurmuş olan bu oyun League of Legends olarak da adlandırılmaktadır. Karşılaştırma biçiminde oynanan oyun arenalı olmasıyla dikkatleri kendisine çekiyor. Canlı turnuvaların yapıldığı LOL oyunu en çok para kazandıran oyunlardan biri olma özelliğini taşır. 

Oyun üzerinden yapılan turnuvalar ile para ödülleri, takımlar üzerinden kazanılan paralar, satılan ürünlerle kazanılan paralar para kazanma yöntemlerini gösterirken profesyoneller için internet siteleriyle anlaşmalar yapılarak viral reklamlar ve sponsorluklar ile birlikte de oldukça yüksek tutarlarda paralar elde ediliyor

Rakamsal verilere gelecek olursak Oyunun indirilme sayısı 10.000.000 rakamının üzerindedir. 1.117.672 beğeni ile yıldız durumu 4,2 seviyesini göstermektedir.

XY Gaming

Ücretsiz indirilen ve ücretsiz üye olunan oyun diğer üyeler ile rekabet gerektiren bir uygulama olma özelliğine sahiptir. XY Gaming oyununa her giriş yaptığını gün için 20 cobin şeklinde para kazanılabilmektedir. Haftalık girişlerde en az 140 cobin parayı garanti eden platformda skor durumu, oyunlar ve sohbet sekmesi de bulunmaktadır. 

500.000 rakamının üzerinde yüklenme sayısına sahip olan oyun 3,8 yıldız beğenisine sahiptir. Uygulamanın kapladığı alan ise 29M boyutunu içermektedir. 

Oyna Kazan

Para kazandıran oyunlar içerisinde en çok bilinen uygulamalardan biri ise Oyna Kazan uygulamasıdır. Uygulama para kazanmanın yollarını oldukça basite indirgemiş bir durumdadır. Oyna Kazan oyunu içerisindeki yönlendirmeler sayesinde neredeyse tek tıkla hızlı kazanç elde edilebilmesini kullanıcılarına sağlamaktadır. 

Oyun 100.000.000 üzeri indirme sayısına sahipken 12M boyutunda yer kaplamaktadır. Aynı zamanda beğenileriyle 4,5 seviyesinde iyi bir yıldız durumunu temsil etmektedir.

Egg, Inc- Çılgın Tavuklar

Çılgın Tavuklar Android destekli bir oyun uygulamasıdır. Akıllı telefonlara indirme ve kayıt olma aşamasından sonra kullanıma hazır hale gelen uygulama, Google Store’ da para kazandıran bir oyun olma özelliğini taşımaktadır. Kayıt olunma aşamasından itibaren para kazanmayı olanaklı kılan bu uygulama ile tavuk alınıp ardından elde edilen yumurtaları satarak kazanç sağlanıyor.

Seri üretim durumunda oturum sahiplerin tarafından oldukça iyi kazançlara ulaşılmasına imkân tanıyan uygulama hızlı ve kolay tutarların elde edilmesinde Android cihazlar ile uyumlu tercih edilebilecek bir oyun uygulamasıdır.

Uygulamanın yüklenme sayısı 10.000.000’nun üzerinde bir rakamı ifade etmektedir. 4,6 oranı ile iyi bir yıldıza ve beğeniye sahip olan oyunun Android cihazlarda kapladığı yer ise 65M büyüklüğündedir. 

Para Vadisi

AnPara vadisi olarak zihinlere yer eden bu oyun para kazandıran alternatif bir oyun uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. En çok para kazandıran bilgi yarışması olarak da bilinen uygulama kazanç sağlama da kullanıcılara oldukça basit yollar izletmektedir. Kullanan kişileri bilgi yarışması dâhilinde sorulara tabi tutan oyun hem keyifli dakikaları, hem heyecanı, hem de sonucunda gelir elde etmeyi tek bir çatı altında toplamış durumdadır.

Uygulamanın için kapladığı alan 11M çapındadır. Güzel bir beğenme seviyesiyle 4,6 yıldızı gösteren oyun, 50.000’nin üzerinde indirilmiştir.

Yetiştir Kazan

Uygulama para kazanmayı oldukça kolay bir hale getirerek sanal olarak meyve ve sebze yetiştirmeye imkân tanımaktadır. Yetişen ürünlerin toplanıp satılmasıyla elde edilen kazançlar doğrudan kullanıcıların hesabına aktarılmaktadır.

Yetiştir Kazan oyunun yüklenme sayısına bakıldığında 10.000’nin üzerinde olduğu görülmektedir. 4.7M kaplama boyutuyla ve 3,5 yıldızı ile kolaylıkla kullanılabilmesi mümkündür. 

Bounty

Bounty, anket formlarını doldurarak basit ve hızlı yöntemler ile kazanç sağlayan Google Play destekli bir uygulamadır. Para kazandıran Bounty oyun uygulamaları içerisinde yerini alarak kullanıcılara zahmetsiz yollarla tutarlar elde edilebilmesine olanak vermektedir. Android cihazlarla uyum sağlayan uygulama, indirilip üye olunduğu andan itibaren para kazandırmaya başlamaktadır.

Kullanıcılar kendi tercihlerine göre uygun olan anketleri seçebilmektedir. Oturum sahiplerine verdiği seçme şansı ile dikkatleri üzerine toplayan uygulama birbirinden farklı görevler de içermektedir. Anketlerin doldurulup görevlerin yerine getirilmesiyle elde edilen kazançlar oturum sahiplerinin direkt olarak hesaplarına aktarılmaktadır.

Bu anketler dönem dönem oyunlara yönelik olabildiği gibi, bazen de farklı kapsamlarda anketler ya da görevler düzenlenebiliyor. Eğer isterseniz uygulama içinde yalnızca oyunları oynayarak para kazanabilir ya da diğer yöntemlere giriş yapıp anket doldurup görevleri yerine getirerek de kazançlarınızı katlayabilirsiniz.

Kolay para kazanmayı vadeden oyunun yüklenme sayısının 500.000’nin üzerinde görülmektedir. Cihazlar için 38M kaplama boyutunu içeren uygulama 4,3 beğeni yıldızına sahiptir.

Çiftlik Hayatı

Yerli bir oyun olan çiftlik hayatı para kazanmanın kolaylıkla sağlanabildiği bir uygulamadır. Çiftlik Alemi olarak da bilinen köy hayatını özleyenler için  ideal bir uygulamadır. Oyun içerisinde oturum sahipleri tarafından çiftlik üzerinde üretim yapılabilmekte, ağaç dikilebilmekte ve hayvancılık yapılabilmektedir.

Bireysel oyunculuğu içeren uygulama da aynı zaman da süt ve yumurta da satılabilmektedir. Ayrıca diğer kişilerin çiftlikleri ziyaret edildiği takdirde puanlama da yapılabilmektedir. Kullanıcılar hesaplarında 10 TL bakiye sınırını geçtiklerinde elde ettikleri kazançları çekerek harcayabilmektedirler. 

Kolay para kazanım yollarından birini oluşturan bu oyunun yükleme sayısı 5.000 üzerini gösterirken beğenilere bağlı yıldız ise 3,5 şeklindedir. İndirilen cihazlarda kapladığı yerin 59M boyutunda olduğu gözlemlenmektedir. 

CashApp

CashApp uygulaması görev oyunlarını içeren ve verilen görevlerin yerine getirilmesi koşuluyla hızlı ve pratik bir şekilde kazanç elde ettiren bir uygulamadır. Uygulama üzerinden kullanıcılara verilen görevler yerine getirildiği takdirde aynı zamanda elde edilen tutarlar hesaplara aktarılmaktadır.

Para kazandıran oyun ödeme şeklini PayPal hesapları üzerinden aktarımda bulunarak kullanıcıların tarafına yapmaktadır. Uygulamanın kendine çeken yönü hızlı ve kolay para kazanabilme imkânını sunması yanında kazanılan miktarları nakit bir şekilde ödemesidir.

CashApp oyunun yüklenme durumu 5.000.000 rakamının üzerinde seyretmektedir. Toplam beğenileriyle birlikte 4,4 gibi iyi bir yıldız seviyesine sahip olan uygulamanın Android cihazlara indirilme durumunda kapladığı alan ise 8,2M miktarındadır.

Tab Cash

Tab Cash uygulaması tüm akıllı cihazlardan yükleme imkânı tanıyan bir oyun uygulamasıdır. Uygulama indirildikten ve ücretsiz bir şekilde kayıt olunduktan sonra ilk dakikalardan itibaren kullanıcılarına para kazandıran pratik bir uygulama olma özelliğine sahip. Tek bir tık ile oyun ve program yüklenerek kullanıcı hesapları bakiyelerle dolmaya başlamaktadır.

Uygulama güvenilir olması ile ön plana çıkarken para kazandıran oyunlar içerisinde değerlendirildiğinde sunulan ödüller açısından oldukça iyi bir konuma sahiptir. Kolay para kazanmanın yollarını oturum sahiplerine ve üyelerine sunan Tab Cash oyununun indirme miktarı kullanıcılar tarafından 50.000 üzerindedir. 5,0 yıldız değerlendirmesiyle kendi güvenirliğini bir kez daha kanıtlamaktadır. 

Ütopya

Ütopya, köy hayatını seven insanlara yönelik tasarlanmış. Tavuklar ve İnekler tam bana göre benim hobim diyorsanız bu uygulama tam da size göre. İçeride yetiştireceğiniz inekler, tavuk yumurtaları sizin oyun özelinde ve realitede para kazanmanız için tasarlanan harika detaylarla dolu.

Rakamsal notlara gelecek olursak oyun tam 5.000000 ‘den fazla indirilirken, indiren kullanıcılar oyuna ortalama 4.2 yıldız vermişler. Ayrıca yaklaşık 29 GB boyutundadır.

Whaff Rewards

Para kazanılabilen en ideal oyun uygulamalarından biri de Whaff Rewards oyunudur.  Bilgisayara karşı oynanarak kazanılan bir hafıza oyunu olmakla birlikte kullanıcıları sürükleyici bir deneyimin içine sokmaktadır. Oyun sahipleri keyifli dakikalar geçirirken geçirilen bu heyecanlı zamanı aynı zamanda paraya dönüştürebileceklerdir.

Bu açıdan bakıldığında Whaff Rewards kazanç elde edilebilecek rahat ve pratik bir uygulama olarak ön plana çıkmaktadır. İnternet üzerinde en başarılı para kazanma imkânını sağlayan bu uygulama tercih edilebilecekler arasında popülerliğini koruyor.

Oyun 4,3 yıldız beğenisine sahipken 10.000 rakamının üzerinde indirme sayı mevcut. Yazılım yaklaşık olarak da 15 MB boyutunda yer kaplıyor.

Görevcim

Görevcim uygulaması bir görev oyunu olan para kazanma uygulamalarından birini temsil etmektedir. Kolay para kazanmayı vadeden her konumda oturum sahiplerinin para kazanmasını sağlayan oyun temalı bir uygulamadır. Ücretsiz üyelik sonrasında görev seçeneklerinde kişinin kendi isteğine göre tercih edebileceği görevlerin seçilip yerine getirilmesiyle bakiyelere para aktarılmaktadır.

Yerine getirilen görevler onaylandığı takdirde hızlı bir şekilde kazanılan miktar kullanıcıların hesaplarına doğrudan yatırılıyor Kullanıcıların para çekme taleplerinin ardından her hafta Çarşamba günü içerisinde tutarlar belirtilen hesaplara gönderilmektedir. Bu görevlerin içinde oyun deneyimleri olduğu gibi, yorumları ya da farklı görevlendirmeleri de barınabilmektedir.

Çaba sarf ettirmeden para kazanmaya fırsat veren uygulamanın kişiler tarafından indirilme sayısına bakıldığında 10.000 üzerinde olduğu görülmektedir. Cihazda kapladığı boyut 4,5 şeklindedir. Sahip olduğu yıldız seviyesi ise toplam beğeniler sonucunda 4,7 civarındadır.

App Cent

App Cent para kazandıran oyunlar içinde, başlı başına bir oyun olmamakla birlikte; kendi bünyesinde farklı oyunlar barındıran bir yazılım olarak kendisini ön plana çıkartıyor. Uygulamayı indirip içinde bulunan çok sayıdaki oyundan beğendiğinizi oynayabilir ve paralel bir şekilde de para kazanabilirsiniz.

Ayrıca oyun oynarken para kazabileceğiniz gibi referans sistemini kullanıp arkadaşlarınızı davet ederek de para kazanabiliyorsunuz. Hatta buna yönelik ekstra bonuslar bile tanımlanmış.

Rakamsal konulara değinecek olursak, para kazanmaya fırsat veren uygulamanın kişiler tarafından indirilme sayısına bakıldığında 5.000 üzerinde olduğu görülmektedir. Cihazda kapladığı boyut 2.5 şeklindedir. Sahip olduğu yıldız seviyesi ise toplam beğeniler sonucunda 4,1 civarındadır.

Brain Battle

Brainbattle ücretsiz, yatırım yapmadan para kazınabileceğiniz bir oyun olarak kendisini ön plana çıkartmayı başarıyor. Uygulama geliştiricileri iddialarına göre şimdiye kadar kişi bazında değerlendirecek olursa yüzlerce dolardan fazla ödeme yaptığını iddia etmektedir.

Bu uygulama üzerinden para kazanabilmek için tek yapmanız gereken bilet toplamak. Evet, yanlış duymadınız, oyun oynayarak bile topluyorsunuz ve kazandığınız bilet karşılığında da çekilişe katılıyorsunuz. Tabi ne kadar çok biletiniz olursa çekilişte kazanma ihtimaliniz de o denli yüksek oluyor. Bir not belirtmek isteriz ki kazanıp kazanamadığınızı anlamak için çekiliş saatinde mutlaka çevrimiçi olun ve biletinizi kontrol edin yoksa kazansanız bile kazancınızı göremezsiniz.

Rakamsal konulara değinecek olursak, para kazanmaya fırsat veren uygulamanın kişiler tarafından indirilme sayısına bakıldığında 1.000.000 üzerinde olduğu görülmektedir. Cihazda kapladığı boyut 72 MB şeklindedir. Sahip olduğu yıldız seviyesi ise toplam beğeniler sonucunda 4,4 civarındadır.

Betatesting

Bu uygulamada özelinde başlı başına bir oyun olmayıp, içindeki oyunlar sayesinde para kazandıran bir uygulama. Bir nevi aracı kurum olduğundan söz edebiliriz. Yeni çıkan oyunları son kullanıcıyla buluşturmadan önce hatalarını, sorunlarını belirlemek için kullanılıyor. Sizde kazanmak için siteye üye olun ve uygulamalar arasından dilediğinize öncelik verip kazanmaya başlayın

Evde boş vakti olanların bu vakitlerini oyun test ederek kazançlı bir şekilde geçirmeleri için bulunmaz bir fırsat diyebilirim. En iyi para kazandıran oyunlar da genellikle burada test edilen oyunlardan oluşmakta.

Wealth Words

Kelime avcısıyım ve akıl oyunlarını çok severim derseniz bu oyun tam da size göre olabilir. Bu sayede hem zihninizi çalıştırırsınız hem de para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bildiğiniz bulmaca mantığında çalışır ve online bir şekilde oynanan bulmaca oyunu olarak adlandırılır. Eğer 18 yaşınızın üzerinde ve zihninize güvenen biriyseniz mutlaka denemeniz gerekli.

Rakamsal konulara değinecek olursak, para kazanmaya fırsat veren uygulamanın kişiler tarafından indirilme sayısına bakıldığında 50.000 üzerinde olduğu görülmektedir. Cihazda kapladığı boyut 29 şeklindedir. Sahip olduğu yıldız seviyesi ise toplam beğeniler sonucunda 4,1 civarındadır.

Rocket League

Araba tutkunuysanız ve araba yarışlarını çok fazla seviyorsanız bu oyun size göre olabilir. Stream üzerinden de satışı yapılıyor ve oldukça yüksek satış ve oynama hacmine sahip. Buraya kadar güzel de bu oyun üzerinden nasıl para kazanılabilir?

Bunun için geliştiricilerin hazırladığı özel turnuvaları beklemeniz gerekiyor. Turnuva da dağıtılan ödüller gerçekten dudak uçuklatan cinsten. Son düzenledikleri yarışmada dağıttıkları rakam tam 1.000.000 dolar. Eminiz ki birçoğumuzu zengin edebilecek türden bir rakam

Rakamsal konulara değinecek olursak, para kazanmaya fırsat veren uygulamanın kişiler tarafından indirilme sayısına bakıldığında 1.000.000 üzerinde olduğu görülmektedir. Cihazda kapladığı boyut 16 şeklindedir. Sahip olduğu yıldız seviyesi ise toplam beğeniler sonucunda 4,4 civarındadır.

Entropia Universe

Geçmişte Project Entropia ismiyle birçok oyun severin gönlüne taht kursa da günümüzde Entropia ismiyle oyun severlerin karşısına çıkıp onara kazandıramaya devam ediyor. Üretim ve avlanma mantığı üzerinde çalışan bir oyun. Oyun içinde farklı birçok aktivite üzerinden Ped kazanabilirsiniz. 1 Ped 22 kuruşa tekabül etmektedir.

Paid Game Player

Paid Gamze bir oyundan ziyade çoklu oyun olarak kendini ön plana çıkartıyor. Platform üzerinden kayıt olup, kullanıcı adı ve şifre oluşturuyorsunuz. Daha sonra uygulama geliştiricileri kendi bünyelerinde bulunan oyunları gerek test etmek gerekse de reklam izlemenize neden olabilmek için indirip oyunu oynamanızı istiyor. Oyun içinde hangi yollarla para kazınabileceğiniz açık yöntemlerle değinilmiş. Bir süre deneyip eğer iyi paralar kazanabiliyorsanız devam edebilirsiniz. 

Clip2Play

Son sistemlerin yer aldığı, vurdulu kırdılı oyunlardan bekliyorsanız biraz yanılırsınız. Çünkü bu oyun biraz daha nostaljik bir tip. Clip2Play geçmişteki flash oyunlardan kurulu bir sistem. Tek bir oyundan oluşmayıp farklı birçok oyun karşınıza çıkıyor. Kayıt olduktan sonra avatarınızı seçiyor ve beğendiğiniz oyun tarzlarını belirtiyorsunuz.

Uygulama tavsiye edilen oyunları seçimlerinize göre otomatik bir şekilde çıkartacaktır. Sonrasında da düzenlenen turnuvalara katılıyor ve derece yapmanız durumunda da para kazanabiliyorsunuz.

Fire Free

Yapı anlamında PUPG farklı bir türevi. Tıpkı onun gibi bir adada ve savaş üzerine geçiyor. Takım oyunlarında para kazanmak mümkün. 50 kişilik bir turnuva düzenleniyor, son hayatta kalmayı başaran kişi de turnuvanın ödülünü kazanıyor.

Rakamsal konulara değinecek olursak, para kazanmaya fırsat veren uygulamanın kişiler tarafından indirilme sayısına bakıldığında 500.000.000 üzerinde olduğu görülmektedir. Cihazda kapladığı boyut 16 şeklindedir. Sahip olduğu yıldız seviyesi ise toplam beğeniler sonucunda 4,3 civarındadır.

Street Fighter V

Tam bir sokak dövüş oyunu. Eskiden kurulan ateri salonlarının müptelaları bu oyunu yakınen tanır. Uygulama geliştircileri oyun içinde bulunan farklı kapsamlar sayesinde şimdiye kadar 600.000 $ ‘dan fazla para dağıttığını aktardı.

Rakamsal konulara değinecek olursak, para kazanmaya fırsat veren uygulamanın kişiler tarafından indirilme sayısına bakıldığında 5. 000.000.000 üzerinde olduğu görülmektedir. Cihazda kapladığı boyut 30 MB şeklindedir. Sahip olduğu yıldız seviyesi ise toplam beğeniler sonucunda 3.5 civarındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu