Bedava Valorant İsim Değiştirme Tekniği 2023

Öncelik ile size Valorant’ın ne olduğunu anlatmaktan başlayalım. Aslında oyunu kabaca şu şekilde özetlersek Counter-Strike, Overwatch. Beş kişiden oluşan 2 takımın yarıştığı maçlarda bir taraf defans, diğeri hücum oyuncusu olarak görev yapar. İki raunt üzerinden toplam 25 devreden oluşan ve 13 raundun galibinin kazandığı maçlar 30 saniyelik bir yenmeyle başlıyor.

Silah ve zırh ayrıca yetenek satın alındıktan sonra, saldırganlar hedef noktalara “Spikes” adı verilen cihazları koymaya çalışırlar ve savunucu onu durdurmaya çalışır. Maç formatı ve genel oyun mekanikleri açısından Overwatch oyununa lezzet katan, özellikle Counter-Strike’ın izinden giden farklı özelliklere sahip karakterlerdir. Bazı karakterlerden bahsedecek olursak;

Breach: Bu karakter, öncü olarak duvarlardan kör edici mermiler atar, düşmanları sersemletir, duvarlardan büyük şoklara neden olur ve üstün yetenekleriyle düşmanları vuran ve sersemleten bir deprem yaratır

Bristone: Kontrol uzmanını oynayan bu karakter, hasar veren bir yangın bombası fırlatır, görüşü kısıtlayan bir duman bulutu fırlatır, ateş hızını artırmak için yere bir kuvvet işaretçisi yerleştirir ve yüksek yarası nedeniyle ağır yaralanan bir öldürme uydusuna saldırır. Nihai yetenek.

Valorant İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Valorant’ta adınızı değişmek isterseniz, Riot Games yapım şirketi üstünden değiştirmelisiniz. Bunu yapmak için önce Riot hesabınıza girmelisiniz. Riot hesabınıza giriş yapın. Bağlandıktan sonra bir menü belirecektir. Buradaki menünün ikinci satırında olan RIOT ID’ye tıklayın. Karşınıza çıkacak bölümde RIOT ID’niz görünecektir.

Adınızın hemen yanında bulunmakta olan kurşun kalem işaretine tıklayıp düzeltme yöntemini başlatın. NEW RIOT ID yazmakta olan bölgeye takmak istediğiniz yeni isminizi giriniz. Buraya yazdığınız isim arasında boşluk bile olabilir. Adınızı girdikten sonra, yan kutunun altındaki Rastgele düğmesini ve ardından aşağıdaki Gönder düğmesini tıklayın. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra VALORANT’ta başarılı bir şekilde isim değiştirmiş olacaksınız.

Valorant İsim Değiştirme Hakkı Sınırlımı?

Sorusu akla hemen gelen sorulardan evet sınırlıdır. Bunun ardından da şu soru akılları kurcalamaktadır. Ya bir daha değiştiremezsem? Evet değiştirebilirsiniz ama biraz beklemelisiniz.

Valorant Bir Sonraki İsim Değiştirme Hakkı İçin Ne Kadar Beklemek Lazım?

Diyorsanız bunun cevabı 1 aydır. Yani 30 gün sonra değiştirebilirsiniz.

Valorant Şekilli Nickler:

Aşağıda sizin için paylaşmış olduğumuz bu nickler sayesinde oyun eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz.

ʜ𝟺ʀᴅᴘᴇᴇᴇᴋ
𝒩𝒾𝒸𝓀𝒻𝒾𝓃𝒹𝑒𝓇s
༺𝓛𝓮ͥ𝓰𝓮ͣ𝓷ͫ𝓭༻ᴳᵒᵈ
ღ┊𝙸𝚂𝙰𝙱𝙴𝙻☂︎᭄.
GelpMi
Poicaledi
LowDead彡★
𝓅𝑒𝑒𝓀★
★彡[ɴɪᴄᴋꜰɪɴᴅᴇʀ]𝓅𝑒𝑒𝓀
ʜᴀʀᴅᴄᴏʀᴇ
☞ó ͜つò☞ 𝓐𝓲𝓶𝓚𝓲𝓷𝓰
ミ★ 𝘴𝘰𝘳𝘳𝘺𝘣𝘢𝘣𝘺𝘬𝘪𝘭𝘭𝘦𝘥𝘺𝘰𝘶

Valorant İsim Önerileri:

Octagonalo
AgentLost
GrimReap
HeroineIsm
MsMittens
Pralltiller
Obtusk
Slaughterhaus
Alienatic
Americat
Edex Glaceweed
Durmas Swaleside
Nomadiction
BloodSoul
CastleClimb
Belizard
HoleyMole
NumbLeg
Incandescent

Valorant Görünmez Nick Nasıl Yapılır?

Valorant isim önerilerinden beğendiğiniz ismi seçip değişiklik yapabilir, isim maskelemeden faydalanabilirsiniz. Çünkü son zamanlarda Valorant, oyuncular için yeni bir özellik olarak anonim hizmeti tanıttı. Elbette hiçbir yeniliği kaçırmayacağız ve bu hizmetin detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Valorant oyuncusu için skor tablosu adlarının yayınlanması isteğe bağlı değildir. Bunun için Klavyenizdeki boşluk tuşu Alt+0160’tır.

Ancak geliştiricilere karşı bir iddia olduğu biliniyor. Valorant isim önerilerinden istedikleri ismi seçerek profilini şekillendiren oyuncular, istedikleri ne olursa olsun reyting listesinde görüntülenecek. Bunu değiştiren özellik ise geçtiğimiz günlerde bir güncelleme ile karşımıza çıktı.

Yeni sürümün hizmetlerinden biri olarak, derecelendirme listesinde isimsiz kalmak artık mümkün. Anonim kalmak isteyen oyuncular için Valorant, “gizli ajan” ifadesinin kullanılmasına izin verdi ve profilinizi istediğiniz zaman anonim olarak değiştirebilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacağım diyorsanız sırasıyla aşağıdaki adımları izleyin;

  1. Başlangıc olarak “Ayarlar” sekmesindeki “Genel” kısmına tıklayınız.
  2. Açılmış olan sayfada “Gizlilik” bölümünü seç.
  3. İsmimi grubum dışındakilerden gizle” butonuna tıklayınız.

Tüm bunları yaptıktan sonra Valorant ismin gizlenmiş olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu