Midyeci Ahmet Franchise Bedeli Nedir?

Türkiye’nin midye alanında markası Midyeci Ahmet birbirinden özel lezzetleriyle herkesi memnun ediyor. Midyeyle beraber kokoreç konusunda da ustalığını konuşturan Midyeci Ahmet markası altında sizde franchise açabilirsiniz.

Midyeci Ahmet Franchise bedeli ne kadar? Midyeci Ahmet, Türkiye’nin birçok yerinde franchisingi olan markalardan bir tanesidir. Midyeci Ahmet her geçen gün daha da popüler hale gelerek lezzet severlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Eğer siz de bir girişimci olarak gıda sektörüne girmek istiyorsanız Midyeci Ahmet francihse modelinde yararlanabilirsiniz.

Avrupa’ya da bayilikler açmayı başaran Midyeci Ahmet tüm dünyaya midye yedirmeyi amaçlıyor. Midyeci Ahmet bayilik veriyor mu? Firma tüm Türkiye’de bayilik desteği veriyor. Midyeci Ahmet bayilik şartları ve ücreti konusuna detayları yazımızda bulabilirsiniz. Firma tarafından istenen şartların yerine getirilmesiyle bayilik üzerinden para kazanabilirsiniz.

Midyeci Ahmet Kimdir?

Midyeci Ahmet küçük midye tezgahında talep görmeye başlayınca Beyoğlu’nda yer alan Balık Pazarı’nda dükkan açmıştır. Midyeci Ahmet’in adını duyurduğu yer ise Beşiktaş’tır. Kendi ismiyle açtığı midye dükkanında yaptığı paylaşımlar ile Türkiye’nin bilinen markaları arasında yerini almıştır.

Midyeci Ahmet nereli? Midyeci Ahmet aslen Mardinlidir. Beş yaşındayken İstanbul’a ailesi ile beraber gelen Midyeci Ahmet, küçük yaşlarda sokaklarda midye satmaya başlamıştır.

Midyeci Ahmet Bayilik Konseptleri

Midyeci Ahmet bayilik sisteminde girişimcilere iki farklı konsept sunulmaktadır. Bu konseptler;

  • Midye dolma konsepti: Depo dışında 50 metrekare alan gerekir. Soğuk hava deposu 6 metrekare ve yol kısmına bakan mekanın önü 3 metrekare olmalıdır.
  • Midye dolma ve kokoreç konsepti: Depo dışında hariç 100 metrekare alan gerekir. Soğuk hava deposu 20 metrekare ve yola bakan mekanın önü ise 4 metrekare olmalıdır.

Midyeci Ahmet bayilik şartları bu iki konsept üzerinden yapılmaktadır. Kendi bütçenize ve seçeceğiniz mekana göre seçim gerçekleştirebilirsiniz.

Midyeci Ahmet Bayilik Ücreti

Midyeci Ahmet bayilik bedeli ne kadar? Bayilik bedeli açacağınız restoranın büyüklüğüne göre değişebilir. Midyeci Ahmet bayilik alma ücreti ortalama olarak 150.000 TL – 300.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca isim hakkı olarak her ay net ciro üzerinden %5 ödeme yapmanız gerekir.

Midyeci Ahmet Bayilik Şartları Nelerdir?

Midyeci Ahmet bayilik konusunda seçici davranıyor. Franchise şartları arasında ilk öncelikli konu lokasyondur. Diğer şartlar ise;

  • Bayilik açacağınız yerin iş yeri, yaya ve araç trafiğine yakın olmalıdır.
  • İş tecrübeniz bulunmalıdır
  • Midye dolma konsepti için gereken işletme alanına sahip olmanız gerekir.

İstenen şartları yerine getirirseniz Midyeci Ahmet bayilik süreci başarılı bir şekilde tamamlanacaktır. Midyeci Ahmet midyeyi hem taze hem de uygun fiyatla sunan markalardan bir tanesidir. Sokak lezzeti olan midyeyi, her kesimden insana ulaştıran marka büyümeye devam ediyor. Midyeci Ahmet markasının popüler olmasının arkasında lezzeti geliyor. Midyeci Ahmet bayi fiyatı ve bayilik süreci hakkında detayları firma ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

Midyeci Ahmet Şubeleri

Midyeci Ahmet’in Türkiye’nin birçok yerinde şubesi bulunuyor. Marka yeni franchise ağı için mümkün olan her fırsatta dükkan açmayı hedefliyor. Midyeci Ahmet İstanbul’un farklı noktalarında yüksek satış grafiklerine erişmeyi başardı. Midyeci Ahmet şubelerinde paket servis imkanı da yer alıyor. Telefonla sipariş vererek lezzetli midyelerin evinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Midyeci Ahmet ayruca YemekSepeti üzerinden de online sipariş alıyor. Sizde lezzetli midyeleri insanlarla bir araya getirmek isterseniz Midyeci Ahmet franchise modelinden yararlanabilirsiniz. Yüksek gelir getiren iş kollarından biri olan midyecilik mesleğinden sizde para kazanabilirsiniz. Bayilik için istenen şartları taşıyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu