KoçAilem Kart Üyelik Başvurusu ve Anlaşmalı Markalar 2023

KoçAilem uzun bir süredir hizmette olup üyelerine çeşitli alışveriş avantajları sağlamaktadır. Kendi üyelerine sağladıkları üyelik kartı ile birlikte yapılan her alışveriş çok daha uygun fiyata denk gelerek çok daha farklı avantajlara da vesile olmaktadır.

KoçAilem Kart Başvurusu Nasıl Yapılı?

KoçAilem kartı kendi web sitesine giriş yapılarak alınmaktadır. Sonra açılan sayfadaki boş alanların doldurulması gereklidir. Bu sayfada Üyelik tipi, şirket adı, doğum tarihi, ad, soyad ve TC. kimlik numaranızı girmeniz istenir. Bilgilerin eksiksiz olması önem taşır. İleri sekmesine tıklayıp gerekli alanlar doldurulduktan sonra başvuru işlemi tamamlanacaktır.

Yenileme için de yine üyelik tipi altında gerekli alanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca üyelik yaparken zorlananlar için iletişim numarası da devreye girmektedir. 444 0 447 numaralı iletişim hattını arayıp bu alandan yardım alabilirsiniz. Bu 2 iletişim kanalı da üyelik işlemlerini yapmanızda sizlere yardımcı olacaktır.

Çeşitli bilgileri girdikten sonra sizler de ücretsiz bir şekilde bu üyelik kartına sahip olabilmektesiniz. Son derece faydalı avantajlı ile birlikte alışverişi çok daha eğlenceli hale getiren KoçAilem sayesinde alışverişlerinizden çeşitli fırsatlar kazanmaktasınız.

KoçAilem Kart Aidat Ücretleri 2023

Koçailem kartı bedeli olarak yani aidat ücreti 15₺ olarak bilinmektedir. Her marka ve firma için farklı olan bu fırsatların tamamına katılabilirsiniz. Fırsatların nasıl geçerli olduğu ve diğer her türlü ayrıntılı bilgiler;

KoçAilem bu zamana kadar birçok firma ve marka ile anlaşmalı olarak çalışmalarını yürütmüştür. Kendi üyelerine verdiği üyelik kartları sayesinde sağlanan fırsatlar doğrultusunda bu anlaşmalı firmalar ve markalar çok daha genişlemiştir.

Her sektörden bulunan bu firmalar sayesinde alışverişlerinizden çok daha farklı fırsatlar elde edeceksiniz. KoçAilem üyelik kartınız yoksa hemen vakit kaybetmeden siz de üye olarak bu karta sahip olun. Anlaşmalı markalardan yapacağınız alışverişlerden avantajlı fırsatlar elde edin.

KoçAilem Anlaşmalı Geçerli Yerler 2023

KoçAilem’in anlaşmalı olduğu marka ve firmalardan söz edecek olursak birkaçından şu şekilde söz edebiliriz:

 • Beko
 • Aygaz
 • Fiat
 • Ferrari
 • Ford
 • Koç
 • Opet
 • Sek
 • Tat
 • YapıKredi
 • Ram
 • Tüpraş
 • TürkTraktör
 • Zer
 • Arçelik
 • Altus

Gibi birçok firma ve marka ile anlaşmalı bir şekilde fırsatlar yürütülmektedir. KoçAilem üyeleri için oldukça faydalı olan bu avantajlar zaman zaman yenilenerek daha farklı fırsatları da doğurmaktadır. Neredeyse her sektörden olan bu firma ve markalardan yapacağınız alışverişler sizlere tahmin edemeyeceğiniz avantajlar sağlayacaktır. Çeşitli seviyelerdeki harcamalarınız ile kartınızdaki fırsatlarınız çok daha genişleyerek sizlere fayda sağlayacaktır.

KoçAilem üyelik kartına ulaşmak için yapmanız gereken tek şey KoçAilem’in kendi web sitesine ulaşarak oradaki üyelik başvuru formunu doldurmak olacaktır. Üyelik için gerekli olan başvuru formunu doldurduktan sonra ise kartınızı almak için birkaç bilgi daha girmeniz gerekecektir. Üyeliğiniz için her türlü adımı doğru bir şekilde geçtikten sonra ise KoçAilem kartınızı almak için yapmanız gereken ekstra bir şey kalmamaktadır.

Üyelik kartınıza adrese teslim bir şekilde ulaşarak anında kullanmaya başlayabileceksiniz. Üyelik kartınızdaki çeşitli fırsatlara da web siteden giriş yaparak öğrenebilir kendinizi ona göre ayarlayabilirsiniz. Alışveriş yapacağınız firmalara da bu şekilde karar verebilirsiniz. Böylelikle kazanacağınız avantajları önceden takip ederek ona göre bir alışveriş planı oluşturabilirsiniz. KoçAilem kartı sayesinde oldukça kazançlı bir alışveriş serüveni yaşayabilirsiniz.

KoçAilem Kart Özellikleri ve Avantajları

Koçailem kartı birçok ayrımcalığı ve avantajı sizlere sunar. Koçailemde mevcut olan paro sistemi vardır. Bu sistem sayesinde tüm opet ve sunpet istasyonlarında 100 TL ve üzerinde olacak akaryakıt işlemi için hediye elde edersiniz. Yine Vodafone red tarifelerinden sınırsız yararlanma imkanı sizi bekler.

Migros’tan yapacağınız her alışverişte %3 e varan bir ek indirim sizlere uygulanır. Unishop uygulaması ile temel ev ihtiyaçlarını %30 a varan bir indirimle giderebilirsiniz. Bu alanda alacağınız bir eşyanın sınırı yoktur. Yine Koştaş’ta yapılan her alışverişe %30 a varan ek indirim uygulanır. Yani Koçailem kartı ile birden fazla avantaj sizlere sunulur.

KoçAilem Kart Kampanyaları ve İndirimleri

Koçailem kartına sahip olduktan sonra sınırsız indirim kampanyaları sizi bekler. Aygaz Otogazdan yapılacak her akaryakıta %5 e varan bir ek indirim uygulanır. Arçelik markası altında alınan her eşya için %12 ye varan bir indirim uygulanır. Bu alanda belli bir eşya üzerinde değil her eşya üzerinde bu ek indirim uygulanır.

Boynerden yapılacak her alışverişe %40 a varan büyük bir indirim mevcuttur. Yine Morhibo gibi önemli markalardan yapılan alışverişlerde de ek %10 luk bir indirim uygulanır. Koçailem kartı ile birçok anlaşmalı bayide bu indirimlerden anında yararlanabilirsiniz. Üstelik sınırsız indirim kampanyası sizlere sunulur.

KoçAilem Müşteri Hizmetleri ve İletişim Bilgileri

Koçailem alanında bilgi almak ya da bir avantajlardan haberdar olmak adına müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası 444 0 447 dir. Bu iletişim hattı 7 gün 24 saat olacak şekilde herkese açıktır. Aradığınız anda kısa bir süre içinde müşteri yetkilisine bağlanabilirsiniz.

Koçailem adı altında çalışan her bir birey bu alanda gerekli tüm donanıma sahiptir. Bu yüzden iletişim açısından zorlanmayacağınız bir ağ sizlere sunulur. Kampanyadan indirime ve birçok bilgiye kadar her şey için müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.

Koçailem kartı hakkında da bilgi almak için yine yukarıda değinilen iletişim numarasını arayabilirsiniz. Kısa sürede tüm sorularınıza gerekli cevabı bulabilirsiniz. Günün her saatinde iletişim numarası aramanıza açıktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu