Bedava Twitch Prime Hesaplar ve Takipci Kazanma

Twitch prime üyelik ile birlikte takipçiler kazanarak Twitch yayınları yaparak güzel paralara kazanabilirsiniz. Geleceğin meslekleri arasında yer alan yayıncılık artık ülkemizde de son derece artış gösteriyor. Bu artış ile birlikte Twitch platformu gözde bir platform olarak diğerlerine nazaran fark atıyor.

Twitch Prime, Amazon Prime’ın bir türevi olarak var olan aylık bir abonelik hizmetidir. Twitch Prime, çoğu Twitch kullanıcısının erişemediği Twitch’in premium içeriğine erişmenizi sağlar. Büyük bir Twitch hayranıysanız veya genel olarak oyun hayranıysanız, Twitch Prime’ı düşünün. Size birçok avantaj sunar.

Yukarıda belirtildiği gibi, Twitch Prime aylık gerçekleştirilen bir hizmettir. 7,90 TL karşılığında alabilirsiniz. Üye olduğunuz anda çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Twitch Prime ile her ay bir kanala ücretsiz abone olabilirsiniz. Özel emojilerin, yalnızca abonelere özel sohbetin ve daha fazlasının kilidini açmak için kanala abone olabilirsiniz.

Herhangi bir kanalda sohbet mesajı gönderdiğinizde, mesajın taç gibi görünen küçük bir simgesi olacaktır. Bu, Twitch Prime üyelerine özel bir rozettir. KappaHD ve FortBush gibi ifadeler yer alır ve bu ifadeleri rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

League of Legends ve Warframe gibi popüler oyunlar her ay yalnızca Prime üyelerine özel oyun içi içerik sunar. Buna oyun için kostümler, ganimet kutuları ve diğer bonuslar dahildir. Sergilenen ürünler her ay değişmektedir.

Bedava Twitch Prime Abone Olma 2023

Twitch Prime, Amazon Prime üyeliğiyle birlikte gelen bir video oyun hizmetidir. Twitch Prime, bonus oyunlar, özel oyun içeriği ve daha fazlasını içerir. Hesaplarınız bağlandıktan sonra Prime aboneliğinizi başlatmak için Twitch’e gidin. Bağlı bir Prime hesabından bir yayıncıya abone olduktan sonra, tekrar abone olmak için bir ay beklemeniz gerekecek.

Bedava Twitch Bit Alma 2023

Twitch, günlük 15 milyon aktif kullanıcı ve aylık 2 milyon aktif yayıncı ile dünyanın lider oyun akış platformudur. Arkadaşlarıyla oyun görüntülerini paylaşmak, eSpor etkinliklerini izlemek, diğer oyuncularla sohbet etmek ve favori oyuncularını takip etmek için kullanan oyuncular arasında çok popülerdir.

Twitch platformu sürekli gelişiyor ve yeni özellikler ekliyor. Bu yeni değişikliklerin hızı, Amazon’un 2014’te satın alınmasından bu yana hızlandı. Amazon, Twitch’i yoğun bir şekilde tanıttı, siteye işlemler ekledi ve Twitch’e Bits adlı kendi yerinde para birimini verdi.

Bedava Twitch Prime Üyelik 2023

Prime Gaming olarak adlandırılan Twitch Prime, Amazon tarafından 2016 yılında oluşturulan bir abonelik hizmetidir. Amazon Prime üyeliği de olan Twitch kullanıcıları, platformun premium özelliklerinden yararlanabilir. Oyuncular, Amazon Prime üyeliğine dahil olan her şeye ek olarak ücretsiz oyunlar, özel teklifler ve her ay ücretsiz Twitch aboneliği elde eder.

Twitch Prime ücretsiz deneme sunuyor mu?

Prime Gaming (Twitch Prime), ücretsiz olarak deneme sürümü vermektedir. Deneme sürümü, aşağıdakiler gibi tüm premium özelliklere erişmenizi sağlar:

 • Sonsuza kadar kaydedilebilecek ücretsiz oyunlar
 • Yeni görünümler, seviyeler, silahlar, karakterler ve diğer birçok güncelleme
 • Ücretsiz ve hızlı kargo
 • Sınırsız film seçeneği
 • Ücretsiz Twitch aboneliği
 • Aboneliğinizi kontrol etmek için Twitch’in sağ üst köşesindeki avatarınıza tıklayın ve aboneliklere tıklayın. Artık hediye edilen ve süresi dolmuş aboneliklerin bir listesini göreceksiniz.
 • Mevcut tüm abonelikler, abonelikler sekmesinde bulunabilir. Aşağıdaki resimde, yayıncıya abone olmak için kullanılan Prime üyeliğini görebilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz bedava 30 günlük Twitch Prime hesapları aşağıdadır:

Bedava 30 Günlük Twitch Prime Hesapları

KULLANICI ADIŞİFRE
[email protected]T5PJTsqI70
[email protected]ASc5zcrBod
[email protected]qMCjNSHa1A
[email protected]a3P5Eh5WzF
[email protected]DTMiuswcP5
[email protected]hzILT3tm9y
[email protected]gxTu4XFYRe
[email protected]46xRg5XJq8
[email protected]kAE1elsp4d
[email protected]nqUYDuZ9lD
[email protected]InHKbmylZN
[email protected]OFZixQRTGG
[email protected]tGAFKa3W0P
[email protected]Qn1UeB8xuB
[email protected]UKrd8ozOBa
[email protected]tcL5J8TQAL
[email protected]YLpRhYvFxt
[email protected]yGTOhD76Mc
[email protected]3puoNXeCYs
[email protected]NUbUVYJBjr
[email protected]EuY3zTW0MI
[email protected]t3Kp18Mnco
[email protected]wQkgr6HjVa
[email protected]ZUxuVIkosk
[email protected]upNqljqk82
[email protected]jWxkJ39ePN
[email protected]y26jqLKUFg
[email protected]9AUKQs9PiQ

Bedava Twitch Takipci Kasma 2023

2005 yılında Amazon, Amazon Prime adlı bir abonelik hizmeti geliştirdi. Hizmet, müşterilerin aylık veya yıllık abonelik ücreti ödemesine ve satın alımlarının iki gün içinde teslim edilmesini sağladı. Birkaç yıl sonra Amazon, ücretsiz e-kitaplara erişim, Amazon Video aboneliği ve Prime Music’e erişim gibi bir Amazon Prime üyesi olmak için başka avantajlar eklemeye başladı.

Bedava Twitch İzlenme Botu 2023

Amazon, 2016 yılında Twitch Prime’ı geliştirdi. Ayrıca Amazon Prime aboneliği olan Twitch kullananlar için premium özellikler sunmuş olan bir hizmettir. Twitch Prime’ın sunduğu özelliklerin çoğu doğrudan Twitch ile ilgilidir, ancak oyun indirimleri ve ek oyun içeriğine ücretsiz erişim gibi başka popüler özellikler de vardır.

Bedava Twitch Takipçi Hilesi 2023

Twitch Prime alma süreci oldukça kolaydır. Zaten bir Amazon Prime üyesi misiniz? twitch.amazon.com/prime adresini ziyaret edin ve “Zaten bir Amazon Prime üyesi misiniz?” sorusunu sorun. Lütfen bağlantıyı tıklayın. Yeni bir Twitch hesabı oluşturmak yerine Amazon Prime ile giriş yapabilirsiniz. Amazon Prime üyesi değilseniz, Twitch veya Amazon’a katılabilirsiniz. Bu süreçlerden sonra ise çoğu discord kanalına katılarak;

 • Discord kanalı üzerinden arkadaşlıklar edinin.
 • Bu arkadaşlarla birlikte karşılıklı olarak takipçiler gerçekleştirilebilirsiniz.

Bedava Twitch Abone Arttırma Taktikleri 2023

Birçok Twitch kanalı, abonelere özel ifadeler, sohbet özel hakları ve rozetler de sunar. Abone olmak aylık olarak bir bağış gibi ayarlanmaktadır. Twitch Prime kullanıcıları, herhangi kanalda kullanmak için ücretsiz kanal abonelikleri alır.

 • Bu abonelik işlemlerinde abonelerinize ve olmayanlara çekiliş ya da kura yapabilirsiniz.
 • Aboneler arasında ya da olmayanlar arasında turnuvalar düzenleyerek hediye edersiniz.
 • Zamanla insanlar izlenme yönüyle artış gördüğünden abone olmaya başlayacaklardır.

Bedava Twitch İzlenim Arttırma Taktikleri 2023

Çoğu büyük kanalın discord gruplarına gidin. Oralarda arkadaş edinmeniz yeterli olacaktır. Bu arkadaşlarla birlikte yayınlarda oyunlara beraber girin. Daha sonrasında ise hızlı bir şekilde izlenmeleriniz de artacaktır.

Ayrıca sosyal medya adreslerinde reklam yaparak kısa sürelerde izlenmeleriniz artacaktır. İzlenme noktasında ise asla sıradan bir şekilde oyunları oynamayın. Ya da sohbet yayınları yapıyorsanız sohbetleriniz insanların ilgisini çekecek şekilde olmalıdır. Gündemden sıkılan birçok izleyici vardır. Bundan kaynaklı olarak her zaman gündemi fazla belirtmeyin. İnsanların sıkılarak canlarını sıkacak yeni durumlarla karşılaşmak istemezler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu