Bein Sports Haber HD Frekans Ayarları 2023

Bein Sports haber HD frekans Türksat bilgileri Digitürk tarafından açıklanmıştır. Bein Sport haber kanalı Digitürk bünyesinde yayın yapan bir spor haberleri kanalıdır. Bu Beın Sport Digitürk’ün sporseverler için sunduğu ücretsiz bir kanal olup Türksat 4A üzerinden izlenebilir.

Bein Sport Haber HD Frekans Türksat Bilgileri ve Ayarları

Bein Sport Haber Kanalın frekansı 12378 olarak ayarlanmalıdır. Polarizasyon değeri yani kutbu yatay H olarak tespit edilip kaydedilmelidir. FEC (ileri yön hata düzeltme) ayarı 3/4 olarak ayarlanarak frekans hatası oluşması önlenmelidir. Şifresiz bir kanal olan Bein Sport’u 30000 sembol oranı ile normal TV uydunuzdan izleme imkânınız vardır. Bu ayarları yaptığınızda HD kalitesi ile kesintisiz ve sorunsuz olarak Beın Sport haber kanalını keyifle izleyebilirsiniz.

Beın Sport Haber Frekans için Tivibu Bilgileri ve Ayarları

Beın Sport haber frekans için Tivibu bilgileri manuel olarak eklenmelidir. Digitürk 83.kanaldan Beın Sport’u izleyebilirsiniz. Ancak Tivibu için bazı ayarlamalar yaparak eklemeniz gerekecektir. Öncelikle televizyonunuzun menü bölümüne gelin buradan ayarlar kısmından kullanıcı ayarlarına giriş yapın. Burada kanal ekle bölümünde Transponder yazan kısmın karşısında 1/115 yazılı olduğunu göreceksiniz.

Televizyon kumandanız sol tuşuna basarak bu kısma gelin ve burayı user ya da manuel olarak değiştirin. Daha sonra buraya kumanda tuşlarınızı kullanarak Beın Sport yazın. Kumandanızın mavi kanal ekle tuşuna barak kanalı ekleyin. Son olarak eklediğiniz kanalı favori kanallar ayarı ile istediğiniz sıralamaya yerleştirerek izlemeye başlayabilirsiniz.

Online Olarak Bein Sport Canlı İzleme Yöntemleri

Online olarak Beın Sport canlı izleme Digitürk kanal aboneliği olan kişiler için ücretsiz izlenebilir. Ya da Digitürk üyeliğiniz yoksa beinconnect.com.tr internet adresi üzerinden siteye üye olarak izlenebilir. Beın Connect sunduğu kampanya ile bir ay ücretsiz izlenebilme imkânı da sunuyor.

Ücretsiz üyelik ile 30 gün ücretsiz olarak online yayınları canlı izleyebilirsiniz. Sonrasında da aylık düşük ücretler ile yayınları izlemeye devam etme şansınız vardır. HD izleme kalitesindeki yayınları Beın Connect internet sitesine üye olduktan sonra internet bağlantısı olan televizyonunuzda da izlemeye devam edebilirsiniz.

Beın Sports Türksat Uydu Listesinde Kaçıncı Sırada

Beın Sports Türksat uydu listesinde 223.sırada yer alır. Türksat 4A üzerinden cihazınızın bağlı bulunduğu uydu ile 223. Kanaldan Beın Sports haber kanalına bağlantı sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden bağlantı kurmak için 450 MHz 256 QAM bağlantısı sağlamanız gerekir. Beın Sports’a Türksat uydu kanalı ile bağlanabileceğiniz diğer kanallar ise şunlardır;

KanalTürksat Uydu Liste NumarasıDijital Frekans
Beın Sports Haber                    223450 MHz 256 QAM
Beın Sports 1                    232322 MHz 256 QAM
Beın Sports 2                    233314 MHz 256 QAM
Beın Sports 3                    234322 MHz 256 QAM
Beın Sports 4                    235314 MHz 256 QAM
Beın Sports Max 1                    236322 MHz 256 QAM
Beın Sports Max 2                    237314 MHz 256 QAM

Beın Sports Haber Digitürk’te Kaçıncı Kanalda

Beın Sports haber Digitürk’te ücretsiz olarak izlenebiliyor. Digitürk aboneliğiniz ile Beın Sports’u 83. Kanaldan ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Digitürk aboneliğinize üye bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra yayının 83. Kanalından Beın Sports’a sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Türkiye ve dünyada yaşanan tüm spor haberlerine ulaşabilir, spor karşılaşmalarını kesintisiz olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Beın Sports Kablolu TV’de Kaçıncı Kanalda

Beın Sports kablolu TV’de Türksat A.Ş. tarafından yayınlanıyor. Kablolu TV ve Digitürk işbirliği ile yayında olan Beın Sports kanalına uydu kanalından sorunsuz bağlantı sağlayabilirsiniz. Kablolu TV’de 223. Kanalda Beın Sports haber kanalını görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra 232.kanalda Beın Sports 1, 233’de Beın Sports 2, 234. Kanalda Beın Sports 3, 235.kanalda Beın Sports 4, 236.kanalda Beın Sports max 1 ve 237.kanalda Beın Sports max 2 yayınlarını bulabilirsiniz. Tüm yayınlar Beın Sports kanalına ait olup kesintisiz ve sorunsuz olarak izlenebilmektedir.

Beın Sport Ücretlendirmesi ve Paket Fiyatları

Beın Sport ücretlendirmesi ve paket fiyatları resmi internet sitesinde her yıl yenilenen fiyatlar ile açıklanır. 2020-2023 dönemine ait Beın Sport fiyatları şu tablo ile açıklanmıştır.  Ücretler aylık ve yıllık aboneliğe göre farklılık gösterir. Bir yıl boyunca izlemeye devam edebileceğiniz yılık paketler çok daha uygun fiyatlar ile sunulur. Beın Sport paket ücretleri şunlardır:

Sezonluk Süper Lig PaketiSezonluk Taraftar PaketiAylık Süper Lig PaketiSezonluk PaketAylık Paket
Spor toto süperlig + Eğlence paketiTakımının tüm maçları maçları + Eğlence paketi1 ay boyunca spor toto spor lig + Eğlence paketiDünyanın Sporu sezon sonuna kadar seninleDünyanın Sporu 1 ay boyunca seninle
64 TL39 TL99 TL14 TL24 TL

Beın Sport Telegram Kanalları ve Grupları

Beın Sport Telegram kanalları ve grupları sporseverlerin haberleşme sağlayabildiği haberleşme kanallarıdır. Telegram sosyal medya platformu üzerinden Beın Sports etiketi ile gruplara katılarak spor haberlerinden ve yayınlanacak karşılaşmalardan haberdar olabilirsiniz. Öncelikle Telegram uygulamasını mobil cihazınıza ya da bilgisayarınıza indirmelisiniz. Uygulamayı indirip üyelik sağladıktan sonra arama butonuna Beın Sports yazarak tüm kanalları ve grupları görüntüleyebilirsiniz.

Beın Sports HD 1 ve Beınsport m3u8 gibi birçok grup olduğunu göreceksiniz. Uygun gördüğünüz gruplara katılarak Beın Sports’un yayınlarından ve tüm gelişmelerden haberdar olma şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca bazı spor yayınları Telegram üzerinden de canlı olarak yayınlanmaktadır. Telegram gruplarına dâhil olarak canlı spor yayınlarını da izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu