Bimcell Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Nasıl Yapılır? 2023

Bimcell, BİM mağazaları tarafından uygun fiyatlı olarak kullanıcılara sunulan CSM hizmetidir. TL yükleme mantığıyla kullanılan kart, diğer operatörle kıyasla daha ekonomik olduğundan geniş bir kesim tarafından tercih ediliyor. Hesaplı bir hatla daha avantajlı iletişim kurmak isteyenler, bu hizmeti tercih edebilirler.

BİM kullanıcılar için internet, SMS ve konuşma seçeneklerinin kazançlı şekilde bir araya getirildiği tarifeler hazırlamakta. Mesajlaşmayı sevenler, mesaj sayısının çok olduğu paketleri seçebilir. İnterneti fazla kullananlar bol internetli, çok fazla konuşanlar ise tercihini dakikası fazla olan tarifelerden yana kullanabilir.

Bimcell hattına sahip olmak ve TL yüklemek için BİM bayisine gidilebileceği gibi internet sitesi üzerinden de işlem yapılabilir. Bimcell müşteri hizmetleri bağlanma içinse 444 4 551 numarası aranır, yönlendirmelere göre temsilciye bağlanılır. Eğer numara arandıktan sonra 0 tuşuna basılırsa, herhangi bir bekleme yapmadan direk Bimcell müşteri hizmetleri ile iletişim kurulabilir. 

Bimcell Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır? 

Bimcell fatura sorgulama işlemi nasıl yapılır? merak ediyorsanız, öncelikle bunu ücretsiz şekilde gerçekleştirebileceğinizi bilmelisiniz. Ne zaman isterseniz, ücretsiz şekilde fatura bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Mevcut bakiyenizi ve ne kadar kullanım hakkınız kaldığını sorgulamak için *123#’yi tuşlayabilirsiniz. Bu aramayı yaptığınızda çıkan ekranda fatura bilgileriniz görünecektir.

Bir diğer yöntem olarak 9333’ü arayarak fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bimcell online işlemler ile müşteri hizmetleri, fatura sorgulamak için faydalanılabilecek alternatif yöntemlerdir.

Bimcell Faturalı ve Faturasız Hat Fiyatları

Son zamanların en fazla tercih edilen operatörü olduğundan Bimcell faturalı ve faturasız hat fiyatları çok merak ediliyor. Yeni hat alacak kişilerin ilk yapması gereken BİM mağazasına gitmektir. Mağazada Bimcell faturasız hat fiyatı güncel olarak 165 TL’dir. Sim kart değişikliği gibi durumlarda operatör tarafından kişilerden ücret talep edilmediği gibi yeni abonelere birçok farklı ve avantajlı kampanyalar sunulur. 

Bimcell faturalı hat fiyatı da aynı şekilde 165 TL’dir ve yeni abonelere yine avantajlı tarifeler sunulur. Kişiler kendisinden talep edilen hat ücretini ödediği takdirde, operatör tarafından sunulan kampanyalardan faydalanmaya başlayabilir.

Bimcell Kampanya ve Tarifeler 

Bimcell kampanya ve tarifeler, küçük büyük herkesin kendine uygun içerikte hizmet alabileceği çeşitliliktedir. Avantajlı paketler içerisinden kolayca seçim yapılabilir. Bimcell Dost Küçük, Dost Orta, Dost Büyük, Dost XL ve Dost Mega tarifeleri, farklı içerikleriyle kullanıcılara sunulur. 

  • İlk olarak Dost Küçük Paket; 750 dk 250 SMS ve 3 GB internet ücreti 55 TL’dir.
  • Dost Orta Tarifesi ile; her yöne 750 dk., 250 SMS ve 6 GB internet 63 TL’ye hizmete sunulur. 
  • Dost Büyük Tarifesi içeriği; her yöne 750 dk., 250 SMS ve 9 GB internetten oluşur, fiyatı 75 TL’dir. 
  • Bimcell Dost XL tarifesi; her yöne 750 dk., 750 SMS ve 20 GB internet ile tüketicilere sunulur. Fiyatı 80 TL’dir.
  • Dost Mega tarifesi en avantajlı tarife olup içeriği; her yöne 750 dk., 250 SMS ve 15 GB internet şeklindedir. Bu cazip tarifenin fiyatı, 87 TL’dir. Bimcell tarife ve paketler, kullanıcıların yararı düşünülerek oluşturulmaktadır. 

Bimcell Hat Kullanmak Avantajlı ve Mantıklımıdır? 

Bimcell, BİM ve Türk Telekom ortaklığıyla hazırlanıp kullanıcılara sunulan bir GSM hizmetidir. Tabi çoğu kişi hizmetin artılarını eksilerini bilmek istiyor. Bu bağlamda Bimcell hat kullanmak avantajlı ve mantıklı mı araştırması sıklıkla yapılmakta. Operatörün en avantajlı yönü ekonomik olmasıdır. Ayrıca her ihtiyaca hitaben paket içeriği mevcuttur.

Bimcell ile tüketicilere, bütçe dostu tarifeler sunulmaktadır. Üstelik operatöre geçiş yapmak için kullanıcıların numaralarını değiştirmesine gerek de yoktur. Bimcell kullanıcıları ekonomik fiyatlarla konuşur, konuştuğu kadar da ücret öder. Her bütçeden insan, kendi istek ve ihtiyaçlarına uygun bir Bimcell tarifesi bulabilir. Bu açılardan bakıldığında Bimcell kullanmak oldukça avantajlıdır. 

Bimcell Dost XL Paket Nasıl Yapılır? 

Bimcell Dost XL paketi Temmuz 2021’de abone alımına kapatılmıştır. Tarifeyle ilgili yapılan güncellemelerden mevcut müşteri kitlesi yaralanabilir. Tarifeye normalde geçiş SMS ile yapılabiliyor. Dost XL yazıp 4551’e gönderenler, tarifeye geçiş sağlayabilir. Aynı şekilde iptal için de IPTAL DOST XL yazılıp 4551’e gönderilir.

Bakiye sorgulama işlemleri ise *123# ya da 9333 aranarak yapılabilir. Bakiye sorgulaması ücretsiz şekilde yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu