Vodafone Cihaz Puanı Sorgulama ve Cihaz Alma Şartları 2023

Vodafone telekomünikasyon şirketi tarafından müşterilerine özel bir çok kampanya meydana geliyor. Bu kampanyalardan birisi de Vodafone cihaz puan sistemi oluyor. Bu sistem sayesinde Vodafone müşterileri yeni telefon alma şansı yakalıyor. Yapmakta olduğunuz ödemeler eğer düzenli bir şekilde yapılıyor ise cihaz puanı iyi demektir. Bu puanlama sisteminden tüm Vodafone müşterileri yararlanabilir.  

Vodafone Cihaz Puanı Sorgulama 2023

Vodafone cihaz puanı öğrenmenin 4 çeşit yolu vardır. İşte en çok kullanılan Vodafone cihaz puanı sorgulama yöntemleri;

  1. Vodafone Cep Şubeleri
  2. Vodafone Müşteri Hizmetleri (542)
  3. Yanıma Uygulaması Puan Sorgulama
  4. SMS ile 9₺ karşılığında; T.C. NO ve doğum yılınızı, aralarında bir boşluk bırakarak 1122’ye Gönderin

Vodafone Cihaz Alma Şartları 2023

Vodafone kampanyası kapsamında cihaz almak isteyen kişilerin öncelikle mevcut ödemelerini düzenli bir şekilde yapması gerekiyor. düzenli bir şekilde yapılmayan ödemeler sonucunda cihaz verilememektedir ya da puan oldukça düşük olmaktadır. Eğer puanınız yüksek ise sizler için cihaz almanıza engel bir durum yoktur.

Cihaz alma şartları arasında en önemlisi olan düzenli ödeme olmaktadır. bunun yanı sıra bu kampanyadan yararlanacak abonelerin mutlaka 18 yaşından büyük olması gerekiyor. Bunlar dışında yeni bir cihaz alabilmek için gerekli hiçbir şart bulunmamaktadır. Puanınızın uygun olduğu bir telefon modelini dilediğiniz takdirde alabilirsiniz.  

Vodafone Cihaz İade Değiştirme Kampanyaları

Vodafone cihaz değiştirme kampanyası ile her yıl genellikle gerçekleşen bir iade kampanyası oluşmaktadır. Vatandaşlar tarafından istenen telefon modelleri taksit veya cihaz değişimi ile çok kolay bir şekilde gerçekleşebiliyor.

Özellikle ülkemizde sıkça meydana gelen bu kampanya Vodafone tarafından oldukça fazla yapılmaktadır. Çeşitli taksitlerle veya indirimli olarak sunulan telefon modelleri hakkında detaylı bilgiyi Vodafone şubeler üzerinden alabilirsiniz. Değişim kampanyaları da Vodafone şubeler üzerinden gerçekleşmektedir. 

Vodafone Cihaz Puanı Yükseltme Nasıl Yapılır? 

Vodafone puanınızı yükseltmek amacıyla öncelikle mutlaka faturalı hat kullanıyor olmanız gerekiyor. Faturalarınızı ödediğiniz takdirde her ay düzenli bir şekilde puan artışı görülecektir. Başka bir kuruma borcumuz olduğu taktirde puanınız bir takım düşme yaşayabilir. Ancak hiçbir borcunuz bulunmuyor ise puanınız hızlı bir şekilde yükselmeye devam edecektir.

Ancak aniden yaşanan bu banka borcu gibi durumlar sonucunda puan düşüş yaşayacaktır. Vodafone tarafından sunulan puan ve cihaz alma işlemi için gerekenler oldukça basittir. Vodafone tarafından sunulan bu kampanyadan sadece faturalı hat sahibi olan kişiler yararlanma imkânına sahiptir. 

Vodafone Cihaz Kampanya Paketleri Nedir?

Vodafone telekomünikasyon firması tarafından birçok farklı telefon kampanyası meydana gelmektedir. Avantajlı bir şeklinde sunularak Vodafone cihaz kampanyaları meydana gelmektedir. Sunulan bu kampanya ile cihaz modellerini satın alma imkanından yararlanabilirsiniz.

Vodafone tarafından sunulan cihaz kampanyaları başlıca şu şekildedir;

  • Samsung Telefon İndirimi
  • iPhone 12 ayda ödeme fırsatı
  • Alcatel kampanyası
  • Tablet Kampanyası
  • Aksesuar Kampanyası gibi çeşitli imkanları sunulmaktadır.

Vodafone tarafından sunulan bu kampanyalardan yararlanmak için faturalı hat sahibi olmanız yeterli olacaktır. Ancak şunu da belirtmeliyiz ki Bu kampanyalara sadece yasal hak sahipleri yararlanabilmektedir. Aksi takdirde aile üyesi olsa bile diğer kişilere bu kampanyalar sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu