Bedava Dakika Kazanma Güncel 2023

Bedava dakika kazanabilmek için indirilebilecek bir apk veya hile bulunmamaktadır. Bedava dakika kazanabilmek için telefon hatlarının müşteri çekmek için yaptıkları kampanyaları takip edebilirsiniz. Bunlar dışında çoğu telefon hattının yaptığı salla kazan ve çarklarından haftalık olarak yenilenen haklar sayesinde bedava dakika kazanabilirsiniz.

Bu sadece dakika için geçerli değil. Çark çevirme gibi şans ile gelen bedava hakların içerisinde dakika, internet, çeşitli sürprizler ve iletişim hakları gibi ücretsiz olarak edinebileceğiniz haklar bulunabiliyor. Her telefon hattında farklı farklı olan tüm hakları bu yazıda belirterek en çok hangisinden haklar kazanabileceğinizi de görebilmenizi sağladık. 

Bedava Dakika Kazanma Güvenilir Mi?

Bedava dakika kazanma yöntemlerinin hepsi telefon hatlarının kullanıcıları için hazırladıkları kampanyalar oldukları için ve de uygulamaları üzerinden veya mesaj ile bu hakları sundukları için güvenilir yöntemlerdir. Bu yüzden bu telefon haklarını almaya çalışırken korkulacak bir durum yoktur. Her telefon hattı kendine göre farklı yöntem ve kampanyalarla bu hakları kullanıcılarına sunuyor.

Zaten temel amaçta bu gibi kampanyalarla kullanıcı arttırmak olduğu için gönül rahatlığıyla bunları kullanabilirsiniz. Bahsettiğimiz indirimleri veya hakları kazanabilmek için attığınız SMS’lerden ücret alınmıyor. Bu yüzden bunlar tamamen sizin hak kazanmanız için yapılan kampanyalar ve oldukça güvenli.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma

Turkcell hattı kullanıyorsanız ve bedava olarak haklar kazanmak istiyorsanız yapabileceğiniz birçok farklı yöntem bulunuyor. İlk olarak herkesin genellikle bildiği salla kazan kampanyası. Salla kazan ile Turkcell Bedava İnternet, SMS, dakika kazanabiliyorsunuz. Bu hak her hafta yenileniyor. Yani her ay 4 defa bu hizmetten yararlanabiliyorsunuz. Bunun dışında dergicilik uygulamasını indiren kullanıcılara ekstra bir tane daha salla kazan hakkı veriliyor. Eğer salla kazan hakkınız bittiyse bu şekilde bir tane daha salla kazan hakkı kazanabilirsiniz. 

Bip uygulamasını indirdikten sonra sarı kutularda birikmekte olan puanlar 450 olmasının ardından SK137 yazıp 2200’a kısa mesaj atarak bedava 500 dakika kazanabilirsiniz. Ve son olarak Bip messenger da Turkcell’in bir uygulaması olduğu için buradan bedava dakika kazanabilirsiniz. Bunun için de ‘Sen de Yap Diye’ kanalını takip etmelisiniz. Bu şekilde bedava dakika kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Vodafone içerisinde bulunan fırsatlar dünyasına giriş yaptıktan sonra bir çark göreceksiniz bu çark sayesinde bedava dakika, SMS ve internet kazanabiliyorsunuz. Ayrıca bu çarkın içerisinde sürpriz kısmı da var. Bu kısımdan her hafta farklı olan sürpriz indirimler kazanabiliyorsunuz. Ayrıca eğer Vadofone uygulamasına sahip değilseniz bunu BANANEVAR yazıp 4545’e gönderirseniz bu hakları SMS yoluyla da kazanma imkanı bulabiliyorsunuz.

Vodafone Freezonlular için ise Vodafone uygulamasının bana özel bölümünden 5 ay geçerli bedava 300 dakika kazanabiliyorsunuz. Son olarak ise Vodafone’dan 1000 dakika kazanabilmek için EVET yazıp 4000’e gönderin.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom’da diğer hatlar gibi müşterilerine bedava haklar sunuyor. Bunun dışında Turk Telekom Bedava İnternet veren uygulamalar bulunmaktadır. 990’a PAKET yazıp gönderdiğinizde size 50 veya 100 dakika verecektir.

Bunun dışında faturasız hat kullanan Türk Telekom Selfy’li gençlere akşam saat 21.00’den sabah saat 09.00’a kadar ücretsiz konuşma ve mesaj hakkı da veriyor. Son olarak ise tıpkı Turkcell’deki salla kazan mantığıyla işleyen sil süpür kampanyası bulunuyor. Bununla her hafta cuma günleri Turk Telekom bedava internet, dakika ve SMS hakkı kazanabiliyorsunuz.

Bimcell Bedava Dakika Kazanma

Bimcell kampanya ve tarifeler üzerinden 30 gün geçerli 250 dakika kazanabilmek için 250DK yazarak 4551’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Yalnız bunu yaparsanız bu 30 günlük süreç bittiğinde bunu iptal etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde fazla para ödemeniz gerekir. Bimcell’de bunun dışında başka bir kampanya bulunmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu