Lazer ile Dikiş ve Yara izi Sildirme Fiyatları 2023

Lazer günümüzde geliştirilen bir tıbbi tedavi yöntemidir. Özellikle tedaviden ve ameliyattan korkanlar için önerilir. Günümüzde teknoloji hızla gelişmeye devam eder. Bu gelişmişlik içinde lazer tedavi de azımsanmayacak bir boyuta ulaşmıştır.

Lazer tedavi ile dikiş izi artık kalıcı olmaktan çıkar. Uzman kişiler aracılığı ile oldukça profesyonel bir şekilde tıbbi bir uygulama sunulur. Çok kısa bir süre içinde işlem biter. Bu işlemi sadece bir seans ile ya da birkaç seans ile yaptırmak mümkün. Bu durum sadece yara izinin ne kadar derin olması ile yakından ilişkilidir.

Jilet İzi Sildirme Fiyatları

Yara izi içinde en derin olanı jilet izidir. Jilet izi genelde hem derin hem de çok kalıcı olur. Bu kalıcılık bir yerden sonra daha çok belirgin olur. Bu tür yara izlerine karşılık lazer tedavi anında devreye girer. En derin olan jilet izleri için bile bu tedaviyi denemek mümkün.

Ancak bunun için tek bir seans yeterli olmaz. Birkaç seans ile jilet izi en az minimum seviyeye düşer. Jilet izleri kesik olacak bir yapıya sahiptir. Bu kesik görünüm iz dışında uzun bir boyut şeklinde görünüme sahip olur. Üstelik çoğu zaman ameliyat gerektirir. Ancak etkili bir lazer tedavi ile bunu önlemek mümkün.

Lazer ile Yara Ve Dikiş İzi Sildirmek Zararlımı

Lazer yaptıracak olan kişiler bunun zararlı olup olmadığını sorar. Ancak zararlı bir durum söz konusu olmaz. Çünkü bu işlem uzman doktor vasıtası ile yaptırılır. Üstelik daha önceden gerekli tetkik ve incelemeler yapılır.

Eğer kişi için zararlı bir durum ortaya çıkacak ise bunun sonucunda tedavi yatırılmaz. Kişi için her hangi bir risk durumu değil ise tedaviye karar verilir. Çünkü lazer doğrudan deriye uygulanır. Kimi kişiler için deri alanı oldukça hassas olur. Bu kişiler için farklı tedavi yolları denenir. Ancak tedaviye uygun olan kişiler için lazer uygulanabilir. Bunun her hangi bir sakıncası söz konusu olmaz.

En İyi İz Ve Leke Kapatan Kremler

Lazer tedavisi dışında iz ve leke kapatan birçok etkili krem de mevcut. Bu kremler sadece belli başlı yara izleri için kullanılır. Yani yara izi çok derin olmayan ve basit olan kişiler için krem önerilir. Ancak yara izi derin olan kişiler için daha etkili tıbbi yöntemler tercih edilir.

Bu alanda sunulmuş olan kremler uzman kişiler aracılığı ile tavsiye edilir. Uzman kişilerin önerisi ile de ne kadar kullanılacağına karar verilir. Kremler kullanılır iken belli aralıklarla gerekli kontroller de yaptırılır. Yani kişi her zaman gözetim altında tutulur. Bu tür kremler basit lekeler için anında etkili olur. Kısa süre içinde yaralar üzerinde iyileşme görülür. Yara ve leke izi kalma durumu da söz konusu olmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu