Vodafone Genç Kolay 6 Paket Tarifesi ve Fiyatı 2023

Vodafone kolay paketlerin yurt içinde geçerli olan bir özelliği bulunur. Yurtiçi arama ve sms kullanımlarında faydalanabileceğiniz bu paketler, online Vodafone uygulamaları üzerinden edilebilmektedir. Vodafone genç kolay paket 6 GB’lık internet fırsatı ile aylık olarak telefona tanımlayabilirsiniz.

Vodafone Genç Kolay 6 Paket İçeriği

Vodafone’un 26 yaş ve altı genç kullanıcılarına sunmuş olduğu 6 GB’lık internet, konuşma ve sms paketleri ile siz de gündelik hayatta sevdikleriniz ile iletişimi kesmeden devam ettirebilirsiniz.

Vodafone paket içeriklerini düzenlerken özellikle ve her yaş grubunun ihtiyacına yönelik olarak içerikler oluşturmaktadır. Genç kolay paket 6 GB içeriğinde;

  • 3 GB internet
  • 3 GB sosyal medyada kullanabilecekleri internet hakkı içerir
  • Bol bol konuşma hakkı sunan 750 dakika, her yöne 250 SMS hakkı fırsatının yanı sıra WhatsApp’ta kullanabileceğiniz 1 aylık sınırsız mesajlaşma hakkı barındırır.

Paket içeriği oldukça geniştir. Kullanılan paketin içerisindeki sosyal medya uygulamalarından WhatsApp üzerinden her türlü sesli ve görüntülü konuşmada bu pakete dahildir.

Vodafone Genç Kolay 6 GB İnternet İçeriği

Vodafone genç kolay 6 GB paket içeriğine bakıldığında verilmiş olan bu 6 GB; 3 GB’ı internetin her alanında kullanılabilecek bir içeriği oluşturur. Geriye kalan 3 GB ise gençlere yönelik olarak tasarlanmış bir paket olan genç kolay paketi, sosyal medya ağlarında kullanılabilecek bir içeriğe sahiptir.

Facebook, Spotify, Twitter ve Instagram olmak üzere ve bunun yanı sıra YouTube’ta da kullanılabilecek olan 3 GB’lık telefonlara tanımlanan geçerli internet hakkı bulunur.

Vodafone Genç Kolay 6 Paketinin Günlük Kullanım Hakkı

Vodafone’un genç kullanıcılarına sunmuş olduğu Genç kolay 6 paketi aylık olarak telefona tanımlanmaktadır. 28 günlük bir kullanım süresi bulunan bu paket eğer yenilenmezse tekrar yükleme de bulunmaz. Paketi yenileyebilmek için bir sonraki ay tekrar uygun bakiye yüklemek gerekir.

Vodafone Genç Kolay 6 Paketi Nasıl Yapılır?

Gençlerin ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış olan; Genç Kolay 6 paketinin içeriğini satın alabilmek için internet üzerinden Vodafone’un sitesine giriş yapabilirsiniz. Bunun dışında Vodafone’un çağrı merkezlerini arayabilir, şubelerine giderek bilgilendirme alabilirsiniz.

Bu tarz paket içeriklerinin yüklenebilmesini kolay hale getirebilmek adına Vodafone’un gelişkin altyapısı ile üretmiş olduğu yanımda uygulaması içerisine giriş yaparak hesabınızdan paketi satın alabilirsiniz.

Vodafone Genç Kolay Paketi 6 GB Nasıl İptal Edilir?

Vodafone genç kullanıcılarına sunmuş olduğu 28 gün boyunca kullanılabilecek olan aktif genç kolay paket 6 içeriğini bir sonraki ay yenileyerek devam ettirebilme şansınız bulunmaktadır. Eğer telefonunuzda gerekli olan miktar bulunmazsa otomatik olarak yenilenme yapılamayacaktır.

Telefona yüklenen herhangi bir tutarın ardından otomatik olarak paket yenileme aşamasına geçer. Yenilemeyi aylık olarak devam ettirmek istemeyen paketi iptal ettirmek isteyen kişiler Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak ya da çağrı merkezlerini arayarak iptal işlemini gerçekleştirebilirler.

Paket Yenileme İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

Vodafone Genç Kolay 6 paketini yükledikten sonraki ay içerisinde bitimi dahilinde tekrar yenileme hakkına sahipsiniz. Operatör, paket suresi bitmeden içerikleri bitse bile tekrar yenileme hakkını sunmaz. Vodafone 26 yaş ve altı genç kullanıcılarına sağlamış olduğu bu avantaj ile birden fazla ay içerisinde paketi yenileme hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone’dan satın alınan Genç Kolay 6 paketi içeriğinde bulunan herhangi bir dakika, sms ya da internet hakkına farklı bir kullanıcı ile paylaşmanız mümkün değildir. İçinde bulunan WhatsApp, YouTube, Twitter, Facebook gibi sosyal ağlarda kullanılabilen Sınırsız ya da 3 GB’lık kullanım hakkına sahip bulunan internet paketini farklı bir hatta transfer edemezsiniz.

Vodafone hattına sahip olan kişiler kendi hatlarına bu paketi internet üzerinden Vodafone yanımda uygulaması aracılığı ile tanımayabilirler.

Vodafone Genç Kolay Paket 6’da Şaşırtan WhatsApp Kullanım Hakkı

Türkiye’de bulunan pek çok operatör paket içeriklerini oluştururken, detaylıca ve aktif kullanım alanlarına dikkat etmektedir. Vodafone yılların verdiği deneyim ve kaliteli alt yapı ile pek çok kişi ile ihtiyaca binaen hazırlanabilecek paket içeriklerini kamuoyuna sunmaktadır.

Genç kullanıcılarına özel olarak kendi içerisindeki altyapıyı daha da geliştiren ve genişleten Vodafone Genç Kolay Paket 6 içeriğinde diğer paketlerden farklı olarak sınırsız bir şekilde 1 aylık WhatsApp kullanabilme özelliğini sunmuştur.

Siz de bir ay kesintisiz WhatsApp kullanım hakkından faydalanabilmek, sevdikleriniz ile sesli ya da görüntülü konuşup mesajlaşma daha aktif bir alana sahip olabilmek için Vodafone’un yanımda uygulamasını kullanarak paketi elde edebilir, çağrı merkezlerini arayabilir, Vodafone bayilikleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Genç Kolay 6 Paketi Hakkında Önemli Bir Bilgi

Vodafone avantajlı paketleri ile gençlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Vodafone gençler için hazırlamış olduğu birden çok kampanyalı paket içeriklerinden altıncısını gençlere sunmuştur.

Vodafone Genç Kolay 6 paket dahilinde kullanabileceğiniz bol bol internet içerikleri bulunur. Fakat telefonunuza tanımlanmış olan internet hakları, farklı sosyal alanlarda kullanabileceğiniz internet içeriğinizi başka bir hatta transfer edemez, gönderemez ve farklı birinin kullanımına sunamazsınız.

Vodafone kullanıcılarının yararlanabileceği ve satın alabilecekleri Vodafone Genç Kolay 6 paketi kişide aktif olarak bulunurken herhangi başka bir operatöre geçiş yaptığında veya numaranın kapanması, iptal edilmesi gibi durumlarında paket kendi kendine kullanım haklarını iptal eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu