Bedava Sinema Bileti Kazanma Kampanyaları 2023

Hediye sinema bileti kazanma: Turkcell, Türk Telekom, Vodafone, İş Bankası, BKM Express ve Watsons bedava kampanyaları 2023 yılında tüm detayları ! Her hafta vizyona giren en yeni filmleri takip eden ve kaçırmadan dev ekranda mısır eşliğinde eşsiz bir sinema keyfi sürmek isteyen pek çok insan, bu şekilde keyifli zaman geçirebilmektedir.

Genellikle insanlar bu keyfi ailesi, yakınları ve sevdikleri ile sürmek istediğinden, çoğu zaman sinema maliyetlerini daha uyguna getirebilmek adına bedava sinema bileti kazanma yolları arayışına girebilmektedir. Bazı kurum ve kuruluşlar ise çoğu zaman bu alanda çeşitli kampanyalara imza atabilmekte, dolayısıyla bedava sinema bileti elde edebilme fırsatı yakalanmaktadır.

Son yıllarda sinema bileti fiyatlarının bir hayli artması ile beraber sinema tutkusundan vazgeçemeyen pek çok insan maliyetleri düşürebilmek adına alternatif yollar aramaktadır. Bu nedenle de bedava sinema bileti kazanma yolları pek çok kişi tarafından sıklıkla araştırılan konular arasında yer almaktadır.

Ücretsiz sinema bileti kazanabilmenin pek çok farklı yolu bulunmaktadır. Bu yolları genel olarak kurum ve kuruluşlar daha çok müşteri çekebilmek adına çeşitli kampanyalar düzenleyebilmekte, üstelik bu kampanyalar sık sık güncellenir.

1 Alana 1 Bedava Sinema Bileti

En güncel bedava sinema bileti kampanyaları ise cep telefonu operatörleri tarafından düzenlenirken, Turkcell Platinum’dan Cinemaximum kampanyası, Türk Telekom MMS atma kampanyası ve Vodafone RED kampanyası bedava sinema bileti kazanma yolları arasında yer almaktadır. Ayrıca BKM Express ve Watsons tarafından da ücretsiz sinema bileti üzerine düzenlenmiş olan kampanyalar bulunmaktadır.

Hangi Uygulamalardan Hediye Sinema Bileti Kazanılır?

Bedava sinema bileti kazanmanın yolları yalnızca firmaların düzenlemiş olduğu kampanyalarla sınırlı kalmazken, bazen uygulamalar aracılığı ile de ücretsiz sinema bileti kazanabilmek mümkündür. Watsons Card uygulaması, Qumbara uygulaması ve Çek Kazan gibi uygulamalar da belli başlı şartları yerine getiren kullanıcıları için bedava sinema bileti kazandıran uygulamalar olarak örneklendirilebilmektedir.

Qumbara: Genelde kullanıcılarına alışveriş yapıldıkça çeşitli ödül ve hediyeler kazandırabilen bir mobil uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Uygulama üzerinden kampanyaları takip edip alışveriş yapabilen kullanıcılar, alışveriş fişlerinin fotoğraflarını çekerek uygulamaya yüklemekte ve bu şekilde Qumbaram kısmında birikim yapabilmektedir. Yeteri kadar birikim yapmış olan kullanıcılar bu puanları ile ücretsiz olarak sinema bileti kazanmaktadır.

Çek Kazan uygulaması: Yine aynı algoritma ile çalışmakta olan bir mobil uygulamadır. Kullanıcılar uygulama üzerinden yaptıkları alışverişlerle puan toplayabilmekte ve ödüller kazanabilmektedir.

Bu gibi uygulamalarda kampanyalar devamlı olarak güncellenebilirken, bedava sinema bileti kampanyası için kullanıcıların uygulamaları takip etmesi gerekmektedir.

Vodafone Bedava Sinema Bileti Kampanyası

Bedava sinema bileti kazanma yolları arasında sıklıkla tercih edilenlerden biri de Vodafone RED ve Freezone kampanyasıdır. Vodafone, belli bir statüdeki aboneleri için yılın belirli dönemlerinde bir alana bir bedava kampanyası düzenleyerek ücretsiz olarak sinema bileti kazanabilirsin. Vodafone’dan hediye sinema bileti kazanabilmek için 4,5G destekli RED tarifelerinden birini kullanıyor olmak gerekmektedir.

Vodafone tarafından düzenlenen bu bedava sinema bileti kampanyasında kullanıcılar aldıkları bir biletin yanında ikinci bileti bedava karşılayabilmektedir. Kampanya ise her şehirden anlaşmalı olan bir sinemada, yalnızca Pazar günleri geçerlidir. Kullanıcılar bir ayda en fazla 4 adet bedava sinema bileti kazanabilmektedir.

Türk Telekom Bedava Sinema Bileti Kampanyası

Telefon operatörü birçok şirket kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlarken, Türk Telekom’da bu kapsamda bedava sinema bileti hediye eden şirketler arasında yer almaktadır. Türkiye’nin en önemli operatör şirketlerinden olan Türk Telekom, MMS atan kullanıcıları için bedava sinema kampanyası düzenlemektedir.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için operatör abonelerinin 3 adet MMS atarak yakınları ile paylaşımlarda bulunması gerekmektedir. Ayrıca bir günde 3 MMS atan kullanıcılardan 100’üncü kişi olmak da, bu kampanya kapsamında bedava bilet kazanabilmek için belirlenen şartlar arasında yer almaktadır.

Gün içerisinde 3 adet MMS atıp 100’üncü kişi olmayı başaran Türk Telekomlular 1 adet sinema bileti kazanmaktadır. Bu bilet Cine maximum salonlarında geçerli olurken, kullanıcılar ülke genelindeki herhangi bir Cinemaximum’ da bu bileti kullanabilmektedir.

Turkcell Bedava Sinema Bileti Kampanyası

Operatör şirketleri arasında bedava sinema bileti kampanyası düzenleyen başka bir şirket ise Turkcell’dir. Platinum hat sahipleri için bedava sinema bileti kampanyası düzenleyen Turkcell, bu kapsamda bir bilet alan abonesine ikinci bileti ücretsiz olarak hediye etmektedir.

Turkcell tarafından düzenlenen bu kampanyadan faydalanabilmek için abonelerin herhangi bir Turkcell Platinum tarifesi kullanması ve Pazar günü sinemaya gitmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında bir bilet alan kullanıcıya ikinci bilet hediye edilirken, kampanyadan ayda 2 adet bedava bilet kazanabilmek mümkündür. Bedava internet bilet kampanyasından faydalanabilmenin mümkün olduğu tarifeler ise şu şekildedir:

  • Turkcell Platinum
  • Turkcell Platinum Plus 6 GB
  • Turkcell Platinum Mega 6 GB
  • Turkcell Platinum 10 GB
  • Turkcell Platinum 10
  • Turkcell Platinum 15
  • İşte Platinum 8
  • Turkcell Platinum Business Star
  • Turkcell Platinum 18 GB
  • Turkcell Platinum 12 GB

Türkiye İş Bankası Maximum Kart Bedava Sinema Bileti Kampanyası

Türkiye İş Bankası, günümüzde en büyük bedava sinema bileti kampanyasına imza atan bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır. Maximum kart sahipleri için pek çok farklı ayrıcalık sunan Türkiye İş Bankası, yine bu kart ile gerçekleştirilen sinema harcamalarında bedava sinema bileti kazanma fırsatı sağlamaktadır.

Öte yandan Çarşamba günü gerçekleştirilen sinema harcamaları için de indirimli bilet satın alma imkanı sunan Türkiye İş Bankası, aynı zamanda internet üzerinden satın alınan biletler için de %20 indirim uygulamaktadır.

Türkiye İş Bankası tarafından düzenlenen bu sinema bileti kampanyaları yalnızca Maximum kart ile gerçekleştirilen Cinemaximum harcamaları içi geçerlidir.

Watsons Bedava Sinema Bileti Kampanyası

Güncel bedava sinema bileti kampanyalarından bir diğeri de Watsons tarafından düzenlenmektedir. Müşterilerine ücretsiz olarak sinema bileti hediye eden Watsons, bunun için bazı şartlar aramaktadır. Watsons’tan ücretsiz sinema bileti kazanabilmek için müşterilerin Watsons Card ile 50 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. 50 TL ve üzeri alışverişler için 1 adet, 75 TL ve üzeri alışverişler içinse 2 adet Cine maximum sinema bileti kazanma şansı elde edilebilmektedir.

BKM Express Bedava Sinema Bileti Kampanyası

Ücretsiz sinema bileti kazanma yöntemleri arasında yer alan bir başka yöntem ise BKM Express uygulaması olarak bilinmektedir. Pek çok farklı kurum ve kuruluş gibi BKM Express tarafından da sinema tutkunları için muhteşem bir fırsat sunulmaktadır.

Üstelik diğer kampanyalarda olduğundan farklı olarak bir değil tam iki adet sinema bileti kazanma şansı sunan BKM Express, bunun için yalnızca tek şart aramaktadır. Bkmexpress.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirdiği alışverişin ödemesini yapan kullanıcılar, bu işlemi toplamda 5 defa tekrar ettiğinde iki kişilik sinema bileti kazanabilmektedir.

BKM Express’in bu kampanyasından faydalanmak isteyen Dijital Cüzdan sahiplerinin, tüm online alışverişlerinde ödemelerini BKM Express üzerinden gerçekleştirmesi yeterli olacaktır. Böylelikle kazandığınız iki kişilik sinema bileti sayesinde ister eşinizi, ister sevgilinizi, isterse çocuklarınızı sinemaya götürebilir, keyifli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu