Vodafone Çark Hilesi Güncel 2023

Vodafone çark çevirme hilesi konusu genellikle internet paketi kazanmak isteyen kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Hediye çarkından kazanılan diğer hediyeler bedava internet kadar ilgi çekmemektedir. Vodafone üzerinden çarkı çevirmeniz durumunda kesin hile olan bir durum yoktur. Fakat birkaç noktaya dikkat edilmesi gerekir. Hafta içi ve özelliklede Pazartesi günleri çark çevrildiği vakit internet paketi kazanma şansınız yüksek olacaktır.

Yani diğer günlere göre Pazartesi günleri bedava internet kazanma olasılığı yüksek olmaktadır. Diğer bir yöntem ise vodafone programını silip yeniden yüklemek olacaktır. Hediye çarkı vodafone üyelerine bazı hediyeler vermektedir. Özellikle de bedava internet çok ilgi çekmektedir. Birçok vodafone kullanıcıları bedava internet kazanmayı istemektedirler.

Vodafone TL Yüklemeden Sınırsız Çark Çevirme

Vodafone TL yüklemeksizin sınırsız çark çevirme işlemi vodafone uygulamasına giriş yapılarak yapılmaktadır. Vodafone hediye çarkı çevrildikten sonra kazanılan hediyeler anında hattınıza yüklenmektedir. Vodafone hediye çarkına TL yükleme yapmadan çarkı çevirebilirsiniz. Her Pazartesi günleri yenilenmektedir. Hediye çark çevirme haftalık bir defa olmaktadır.

Bir kişi 2 defa çarkı çeviremez. Çarkta hediyeler her Pazartesi günü yenilenir. Vodafone çarkı TL yüklemeden istediğiniz zaman çevirebilirsiniz. Hediye çarkından kazanılan hediyeler bir hafta geçerli olmakta ve hafta başı yani Pazartesi günleri yeniden çevirebilirsiniz. Hediye çarkından bedava internet kazanmak istiyorsanız çarkı pazartesi günleri çevirmek daha kazançlı olmaktadır. Diğer günlerde de hediye çarkını çevirebilirsiniz.

Vodafone Çark Çevirme Kaç Günde Bir Yapılır?

Vodafone çark çevirme kaç günde bir yapılır? Diye bazen sorular sorulmaktadır. Vodafone hediye çarkı çevrilmesiyle birlikte Vodafone bedava internet, sms, dakika olmak üzere birçok hediyeler kazanılmaktadır. Hediye çarkı her zaman çevrilmektedir. Genel olarak yedi günde bir yenilenir. Yani hediye çarkı her Pazartesi günleri yenilenmektedir. Vodafone hat kullanıcıları be çark çevirme işleminde bedava internet kazanmaları durumunda çok memnun olmaktadırlar.

Çarkta verilen diğer hediyeler Bedava internet kazanma kadar ilgi çekmemektedir. Vodafone çarkını istediğiniz zaman çevirme olanağını bulabilirsiniz. Fakat çarkı çevirme işlemi haftada bir defa yapabilirsiniz. Yani haftada bir defa çevirdiğiniz için ikinci bir çevirme yapamazsınız. Yeniden çarkı çevirmek için Pazartesi gününü beklemeniz gerekir.

Vodafone Çark Çevirme Hediyeleri

Vodafone çark çevirme hediyeleri Vodafone hat kullanıcılarına özel bir hediye olmaktadır. Bu hediyeler içerisinde en fazla bedava internet hediyesi ilgi çekmektedir. Çarkı çevirmekle birçok hediyeler kazanılmaktadır. Hediyeler genel olarak alışveriş indirimleri, binlerce kişiye GB ile sınırsız iletişim, haftalık sınırsız video seyretme paketi, facebook ve whatsap gibi sitelere sınırsız erişim, bedava haftalık internet ve dijital platform üyelikleri hediye olarak kazanılmaktadır.

Ayda 25 milyon hediyeler dağıtılmaktadır. Bu nedenle vodafone kullanıcılarının ilgisini fazla çekmektedir. 500 kişiye 50 GB mobil internet hediye verilmektedir. Özel günlerde ve vodafone kullanıcı kişilerin doğum günlerinde de birçok hediyeler verilmektedir. Hediye çarkı müşterilerin istekleri doğrultusunda devamlı olarak yenilenmektedir.

Vodafone Çark Çevirme Neden Olmuyor?

Vodafone’nin en çok kullanılan platformu Vodafone yanımda uygulamasının hediye çark çevirme uygulaması bulunmaktadır. Fakat Vodafone faturasız hat sahipleri hediye çarkını neden çeviremiyoruz diye araştırmalar yapmaktadırlar.

Vodafone Faturasız hattı olan kullanıcılar TL yüklemeleri durumunda hediye çarkını kullanabilirler. Diğer yandan hediye çarkı her pazartesi günleri güncellenmekte olduğu için bazen çevirme işlemi olmamaktadır. Sizde vodafone çark çevirme neden olmuyor diyorsanız şu adımları takip ederek hediye çarkını çevirebilirsiniz.

  • Program güncellenmeli
  • Pazartesi günlerini beklemeniz gerekir
  • Uygulamayı silip yeniden yüklemeniz gerekir

Bu yöntemleri kullanmanız durumunda Vodafone hediye çarkını çevirmiş olursunuz. Hediye çarkı hafta da bir defa yapılmaktadır. Bir defadan fazla hediye çarkını çeviremezsiniz. Hediye çarkını yalnızca Vodafone hat kullanıcıları kullanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu