Bedava Amazon Prime İzle 2023

Bedava Amazon prime izle seçeneği ile birlikte kısa yoldan platform üzerinden dilediğiniz dizileri ve filmleri izleyebilirsiniz. Prime kayıtlı olmadıysanız, büyük olasılıkla Amazon Prime’ın ne olduğunu ve verdiğiniz paraya değip değmediğini merak ediyorsunuzdur.

Prime, üyelerin çeşitli avantajlarından yararlanmanızı sağlayan bir abonelik hizmetidir. Avantajlar arasında hızlı kargo, indirimlere özel erişim, ücretsiz film ve diğer hizmetlere erişim yer alır. Bu şekilde ülkemizde çok ucuz bir ücrete çok iyi şekilde; hem kargo hem de film-dizi izleyebileceksiniz.

Amazon Prime Nedir Aylık Ücreti Ne Kadar?

Birçok müşteri için Amazon Prime, yalnızca nakliye avantajları için abone olmaktadırlar. Ancak bu yılın başlarında Amazon, ayda 7.90 TL’dir. Tüketicilerin kısıtlı bütçelere sahip olduğu bir zamanda çok iyi bir fiyat üzerinden sizlere hizmet vermektedir. Sizlerde bu durumdan rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz. Yani Dünya üzerinde 200 milyon Amazon Prime üyesine katılmak isteyebilirsiniz.

Bilinçli bir karar verebilmeniz için Amazon Prime’ın ne olduğuna ve üyeliğin faydalarına bir göz atacağız. Amazon fırsatlarına erişmekten hızlı sevkiyata kadar, Amazon Prime’ın ne olduğunu merak ediyorsanız bilmeniz gereken her şey burada. Amazon prime üzerinden hangi imkanları var bunları da belirtmekteyiz.

Amazon Prime Nasıl Üye Olunur Nasıl Üyelik İptal Edilir?

Amazon sitesine giriş yaptıktan sonra rahat bir şekilde üye olabilirsiniz. Size sorulan sorulara doğru bir şekilde yanıt vermeniz gerekmektedir. Bu doğruluk; kargo hizmeti noktasında sizlere sorun çıkarmaması içindir. Üye olduktan sonra nasıl üyelik iptal edilir sorusuna ise çok rahat bir şekilde yanıt vereceğiz.

  • Bu durumda siteye giriş yaptığınızda;
  • Hesabım kısmında Prime Üyeliğim kısmına girmeniz gerekmektedir.
  • Yeni açılan sekmede Yönet – Üyelik kısmına gelmeniz gerekiyor.
  • Alt sekmede ise Üyeliği sonlandır kısmı yer almaktadır.

Buraya kadar takip ettiğiniz takdirde hızlı bir şekilde Amazon Üyelik nasıl iptal edilir aşamasını gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Üyelik işlemleri noktasında hızlı bir şekilde iptal aşamasını tamamlanır.

Amazon Prime Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl Yapılır ve İptal Edilir?

Amazon prime üzerinden bir otomatik talimatı yaptıysanız;

  • Hesabım kısmında yer alan Prime Üyeliğim kısmına girmeniz gerekmektedir.
  • Yeni açılan sekmede Yenilenme tarihi sekmesine tıklamanız gerekiyor.
  • Alt sekmede ise tercih edilen ödeme yöntemi üzerinden ödeme yöntemini düzenle kısmına tıklamanız yeterli olacaktır.

Bu şekilde ödeme talimatınızı iptal edebilirsiniz. İptal etme aşamasında ilk üyelik üzerinden ücretinizi de iade etmektedir. Platform zaten ilk 30 gün için ücret almamaktadır. Daha sonrasında aylık 7.90 TL abonelik ücreti vardır. İptal edip farklı bir kredi kartınızı ekleyebilirsiniz.

Bedava Amazon Prime İzle Ücretsiz Hesaplar

Amazon prime ücretsiz hesaplar üzerinden izlenebilir:

KULLANICI ADIŞİFRE
[email protected]b2lX42BYJO
[email protected]ASvIL1RXA6
[email protected]omVQrMpY83
[email protected]z1pphhOxE6
[email protected]7BABw8ue67
[email protected]O1fSvbIQia
[email protected]FzOWUmmiaP
[email protected]9A6EpNVTDL
[email protected]VvydyzlbyB
[email protected]sCeYD2yEyI
[email protected]BLscVWr7zr
[email protected]QMYMs8Dwfl
[email protected]Sgz8cmig2m
[email protected]qqULAVvHse
[email protected]BNiOYEHvRd
[email protected]6HPLxqxU4o
[email protected]FoCrA5uI7S
[email protected]gWMHc0qQO8
[email protected]A8ugwewSsU
[email protected]umuUNHbXZD
[email protected]PbD95ObTt7
[email protected]YEyqBaUB7y
[email protected]6fuUzv5QUl
[email protected]MobMMFC1vv

Amazon Prime, ayda 7.90 TL karşılığında ücretli bir abonelik hizmetidir. Prime üyelerin birçok avantajı vardır. Ancak en iyi yanı, Amazon tarafından satılan çoğu ürünün 1 veya 2 günlük ücretsiz gönderimle gelmesidir. Geçen yıl şirket, dünya çapında 200 milyondan fazla ücretli Prime üyesi olduğunu duyurdu.

1 Amazon Prime Hesabını Kaç Kişi Kullanabilir?

Amazon prime üye olduktan sonra arkadaşlarınızla paylaşmak ister misiniz? Bu paylaşım noktasında 1 amazon prime hesabını en fazla 4 kişi aynı anda kullanabilir. Bu şekilde arkadaşlarınızla rahat bir şekilde ortak bir şekilde alabilirsiniz. 4 arkadaşınızla aldığınız takdirde ayda 2 TL’den ucuza amazon prime üyeliği elde etmiş olursunuz. Bu şekilde bir para diğer hiçbir platform üzerinden elde edemezsiniz.

Ayrıca Amazon Prime üzerinden; video oyunu akış hizmeti Twitch’i satın aldıktan sonra, Prime aboneleri için bazı ekstra avantajlar ekledi. Oyun indirimleri, ek oyun içi içerik ve Twitch akışlarının reklamsız görüntülenmesini sunar. Ayrıca favori Twitch kanallarınıza hiçbir ek ücret ödemeden abone olabilirsiniz. Yukarıdaki noktalara ek olarak, PC oyuncuları Prime Gaming ile her ay ücretsiz oyunlar indirebilir.

Sitenin sizlere sağladığı imkanlar günden güne artmaktadır. Her zaman prime üyeliği üzerinden Prime Day adı altında indirimlerde yer almaktadır. Bu indirimleri takip ederek dilediğiniz ürünleri çok ucuz bir şekilde alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu