Ücretsiz En Güzel Fotoğraf Çekme Ve Düzenleme Uygulamaları

VSCO Resimlerde güzel çıkmıyorum diyorsanız eğer bu uygulama ile fotoğraflarınızın görüntülü kalitesini iyileştirebilir, aynı zamanda birçok farklı filtresiyle fotoğraflarınızı eşsiz bir görünüme ulaştırabilirsiniz. İçerisinde ışıklama, karşıtlık, netleştirme, doygunluk ve soluklaştırma gibi birçok özellik bulunmakta. Fotoğraf kalitesine göre fotoğrafınızı en uygun düzeye bu uygulamayla ulaştırabilirsiniz.

YouCam Makeup uygulaması size selfielerinizde yüzünün her türlü kısmını ayarlama fırsatı sunuyor. İsterseniz direkt olarak camerada kendinize istediğiniz makyajı seçerek fotoğrafınızı çekebiliyorsunuz. Eğer önceden çektiğiniz fotoğraflarınız varsa onlar üzerine de makyaj yapabilirsiniz. İçerisinde yüz inceltme, dudak büyültme. yüz tonu ayarlama, lekeleri kapatma ve diğer tüm makyaj içerikleri bulunuyor.

Retrocam uygulaması da vintage fotoğraflar ve analog fotoğrafların kalitesi sunan eşsiz bir uygulama. İçerisinde filtrelerin ve efektlerin birleştirilmiş hazır halleri bulunuyor. Aynı zamanda bunları fotoğrafınıza göre siz de tek tek seçerek uygulayabiliyorsunuz. Tanecikli efektler, sarı tonlarda filtrelerle siz de analog tarzında fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Pixi uygulaması dişlerinizi ve fotoğraflarınızın her türlü kısımlarını sağa sola çekerek düzeltebileceğiniz bir uygulama. Yüzdeki lekeleri kaldırabilir ve burnunuzun yan profilini de düzeltebilirsiniz. Fotoğraf üzerinden tabiri caizse estetik yapabileceğiniz güzel bir uygulama.

Erkekler İçin En Güzel Uygulamalar

Yakışıklı: Erkek makyaj foto uygulamasında erkekler fotoğraflarına sakal ekleyebiliyor. İçerisinde erkekler için hafif makyajlar ve dövmeler de var. Fotoğraflarınıza gerçekçi bir görünümle değişiklikler ekleyebilirsiniz. Ayrıca içerisinde çok fazla seçenekte sakal görünümleri ve dövmeler de bulunduğu için kendinize en uygun olanı seçebiliyorsunuz.

Erkekler güzel vücut stilleri dövme fotoğrafları bu uygulamada adından belli olduğu üzere kaslı vücut stilleri ekleyebileceğiniz, istediğiniz dövmeleri fotoğraflarınıza ekleyebileceğiniz şahane bir uygulama. Bu uygulamayla ten renginize kadar ayarlayabilirsiniz.

Çocuklar ve Bebekler için En Güzel Uygulamalar

Baby Pics uygulaması hamile olan hanımlar ve yeni doğan bebekler için harika bir uygulama. Eğer hamileyseniz hafta hafta fotoğraflarınızı çekip kolaylaştırabilir, tarihler atabilir ve de çeşitli stickerlarla süsleyip düzenleyebilirsiniz. 

Bebek Fotoğraf Düzenleyici bu uygulamayla bebeklerinize çeşitli kostümler giydirebiliyorsunuz. İçerisinde fil, maymun, kelebek, korsan hatta pamuk prenses kıyafetlerine kadar birçok çeşit bulunuyor. Siz de çocuklarınıza tatlı hatıralar oluşturabilirsiniz.

Yüz Değiştirme: Efektli Kamera uygulamasıyla çocuklarınız efektleri kullanarak farklı fotoğraflar çekebiliyor. Kedi, köpek gibi hayvan efektleri ve melek kanatlarıyla eşsiz fotoğraflar çekebilirsiniz. Çocuklar için eğlenceli ve güzel bir uygulama.

FotoApp Fotoğraf Düzenleyici: Spiral Efektler uygulaması fotoğraflarınızın içerisine birçok neon desen, kanatlar ve renkli bulut efektleri ekleme imkanı sağlıyor. Fotoğraflarınızın yanına çizgilerle sizin görünümünüzü de ekleyebilen bu uygulama küçük çocuklar için oldukça ilgi çekici olabilecek bir uygulama.

Seyahat ve Manzara için En Güzel Uygulamalar

Pıcnıc uygulamasıyla çektiğiniz gökyüzü fotoğraflarınızı değiştirebiliyorsunuz. İçerisinde bulunan çeşitli filtreler çekilen manzara fotoğraflarının da görüntü kalitesini hayli arttırıyor. Bu uygulamayla çektiğiniz hatıra fotoğraflarınızı gördüğünüz gibi saklayabileceksiniz.

Sihirli Kamera uygulaması seyahat eden insanlar için birebir bir uygulama. Seyahat ederken veya manzara fotoğrafları çekerken kamera kalitesinde fotoğraflar çekerek düzenleyebileceksiniz. İçerisindeki HD kamera özelliği ile net ve gerçekçi fotoğraflar çekmenizi sağlayan güzel bir uygulama.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu