Sevişme Esnasında Oluşan Morluklar Nasıl Geçer Kesin Çözüm

Sevişme sonrası oluşan morluklara hangi krem iyi gelir sorusu kadınlar arasında oldukça fazla sorulmaktadır. Deri altında bulunan kan damarlarının patlaması sonucu ortaya çıkan morlukları giderici yöntemler büyük önem arz eder. Arnica krem sevişme morluk ve ortaya çıkan kızarıklıkları ortadan kaldırmada çok etkilidir.

Etkin maddeler içermesinden dolayı, morlukları çok hızlı olarak ortadan kaldırmaktadır. Krem içeriğinde montana bitkisi ve birden fazla karışım mevcuttur. Bu krem yardımıyla oluşan morluk ve kızarıklıklar hemen ortadan kalkar. Diğer yandan diş macunu morluklara çok iyi gelmektedir. Birçok kişi diş macununu morlukların yok edilmesinde kullanmaktadır.

Emilen Morluklar Nasıl Hemen İyileşir?

Kadın ve erkeğin çok şiddetli sevişmesi sonucu emilen morluklar nasıl hemen iyileşir? Genel olarak bu sorular kadınlar arasında en çok sorulan sorulardan biridir. Sabah işe gitmek mecburiyetinde kalan kadınlar bu morluklardan hemen kurtulmayı isterler. Meydana gelen morluklardan kurtulmanın en kolay yolu, fırçalamak olacaktır.

Morluklardan kurtulmak için kibar esnek bir diş fırçası oluşan morluğun iç bölümünden dış kısmına olacak yavaş bir şekilde daire çizerek masaj yapın. Bu yapılan işlem sonucu kan dolaşımı hızlanır ve iyileşme süreci de başlamış olur. Ortaya çıkan bu morluk gidinceye kadar ara sıra bu uygulamayı düzgün bir şekilde yapınız.

Sevişme Sonrası Oluşan Morluklar Doğal Çözüm

Çok ateşli bir sevişme sonrası oluşan morluklar doğal çözüm ile hemen ortadan kalkar. Bunun için yapılması gereken doğal çözümler şunlardır.

  • Sarımsak: İçerisinde bol miktarda antioksidan bulunduran sarımsak yemeklerin içerisinde tüketilebilir. Diğer yandan oluşan morluğun üzerine sürebilirsiniz.
  • Soğan: Kuru soğanı ikiye bölüp morluk olan yere sürünüz.
  • Zencefil: İltihap gidermekte üstün özelliği bulunan zencefil morlukların tedavisinde kullanılmaktadır. Zencefili ortadan ikiye bölüp morluğun üzerine koyun.
  • Sirke: Sirke vücutta kan akışını artırmasından dolayı ortaya çıkan morluğun üzerine bir bez ile sürün.
  • Maydanoz: Morluk üzerine maydanozu ezip sürünüz.

Sevişme Esnasında Oluşan Morluklar Nasıl Gizlenir?

Aşk ısırığı olarak da söylenen sevişme esnasında oluşan morluklar nasıl gizlenir? Bu çok merak edilen bir konudur. Çok ateşli bir sevişme yaparsanız bunun farkına varmadan ortaya morluklar çıkmış olur. Sevişme nedeniyle meydana gelen morluklar bazı yöntemler kullanılarak gizlenmektedir. Bu yöntemler kısaca şunlardır.

  • Emme izi yakalı bir gömlek veya kazak ile gizleyebilirsiniz.
  • Makyaj yaparak morluklar gizlenir.
  • Diş fırçası yardımıyla gizleme
  • Buz yardımı ile morlukları gizleyebilirsiniz
  • Morluğun üzerine masaj yaparak gizlenir.

Sevişme esnasında oluşan morlukları gizlemek için asla giymediğin yakalı bir şeyi giyme. Bu aşk ısırığına çok dikkat çeker. Emme işleminden sonra oluşan morluk üzerine mutlaka buz uygulamasını yapın. İlaç kullanarak emme izini azaltır. Buna örnek olarak bir aspirin içmek uygun olur. Makyaj yapmanız durumunda makyajın bir şeyin üzerine geçmemesi için makyaj sabitleme pudrası ekleyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu