Dizipal Güncel Yeni Adresi (Yeni Link) Nisan 2023

Dizipal internet üzerinden üyelik alarak girilen platformlardan farklı olarak üye olmadan ya da herhangi bir ücret ödemeden girilebilen bir dizi platformudur. Ücretli içerikleri, izleyicilere ücretsiz biçimde sunan site, oldukça talep görmektedir.  

Önemli Uyarı: Bu yazı internet arama sonuçlarına göre ele alınmıştır. Dizipal’ın kapanma sebebi yasal olmadığından kaynaklanmaktadır. Yasal olarak kullanabileceğiniz Netflix ve Exxen gibi kuruluşları tercih etmenizi öneririz.

Dizipal Güncel Adresleri Nasıl Bulunur?

Online dizi ve film platformları içerinde ücretsiz ve üye olmadan dizi, film ve belgeselleri izlemek mümkündür. Dizipal sitesi ücretli dijital içerik platformlarında bulunan film ve dizilere ücretsiz ulaşmak için tercih edilen bir sitedir. Ancak yasal bir site değildir. Bu sebeple site adresi ve sosyal medya adresleri sıklıkla değiştirmektedir. 2023 yılında güncel olarak dizipal sitesinin adresi dizipal170 ve bu sayısal olarak 171, 172 gibi devam ederek belirlenmiştir.

Dizipal Kapandı mı? Güncel Son Adresi nedir?

Netflix, Exxen ve BluTV gibi platformlarda dizi, film ya da belgesel izlemek için üyelik ücreti ödemek gerekir. Kullanıcılar ise dizi, film ve belgeselleri ücretsiz ve üyelik almadan izlemek için alternatif yollar ararlar. Bu yollar için dikkat edilmesi gereken yasal olmayan yöntemler akıllı cihazlara zarar verebilir.

Yasal olmayan dizi ve film izleme platformlarının başında Dizipal sitesi gelir. Dizipal dizi ve film izleme sitesi yasal olmadığı için erişim engeli ile karşılaşmaktadır. Ancak site adresi düzenli olarak güncellenmektedir. Güncel dizipal sitesinin adresi, dizipal170 olarak belirlenmiştir.

Dizipal Twitter ile Güncel Adresini Bulma 

Online dizi, film ve belgesel izleme platformları içerinde ücretsiz ve üye olmadan dizi ve film izlemek mümkündür. Dizipal, ücretli dijital içerik platformlarına yayınlanan dizi ve filmlere ulaşmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği bir sitedir. Ancak yasal bir site değildir. Bu sebeple site adresi ve twitter adresi sıklıkla değiştirmektedir.  

Güncel twitter dizipal adresini bulmak için: #dizipal hashtagını takip edilerek site hakkında bilgiye ulaşmak mümkündür.

Dizipal Telegram Güncel Adresi Var mı?

Güncel dizipal telegram hesabı, dizipal dizi ve film izleme sitesi yasal olmadığı için erişim engeli ile karşılaşıyor. Telegram adresi bulunmamaktadır.

Dizipal Benzeri Alternatif Siteler Nedir?

Netflix, DsmartGO, BluTv, Exxen gibi dijital film ve dizi izleme platformlarından ücretli üyelik alınabilir. İsterseniz bedava Netflix konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Üye olmadan ya da herhangi bir ücret ödemeden dizi ya da film izlemek için birçok site mevcuttur. Ücretli içerikleri izleyicilere ücretsiz biçimde sunan siteler oldukça talep görmektedir. Aşağıda bu sitelerin bazıları listelenmiştir.

 • Full HD Film İzlesene Sitesi

Kolay ara yüzü ve farklı dillerde hazırlanmış birçok film seçeneği sunmaktadır. Filmleri türlerine, oluşturma yılına, IMDB puanına ve görüntü kalitesi gibi fitreler kullanarak sıralanabilir. Ancak istenirse türlere ya da yıllara göre kategorilere ayrılmış filmlere ulaşabilir. Üyelik almadan ya da ücret ödemeden internet ortamında film izlemek için en sık tercih edilen sitelerden birisidir.

 • 720p İzle Dizi Film İzleme Sitesi  

Açılan sayfada kullanıcıları karşılayan kolay ara yüzü ve farklı dillerde hazırlanmış birçok film ve dizi seçeneği sunmaktadır. Seçilen film ya da dizinin IMDb puanı ve izlenme sayısı afişin üzerinde yer almaktadır. Film ve diziler türlerine ya da oluşturma yıllarına göre kategorilere ayrılmıştır. Üyelik almadan ya da ücret ödemeden internet ortamında film izlemek için en sık tercih edilen sitelerin ikincisidir.  

 • Dizibox Dizi ve Film İzleme Sitesi

Dizi tutkunlarının tercih ettiği birçok farklı içeriğe sahip dizi ve film sitesidir. Dizi ve filmlerin tüm sezon ve bölümlerin eksiksiz yüklenmesi sitenin tercih edilirliğini artırıyor. Üyelik almadan ya da ücret ödemeden internet ortamında film ve dizi izlemek için sık tercih edilen sitelerin üçüncüsüdür.   

 • Dizilla Dizi ve Film İzleme Sitesi

Açılan sayfada kullanıcıları karşılayan kolay ara yüzü ve farklı dillerde hazırlanmış birçok film ve dizi seçeneği sunmaktadır. Film ve diziler türleri ya da yıllarına göre kategorilere ayrılmıştır. Üyelik almadan ya da ücret ödemeden internet ortamında film izlemek için en sık tercih edilen sitelerin dördüncüsüdür.

 • Film Modu Film İzleme Sitesi

Filmleri türlerine, oluşturma yılları, IMDB puanına ve görüntü kalitesi gibi fitreler kullanılarak sıralanabilir. Ancak istenirse türleri ya da yıllarına göre kategorilere ayrılmış filmlere ulaşılabilir. Üyelik almadan ya da ücret ödemeden internet ortamında film izlemek için en sık tercih edilen sitelerden beşincisidir.

Dizipal Sevilen Filmler ve Dizileri

Dizipal’de yer alan squid game gibi yeni diziler haricinde diğer popüler dizi ve filmlerden bazıları aşağıda sıralanmıştır;

 • Dizinin Adı: Kulüp
 • IMDb: 8.0
 • Kategori: Dram
 • Yıl: 2021  

Konusu: 1950 yılının başında kozmopolit İstanbul’unda, sorunlu geçmişi ile mücadele eden bir annenin, yetiştiremediği asi ruhlu kızı ile yeniden bağlantı kurmak istemesini konu alır. Anne kızını bulup ona yardım etmek için bir gece kulübünde para kazanmaya çalışır.  

 • Dizinin Adı: Sokağın Çocukları
 • IMDb: 7.6
 • Kategori: Aksiyon, Dram, Suç, Macera
 • Yıl: 2020  

Konusu: Sokağın Kanunların yetersiz kaldığı bir dünyada kendi adaletini sağlamak zorunda kalan gençlerin hikayesini anlatıyor. Hikayeyi özel kılan ise adaletsizliği insani bir bakış açısı ile anlatıyor olmasıdır. Adalet nedir? Adalet gerçekten var mı? Bir genç sokakta ne yapar? Bu ve bunlar gibi birçok sorunun cevabı dizinin içinde yer alıyor.  

 • Dizinin Adı: Saygı  
 • IMDb: 7,6
 • Kategori: Dram, Suç
 • Yıl: 2020

Konusu: Toplumdaki yozlaşmanın çözümü için kendi adaletini sağlamak istemeyen Ercüment Çözer’in yolu, dünyanın kötülükleri arasına sıkışmış iki genç ile kesişir. Yaşadıkları olaylar sebebiyle adaletin elinden kaçanların peşine düşmeye karar verirler.

 • Filmin Adı: Venom Zehirli Öfke 2
 • IMDb: 6.7
 • Kategori: Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera, Marvel Yapımı
 • Yıl: 2021

Konusu: Vücudunu paylaştığı Venom yaratığı ile yaşamaya çalışan başrol, eski hayatına geri dönmek için uğraşmaktadır. Venom tüm gününü kötü adamları döverek ve açlığını bitirmek için geçirse de başrol, gazeteci olarak kariyerine yeniden başlamak için mücadele etmektedir.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu