BKM Express Nedir, Nasıl Kullanılır?

BKM Express nedir, nasıl kullanılır? BKM Express, kartınızı yanınızda taşımanızı gerektirmeyen bir sistemdir.

BKM Express ile Online alışveriş yapabilirsiniz ancak bu alışverişler sırasında kart bilgilerinizi paylaşmanıza gerek yoktur. Taksitli ödeme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca puan sistemi ile ödüllendirilmeniz de olasıdır. iPhone ve Android için en popüler uygulamalar sayesinde; BKM Express, hızlı, güvenilir ve ödemesiz bir sistem kurarak müşterilerin kripto kredi kartlarını kullanmalarına yardımcı olur. Online alışveriş siteleri de farklı indirimler sunmaktadır.

BKM Express İle Nasıl Satın Alınır?

Online alışveriş yapacaksınız ve BKM Express kullanmak isteyeceksiniz. Öncelikle sitenin BKM ile anlaşması olması gerekmektedir. Seçtiğiniz ürünlerden sonra oluşturduğunuz sepetin ödeme ekranında ‘BKM Express ile Ödeme’ bölümünü seçin. Birikim defterinize kayıtlı kartlarınızdan sadece birini seçerek alışverişlerinizin sonuna ulaşırsınız.

BKM Express’e Nasıl Üye Olunur?

BKM Express, kendisine özel satın aldığı kurumsal web sitesinde üyelik işlemleri için uygun adımları belirlemiştir. Sadece sisteme ilk girişte kartınızı tanımlamanız yeterlidir. 16 haneli kart numaranızın ilk ve son 4 rakamını paylaştığınızda sistem size aktivasyon mesajı gönderir. Bu mesaj telefonunuzun kayıtlı olduğu banka ile ilişkilidir.

BKM Express’in Avantajları Nelerdir?

Sanal cüzdandan seçilen kart ile alışveriş yapmak size zaman kazandırır. İlk girişte kaydettiğiniz kartlar sayesinde güvenlik sorununuz tamamen ortadan kalkar. Kredi ve banka kartlarınızı sürekli yanınızda taşıma derdinden kurtulursunuz. Ayrıca çok sayıda kampanya BKM Express müşterilerinin ilgisini çekmektedir. Cepten cep telefonuna para göndermek BKM Express’in işlevlerinden biridir.

BKM Express Kampanyaları Faydalı Mı Yoksa İnternette Bir Tür Dolandırıcılık Mı?

Üye olmadan da BKM Express kampanyalarını görüntülemek mümkündür. Araştırmanız sonucunda sahip olduğunuz veriler size diğer birçok kampanyadan daha fazla fayda sağlayacaktır. Teknoloji ürünlerinden kültürel etkinliklere kadar birçok alanda indirimleri kapsar. Sürekli ve sürekli bir kampanya yerine, müşterileri canlı tutmak için farklı alanlarda indirimler açın.

BKM Express’e Nasıl Üye Olunur?

Kartınızı sadece bir kez girip kart numaranızın ilk ve son 4 hanesini paylaştıktan sonra bankanızda kayıtlı cep telefonu numaranıza aktivasyon mesajı gönderilir.

BKM Express’in Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Taksitli alışverişler yapmak ve puan biriktirmek mümkündür. Ayrıca cep telefonlarınıza BKM Express uygulamasını indirerek dilediğiniz cep telefonuna veya dilediğiniz banka kartına para gönderebilirsiniz.

Ideasoft E- Ticaret Paketleri BKM Express Altyapısı İle Uyumlu Mu?

Henüz e-ticaret yazılımımıza aşina değilseniz, 15 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Neden Bkm Express’ i Seçmelisiniz?

BKM Express’i kullanmak için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Müşterileriniz e-posta adresini ve şifresini girerek, kayıtlı kartlarından birini seçerek ve ödemeyi kolayca yaparak zamandan tasarruf sağlar.

BKM Express güvenli bir ödeme sistemidir. Diğer bir deyişle, kullanıcıların BKM Express’e kartlarını tanımlarken tam kart numaralarını ve son kullanma tarihlerini girmeleri gerekmemektedir. Bu, adı duyulmamış bir e-ticaret sitesine kart bilgilerini girerken kullanıcı endişesini ortadan kaldırır.

BKM Express kullanıcıları, kredi ve banka kartlarını yanlarında taşımaya gerek kalmadan online alışveriş yapmak için kullanabilirler.

E-Ticaret Siteleri İçin BKM Express’ e Üye Olmanın Faydaları Nelerdir?

BKM Express, mevcut sanal POS’unuzu kullandığı için ayrıca bir sanal POS sipariş etmenize gerek yoktur.

İşlemler mevcut sanal POS’unuzda süreçlerinizin yapılarında herhangi bir değişikliğe ihtiyaç duymazsınız.

Web sitenize kart bilgilerini girmekten korkan potansiyel müşteriler elde edeceksiniz.

BKM express, online alışverişe getirdiği kolaylık, hız ve güvenilirlik sayesinde web sitenizin ziyaretçi, ödeme ve faturalandırma sayılarının artmasına önemli katkı sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu