Oto Yıkama Kuaför Güncel Fiyatlar Nedir?

Aracınızı sürekli temizlemek zorunda kaldığınız anlar olabilir. Kirden, çamurdan ve tozlardan dolayı aracınızın dış görünümü sürekli pis görünür. Aracınızın dışı kadar içi de kirlenir ve bu durum hiç hoş karşılanmaz. Araç kullanıcılarının araçlarının temizliği için bir oto kuaföre ihtiyacı vardır. Oto kuaförler araç temizliği ile ilgili hizmet veren kurumdur.

Aracınızın temizliğini yaptırmak istediğiniz zaman işini güzel yapan ve alanında uzman kişilere aracınızı teslim etmeniz oldukça önemlidir. Dış yıkama, iç yıkama ve motor yıkama, motor koruma gibi hizmetlerden faydalanmak için oto kuaför ile anlaşma sağlamalısınız. Fiyatlar temizliğin türüne göre farklılık gösterebilir.

Oto İç Dış Yıkama Fiyatları Nedir?

2023 yılına özel iç ve dış oto yıkama ücreti genel olarak 70 TL ve 100 TL fiyat aralığındadır. Ortalama olarak oto iç yıkama 55 TL ve oto dış yıkama ise 60 TL fiyat aralığındadır. Gideceğiniz oto kuaföre göre fiyat tarifeleri değişim gösterebilir çünkü oto kuaförün kullanacağı malzemeler daha kaliteli ise fiyatta farklılığa sebep olabilir.

Oto kuaförün çalışanları alanında uzman kişiler ise bu da fiyat tarifesinde değişikliğe sebep olabilir. Oto iç yıkama ve dış yıkama fiyatları sadece kullanılan malzemeler ile fiyat farklılığı göstermez, gideceğiniz oto kuaförün adresi de fiyat tarifeleri ile ilgili oldukça önemlidir.

Oto Kuaför Fiyatları Nedir?

Oto kuaförlerin görevi araç yüzey temizleme operasyonudur. Bu işlem sırasında araç detaylı bir şekilde temizlenecektir. Polisaj pastaları, motor temizliği ve boya ve lastik temizliği yapılır. Arabanızı bir araba fuarında yıkamak istiyorsanız, seçiminizi iyi yapmalısınız.

Bu işlem, yüksek kaliteli otomotiv boya koruma ürünleri kullanılarak bir uzman tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde cilalı motor ve lastikler daha hızlı toza karşı dayanıklı hale gelir. Tekstil kısımlar özel kumaş koruma ürünü ile deri direksiyon kılıfı var ise malzemenin özelliğine uygun bir ürün ile koruma altına alınır. Bu işlemler aracınızın özelliğine göre farklı fiyat aralıklarına uygun güncellenir.

Oto Ekspertiz Fiyatları Nedir?

Oto ekspertiz fiyatları paketler hainde müşterinin seçebileceği koşulda hazırlanır. Örneğin, ekonomik pakette mekanik kontrol, boya kontrol ve kaporta kontrol mevcuttur ve ortalama 650 TL fiyat aralığındadır. Standart paket almak isterseniz ortalama 900 TL, profesyonel paket almak isterseniz ortalama 1230 TL, elit paket almak isterseniz ortalama 1700 TL ödemeniz gerekir.

Oto ekspertiz de sorun yaşamak istemiyorsanız işini iyi yapan kurumlara gitmenizi tavsiye ederiz. Çalışanların alanında uzman kişiler olması ve kullanacağı makinelerin kaliteli olması oldukça önemli bir konudur.

Oto Ekspertiz Fiyatlarını Kim Öder?

Oto ekspertiz işleminde bulunmak isteyen fiyatı öder. Genellikle ikinci el araç alışverişlerinde ekspertiz işlemi uygulanır. Araç ile ilgili detaylı bilgiler sadece ekspertiz işlemi sayesinde belli olur. Ekspertize aracı vermeniz dahilinde araç ile ilgili tüm problemleri detaylı öğrenmiş olursunuz. Aracı satın alacağınız kişi ekspertiz fiyatını ödeme gibi bir zorunluluğu yoktur. Ödemeyi gerçekleştiren kişi genelde alıcı taraf olarak belirlenir.

Oto Bakım ve Temizleme Malzemeleri Fiyatları Nedir?

Oto bakım, temizleme seti ücreti ortalama olarak 190 TL, oto içi temizleme fırça setleri 80 TL, 1kg jant temizleyici 150 TL, araç içi temizleme bakım spreyi ortalama 140 TL, zincir temizleme fırça seti ortalama 350 TL fiyat aralığında değişir.

Oto bakım ve temizleme malzemelerinin özelliği ve markası iyi ise ürünün diğer ürünlerle arasında fiyat farkı olabilir. Oto bakım ve temizleme malzemeleri dolar kuru dalgalanmaları sebebi ile güncel fiyatlarında değişim gösterebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu