MacFit Fiyatları Güncel 2023

Son dönemlerde artan fiyatlarla beraber fazla kilolardan kurtulmak isteyenler ve spor aşıkları da spor salonlarının fiyatını merak etmeye başladı. MacFit fiyatları da eskiye göre hayli artış gösterdi fakat diğer birçok spor salonuna göre daha bilindik olmasından dolayı ve aletlerinin çokluğundan ötürü tercih ediliyor.

MacFit spor salonundan faydalanmak isteyenlere düzenli bir üyelik, devamlı üyelik sözü vermeden ve hatta günlük olarak da giriş yapma imkanı sunuyor. Bunların hepsi sizin istediğiniz seçeneğe göre fiyatları değişen giriş yöntemleri. Genellikle bütün şubelerinde aynı veya yakın olan bu seçeneklerin fiyatlarını aşağıda belirttik. Mac Fit günlük fiyatı 195 TL, standart üyelik almadan 510 TL, gold üyelik kalma sözü olmadan 715 TL olarak belirlenmiştir.

MacFit Fiyatları Avm

MacFit fiyatları avmlere göre değişkenlik göstermemektedir. Tüm şubeler birbirine bağımlı olduğundan ortak bir fiyata tabii tutulurlar. Bu yüzden gideceğiniz avm de fiyat değişikliği olmamaktadır. Lakin bir istisnası bulunmaktadır.

Gittiğiniz avm daha lüks bir semtte daha çok alet bulunduran bir avm ise genelde fiyatları daha yüksek olmaktadır. Bunun nedeni de daha iyi aletlere ve daha iyi eğitmenlerle çalışmanıza fırsat veriliyor olmasıdır. Bunun dışında çoğu semtte aletler aynı olduğu için fiyatlar da aynı olmaktadır.

MacFit Fiyatları Yıllık

MacFit fiyatları direkt olarak yıllık olarak değilde sizden sözleşmeli olarak düzenli gitme sözü alarak belirlenen fiyatla veya düzenli gitme sözü olmadan yaptığınız üyelik ile kararlaştırılmaktadır. Tabii olarak düzenli gidilme sözü ile senelik MacFit fiyatları daha uygun olarak belirlenmiştir.

MacFit Özel Ders Fiyatları

MacFit özel ders fiyatları sizin gittiğiniz şubelere göre değişkenlik gösterir. Oradaki eğitmenlere göre de değişir. Bu yüzden özel ders fiyatlarını öğrenebilmek için gitmek istediğiniz ve yapmak istediğiniz spora göre eğitmenlerle konuşarak fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz. Özel dersleri yalnız başınıza alabildiğiniz gibi arkadaşınızla beraber de alabilirsiniz.

Bunun dışında çok kişiyle beraber spor yapmak isteyenler için grup dersleri de mevcuttur. Bunlar için de fiyatlar farklıdır. Fiyatlar pilates, zumba, vucut geliştirme teknikleri gibi spor türleri için ayrı ayrı hesaplanmıştır. Bunlara da arkadaşınızla beraber katılabiliyorsunuz. Tek başınıza aldığınız dersler için de eğitmen seçme özgürlüğünüz bulunuyor. Yanı MacFit spor yapmak isteyenlere birçok farklı seçenekle imkan sunmaktadır.

MacFit Öğrenci Fiyatları

MacFitte öğrenciler için yapılan ayrı bir indirim bulunmamaktadır. Bu yüzden tüm fiyatlar herkes için aynıdır. MacFit fiyatlarını ise yazının en başında belirtmiştik. Tabii bu fiyatlar yapmak istediğiniz spora göre de değişiyor. Bu yüzden bütçenize en uygun olan sporu seçerek spor yapmaya başlayabilirsiniz. Bunlar dışında MacFit fiyatlarını en doğru şekilde gideceğiniz yere sorarak öğrenebilirsiniz. Detaylı olarak almak istediğiniz hizmetleri ve sporu sorarsanız daha net bir fiyat çıkartılacaktır.

MacFit yalnızca spor yapma imkanı sunmuyor, size bu sporu yaparken yiyeceğiniz yemekler hakkında da bilgi veriyor ve size bu dönemde yardımcı oluyor. Bu detayların hepsini internet üzerinden kayıt yaparak ya da direkt olarak şubeye giderek öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu