İnstagram Gizli Hesapları Nasıl Görebilirim 2023

Sosyal medya kullanıcıları sürekli olarak Instagram takipci kasma ve gizli hesapları nasıl görebilirim gibi aramalar içerisine girmektedir. Fakat neredeyse tüm programları inceledikten sonra ücretsiz olarak görebileceğiniz yalnızca bir adet uygulama mevcut olduğunu söylemeliyim. Diğer tüm programlar ücret istiyor yahut açılmıyor. Şimdi size bu uygulamadan ve uygulamanın linkine ulaşmanız için gerekenleri anlatayım.

Bu uygulama çoğu kişinin de bildiği bir uygulama olan Postegro uygulaması. Postegro programına dilerseniz uygulamadan dilerseniz web sitesinden giriş sağlayabilirsiniz. Lakin bu linklere direkt olarak google’dan ulaşmanız mümkün değil. Uygulama adını Google’a yazıldığınızda karşınıza bir telegram kanalı çıkacak. Bu telegram grubunda düzenli olarak aktif olan programın linkleri paylaşılıyor ve bu sayede istediğiniz zaman giriş sağlayabiliyorsunuz. 

Giriş Sağlayabilmek için Önemli Hususlar 

Giriş yapacağınız instagram hesapları 50 takipçi sayısının üzerinde olması gerekiyor. Diğer türlü hesap fake kabul ediliyor.  Her zaman aynı linkten giriş sağlanamıyor. Bazı linkler pasif kalırken bazı linkler aktif olarak devam ettiği için hepsinin denenmesi gerekiyor. 

Dezavantaj olan diğer bir husus ise bakmak istediğiniz hesabın kullanıcısı yahut takipçilerinden biri bu uygulamayı kullanmıyor ise o hesaba erişemeyecek olmanız. Maalesef bu durumda o hesabı göremiyorsunuz ancak şu anda çoğu kişi bu uygulamayı kullandığı için bu az denk geliyor.

Son olarak üstte bahsettiğim hesabın kullanıcısı veya takipçilerinin bu uygulamayı kullanması durumunda hesaba erişim sağlanabilmesi nedeniyle, sizin de giriş yaptığınız hesap başka insanların erişimine açılıyor. 

İnstagram Gizli Hesap Fotoğraf İndirme

Postegro uygulamasına giriş yaptığınızda istediğiniz hesabın fotoğraflarına da ulaşıyorsunuz. Hesabın fotoğrafını direkt olarak indirme bölümünden indirebiliyorsunuz.

Maalesef aynısı gönderi olarak atılan fotoğraflarda geçerli değil ancak o resimleri de ekran görüntüsü ile telefonunuzda var edebilirsiniz. Ekran görüntüsü almanız durumunda karşı tarafa bildirim gitmesi gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Bedava İnstagram Gizli Hesap Arkadaş Listesini Görme

Bahsetmiş olduğumuz uygulama üzerinden takipçi ve takip ettiklerine de erişim sağlayabiliyorsunuz. Yalnızca adlarını değil aynı instagram da olduğu üzere profil fotoğraflarını da görüyorsanız. Bu uygulamada günlük 3 hesap erişim hakkınız var. Yani erişim sağladığınız hesabın arkadaşlarının hesabına da bu erişim hakkınız bitmediği sürece bakabilirsiniz.

Bedava İnstagram Gizli Hesap Takip Ettiklerini Görme

Üstte de anlattığım gibi tabii ki takip ettiklerini de görerek onların hesabına bakabilirsiniz. Uygulama sistemi tamamiyle instagramdaki gibi işliyor. Tek fark günde 3 erişim hakkı olması. Bu hak 24 saatte bir yenileniyor ve diğer gün için yeniden 3 erişim hakkı hesabınıza yükleniyor. Eğer o gün içerisinde bakmak isterseniz iki hesabınız üzerinden de bu programa giriş yaparak diğer hesabınızın haklarından yararlanabilirsiniz.

İnstagram Gizli Hesap Bakma Uygulamasız

Postegro uygulaması olduğu gibi web linkleri de mevcut. Dilerseniz bahsettiğim telegram grubu linklerinden internet üzerinden hesaplara bakabilirsiniz. Bu şekilde bakmanızın uygulamadan hiçbir farkı bulunmamaktadır.

Bu Uygulama Dışında Gizli Hesap Görebilmek için Yapabileceğiniz Bir Diğer Yöntem

Bu uygulama dışında fake bir hesap ile instagramdan gizli hesaplara erişebilirsiniz. Bunun önemli bir püf noktası oluşturacağınız hesabın kişisel bir hesap profili olmaması. Çünkü bu eskilerden beri bilinen ve sizi çok kolay bir biçimde açık ediyor olması. Bu yüzden bu hesapları kişisel değil de erişmek istediğiniz hesap kullanıcısının ilgisini çeken konular üzerinden yapabilirsiniz.

Bu ilgi alanları erkekler için giyim, spor alanları, araba alanları gibi alanları kapsayan hesaplar olabilir. Eğer bir kadın hesabına erişmek istiyorsanız da güzellik, moda, giyim, kozmetik, spor gibi alanlarda hesaplar açarak karşı tarafın sizin hesabınızı kabul etmesini sağlayabilirsiniz. 

Karşı tarafa istek atmadan önce 0 takipçili bir hesap ile istek göndermek yerine gt yapan hesaplara istek atarak takipçi sayınızı arttırdıktan sonra istek atabilirsiniz. Böylece karşı taraf hesabınızın gerçekliğine inanarak isteğinizi kabul edecektir ve siz de erişim sağlayabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu