Eski Telefonu Getir Yenisini Al Kampanyaları 2023

“Eskisini Getir Yenisini Al” gibi kampanyalar pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Bu kampanyalarda 10 bin TL’ye kadar indirim yapılmaktadır ve hiçbir ön şart aranmamaktadır. Eski Telefonu Getir Yeni Telefonu Al 2023 kampanyalarında artık kullanmadığınız telefonu indirim bedeli olarak verebilir ve yeni cihazı indirimli olarak alabilirsiniz.

Eski Telefonu Getir kampanyalarını Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Media Markt, Hepsi Burada, N11, Vatan Bilgisayar ve Teknosa gibi pek çok firma yapmaktadır. Kampanya kapsamında iPhone, Samsung, General Mobile ve Huwaei gibi telefonlarda büyük indirimler yapılır. Değişim kampanyasında takas etmek istediğiniz telefon arızalı olabilir ya da yeni modeli çıkmış olabilir. Bu kampanyalarda cihazın bozuk olmasının hiçbir önemi yoktur.

Turkcell Eskisini Getir Yenisini Al Kampanyası 2023

Turkcell Eskisini Getir Yenisini Al kampanyasından faydalanabilmek için 90 günden fazla Turkcell’e abone olma şartı vardır. Bu kampanyaya katılanlar eski telefonlarını 1.500 TL’ye kadar bir değerde verebilir ve yeni cihazlarını indirimli olarak alabilirler. Kampanyadan yararlanan Turkcell aboneleri taksitli ya da peşin fiyatlarını yeni cihazlarını satın alabilirler. 

Cihazın varsa faturasını Turkcell Mağazaları’na getirmek yeterlidir. Ayrıca cihaz kutusuna ihtiyaç yoktur. Verilen form dikkatli bir şekilde doldurulmalıdır. Form doldurulurken şunlara dikkat edilmelidir;

 • Cihazda hasar, kırılma ya da çarpma gibi durumlar varsa bunları formda yazmayı ihmal etmeyin.
 • Kampanyaya dahil edeceğiniz telefonun adınıza kayıtlı olması gerekir.
 • Turkcell aboneleri, kendi üzerlerine olmayan telefonlar için bu kampanyadan faydalanamazlar. Ancak cihaz sahibiyle birlikte gitmeleri halinde işlem yapılabilir.
 • Kampanya yalnızca bir adet cihaz için geçerlidir.

Kampanya ile ilgili sorular ve detaylar hakkında bilgi almak isteyen aboneler Turkcell Çağrı Merkezi 532’yi arayabilirler.

Vodafone Eski Telefonu Getir Yenisini Götür 2023

Vodafone ile Yenile kampanyasından faydalanmak için Vodafone abonesi olmanıza gerek yoktur. Vodafone abonesi olun ya da olmayın 10 bin TL’ye kadar cihaz değişim indiriminden yararlanabilirsiniz. Kampanyaya yalnızca 1 adet cihazla katılabilirsiniz. Vodafone ile Yenile kampanyasından faydalanmak için yapmanız gerekenler sırayla şu şekildedir;

 • Öncelikle Vodafone firmasının resmi internet sitesi olan vodafone.com.tr adresine girin.
 • Daha sonra “Kampanyalar” bölümüne tıklayın.
 • “Vodafone ile Yenile” kampanyasına gelin.
 • Seçenekler açılacaktır. Bunların arasından “Marka” ve “Model” bölümlerini yazın.
 • Bir pencere daha açılacaktır. Burada size sorulan soruları doğru bir şekilde cevaplayın ve ne kadar indirim kazanacağınızı görün.
 • Son olarak eski cihazla birlikte Vodafone Mağazaları’na gidin ve değişim kampanyasına katılın.

Türk Telekom Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Türk Telekom Eski Telefonu Getir Yenisini Al ve Peşine Kontratlı kampanyasından yararlanmak isteyenler Türk Telekom’a hiçbir ön ödeme yapmadan 7 bin 500 TL’ye kadar indirimlerden faydalanabilirler. Firmada 200’den fazla marka ve model cihaz kampanyaya dahil edilmektedir. İndirim kampanyasından faydalanmak için yapmanız gerekenler sırayla şu şekildedir;

 • Öncelikle Türk Telekom’un resmi internet adresi olan turktelekom.com.tr adresine gidin.
 • Daha sonra üst menüden “Cihazlar” sekmesine tıklayın.
 • “Kampanyalar” sekmesine gelin ve “Eskiyi Getir Kampanyası” bölümüne girin.
 • Açılan sayfadan cihaz ve model seçeneklerini işaretleyin.
 • Birkaç soru sorulacaktır, bu soruları doğru olarak yanıtlayın ve formu gönderin.
 • Formu gönderdikten sonra size bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajı aldıktan sonra Türk Telekom Mağazaları’na gidebilir ya da cihazınızı kargoya verebilirsiniz. Daha sonra mağazaya gittiyseniz aynı gün içinde yeni cihazınızı alabilirsiniz. Kargoyla gönderim yaptıysanız yeni cihazınızın bir iki gün içinde elinize ulaşacaktır.

Peşin fiyatına telefon alamayacak durumdaki kişiler Türk Telekom’un eskiyi al yenisini getir kampanyasından faydalanarak yeni cihazı 3 ay taksitli olarak alabilirler.

iPhone Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Eski Telefonu Getir Yenisini Al kampanyaları kapsamında değişim yapabileceğiniz telefonlardan biri iPhone cihazlardır. Eski iPhone telefonunuzu değerinden hiçbir şey kaybetmeden teslim edebilir ve yerine yenisini indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu kampanyayı pek çok firma yapmaktadır. Bu firmaların başında Türk Telekom, Vodafone, Teknosa ve Vatan bilgisayar gelmektedir. Hangi firmanın daha yüksek fiyattan eski cihazınızı alacağını öğrenmek için firmaların müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Samsung Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Kampanya dahilinde değişim imkanı tanınan cihaz modellerinden bir diğeri Samsung cihazlardır. Eğer modeli geçmiş, arızalanmış ya da hiçbir sorunu olmadığı halde değiştirmek istediğiniz bir Samsung telefonunuz varsa değişim kampanyalarına katılıp yeni bir cihaz satın alabilirsiniz.

Samsung, Vatan Bilgisayar, N11 ve Media Markt firmaları Samsung telefonlar için değişim kampanyası yapan başlıca firmalardır. Samsung firması, kendi üretimi olan Samsung cihazları daha uygun fiyata almaktadır. Bu nedenle diğer firmalara oranla daha az tercih edilebilir.

Galaxy Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Samsung markalı cihazlarda en çok beğenilen seri Galaxy serisi olmuştur. Bu seriye ait bir telefonunuz varsa değişim kampanyalarına katılabilir ve eski cihazınızı 4 bin 500 TL’ye kadar indirim kampanyasına dahil edebilirsiniz. Vatan Bilgisayar, Samsung, N11, Teknosa ve Hepsi Burada gibi firmalar Samsung Galaxy telefonlar için değişim kampanyaları yapmaktadırlar. Firmalar arasında tercih yaparken müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Samsung Note 10 Eskisini Getir Yenisini Al

Samsung Note 10 cihazlar için değişim kampanyaları düzenlenmektedir. Cihaz çalışmasa bile değişim kampanyasından yararlanabilirsiniz. Samsung Note 10 cihazların değişim bedelini öğrenmek için yapmanız gerekenler şunlardır;

 • Öncelikle Samsung firmasının resmi internet sitesi olan samsung.com.tr adresine girin.
 • Daha sonra üst menüden “Değişim Kampanyaları” sekmesini açın.
 • “Formu Doldur” butonuna tıklayın ve açılan sayfadaki formu doğru bir şekilde doldurun.
 • Son olarak “Gönder” butonuna basın. 

Formu gönderdikten sonra cihazla ilgili ortalama bir indirim miktarı sunulur. Son olarak Samsung Mağazaları’na giderek cihazınızı değiştirebilirsiniz.

General Mobile Eskisini Getir Yenisini Al 2023

Eskiyi Getir Yenisini Al kampanyalarında değişim yapabileceğiniz bir diğer marka General Mobile’dır. General Mobile cihazınızla kampanyaya katılarak 3 bin TL’ye varan indirimlerden faydalanabilir ve eski cihazınızı yenisi ile değiştirebilirsiniz. Trendyol, Teknosa, Vatan Bilgisayar ve Hepsi Burada gibi firmalar General Mobile cihazlar için değişim kampanyaları düzenlemektedir. İndirim miktarları hakkında bilgi almak için firmaların müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Huawei Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Eski Telefonu Getir Yenisini Al kampanyalarında değişim yapabileceğiniz telefonlardan biri de Huawei cep telefonlarıdır. Kırık, hasarlı ya da hiç çalışmayan Huawei telefonlarını kampanyaya dahil ederek indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Huawei, Vatan Bilgisayar, Teknosa, Vodafone ve Turkcell gibi firmalar Huawei telefonlar için değişim kampanyaları yapmaktadır. Bu firmaların web sitelerine girerek, çağrı merkezlerini arayarak ya da mağazalarını ziyaret ederek kampanya detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Media Markt Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Media Markt pek çok marka ve model telefon için eskisini getir yenisini al kampanyası düzenlemektedir. 200’den fazla cep telefonu markası için değişim kampanyası gerçekleştiren firmada en düşük 2 bin TL, en çok 10 bin TL’ye kadar değişim ücreti alabilirsiniz. Media Markt’tan cihaz değişimi yapmak için yapmanız gerekenler sırayla şu şekildedir;

 • Öncelikle firmanın resmi internet adresi olan mediamarkt.com.tr adresine girin.
 • Daha sonra “Kampanyalar” kısmına girin ve “Eski Telefonu Getir Yenisini Al” sekmesine tıklayın.
 • Cihazın markasını ve modelini seçin.
 • Açılan sayfadaki formu eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurun.
 • Formu gönderin.

Bu aşamadan sonra size cihazınızın indirim bedeli ile ilgili bir mesaj gelecektir. Dilerseniz Media Markt şubelerine bizzat giderek ya da cihazınızı kargoya vererek yeni cihaz için talepte bulunabilirsiniz.

N11 Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

N11 pek çok üründe olduğu gibi cep telefonu gibi cihazlarda da değişim kampanyaları düzenlemektedir. Firmalar arasında en avantajlı değişim ücretine sahip olan N11 sitesine eski telefonunuzu gönderip siteden yeni telefonunuzu indirimli olarak satın alabilirsiniz. Cihazınızın indirim bedelini öğrenmek için yapmanız gerekenler diğer firmalardaki ile aynıdır. Sitenin web sitesini ziyaret etmek, kampanyalardan değişim kampanyasını bulmak ve formu doldurmak şeklinde yapacağınız işlemler sonrasında cihazın indirim bedelini kısa süre içinde öğrenebilirsiniz.

Form doldururken geri ödemeyi nakit olarak mı yoksa çek olarak mı alacağınızı ve sürecin 15 günü bulabileceğini hesaba katın. Ayrıca cihazınızla ilgili model ve marka seçiminde emin olamadığınız bilgiler varsa mutlaka doğrusunu öğrenin ve o şekilde formu doldurun. Son olarak cihazı sorunsuz bir şekilde teslim alabilmek için iletişim bilgilerinin doğru olduğunu kontrol etmeyi unutmayın.

N11’den yaptığınız cihaz değişimlerinde 14 gün içinde ücretsiz iade hakkını vardır. Yeni aldığınız cihazı iade ederseniz eski cihazınız için aldığınız indirim bedelini de iade etmeniz gerekir.

Hepsiburada Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Hepsi Burada sitesinden değişim kampanyasına katılmak için sitenin kampanyalar bölümündeki formu doldurmanız yeterlidir. Kısa bir süre içinde cihazın bedeli hakkında bilgi mesajı alırsınız. Kampanyadan faydalanmak için;

 • Öncelikle hepsiburada.com.tr adresine gidin.
 • “Kampanyalar” bölümünü açın.
 • “Telefon Değiştirme Kampanyaları” bölümüne girin.
 • Sırayla “Ödeme Yöntemi – Model Seçimi – Cihaz Durumu – İletişim Bilgileri – İşlem Onayı” bölümlerini tamamlayın.
 • Son olarak formu doldurun ve gönderin.

Hepsi Burada’daki değişim kampanyalarında 10 bin TL’ye kadar değişim ücreti ödenir. Bu bedel hiçbir arızası olmayan ve çok eski olmayan telefonlar için geçerlidir. Cihaz ne kadar hasarlı ve eski olursa indirim bedeli de o kadar düşük olacaktır.

Vatan Bilgisayar Eskisini Getir Yenisini Al 2023

Vatan Bilgisayar satışa sunduğu teknolojik ürünler ile adını duyurmuştur. Firma çok sayıda model ve marka cihaz için değişim kampanyaları düzenlemektedir. Cihaz değişimlerini aynı gün içinde Vatan Bilgisayar mağazalarından yapabilirsiniz.

Cihaz değişim kampanyasından faydalanmak için eski telefonla ilgili bilgileri gireceğiniz formu doldurmanız gerekir. Formdaki bilgiler incelendikten sonra cihazın değişim bedeli hesaplanır ve yeni alacağınız telefonun fiyatından bu miktar düşülür ya da banka hesabınıza aktarılır. Değişim ücretleri yaklaşık olarak 7 iş günü içinde ödenir.

Teknosa Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2023

Teknosa, müşterilerin mağazaya gelme zorunluluğunu ortadan kaldırarak kargoyla gönderim yapma imkanı sunmaktadır. Bu sayede mağazaya gitmeden eski telefonunuzu kargoyla firmaya gönderebilir ve yeni cihazınızı yine kargoyla teslim alabilirsiniz. Kampanyada eski cihazın durumuna göre 5 bin TL’ye varan değişim ücreti alabilirsiniz. Teknosa’da cihaz değişimi yapmak için yapmanız gerekenler sırayla şu şekildedir;

 • Öncelikle firmanın resmi internet adresi olan teknosa.com.tr sitesine tıklayın.
 • Daha sonra “Kampanyalar” bölümüne tıklayın ve “Eski Telefonu Getir Yenisini Al” kampanyasını açın.
 • Model, cihaz durumu, yeni cihaz modeli ve iletişim bilgileri gibi kısımları doldurduktan sonra formdaki bilgilerin doğruluğunu onaylayın.
 • Son olarak cihazı kargoyla ya da elden Teknosa Mağazaları’na teslim ederek yeni cihazınızı alın.

Sonuç olarak pek çok firma modeli geçen, hasarlanan ya da hiçbir sorunu olmayan telefonlar için değişim kampanyaları düzenlemektedir. Bu firmaların web sitelerine girerek, çağrı merkezlerini arayarak ya da mağazalarına giderek değişim kampanyası hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu