Bim Deterjan Fiyatları 2023

Ülkemizde sevilen alışveriş adreslerinden biri olan Bim’de temizlik ürünlerini de bulabilmek mümkündür. Yalnızca gıda değil, temizlik ürünlerini de kolayca bulabilmeniz mümkün oluyor. Bİm’de bulunan temizlik ürünlerinden deterjanın fiyatlarının ne kadar olduğu da merak edilen konulardan biridir.

BİM deterjan fiyatları 2023 yılı itibariyle ne kadar oldu, artış var mı tarzında çok fazla sorular sorulabiliyor. Burada BİM’den alışveriş yapmadan önce kampanyalı ürünler konusunda katalogları takip etmeniz her zaman önerilmektedir.

BİM de 2023 yılı itibariyle deterjan fiyatlarına bakıldığı zaman biraz daha fazla fiyatların artmış olduğunu görmekteyiz. Sürekli olarak tercih edilen ürünlerden biri haline gelen deterjanların, ekonomik ve uygun fiyatlı olması oldukça önemlidir. Deterjanların kullanım alanlarının nereler olduğuna dair bir inceleme yapıldığında;

  • Özel ve Kamu alanları
  • Alışveriş merkezleri
  • Evler
  • Okul ve kreşler
  • Sokaklar
  • Camiler
  • Müzeler

Görüldüğü üzere deterjanlar çok geniş kapsamlı kullanılan ürünlerdir. Dolayısıyla bu tür ürünlere olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Bu da karşımıza birden fazla fiyat seçeneğinin çıkıyor olmasını mümkün kılmaktadır.

BİM Perwoll Deterjan Fiyatı Ne Kadar?

BİM’de bulacağımız ve son dönemde sıklıkla tercih edilen ürünlerden biri de Perwoll’dür. Baktığımız zaman Perwoll, hem kaliteli hem de ekonomik olarak ifade edeceğimiz bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. BİM de yer alan Perwoll fiyatının ne kadar olduğuna göz atıldığı zaman ise 26 TL olduğunu söyleyebiliriz.

Perwoll hem siyah hem de beyazlar olmak üzere iki farklı yıkama içinde kullanılabilecek bir deterjandır. Hatta ürünü kullanan olan kişilerde, yıkama sonrasında güzel sonuçlar ortaya sunmasından dolayı oldukça memnun kaldığını görmekteyiz. Fakat 2021 senesine oranla 2023’ye giriş yaptığımız şu dönemde fiyatların biraz artmaya başladığını söyleyebiliriz. BİM deterjan fiyatları 2023 yılında farklı nedenlere bağlı olarak güncellenmektedir.

BİM Toz Deterjan Fiyatı Ne Kadar?

BİM Toz deterjan bulabilmenizi sağlayan adreslerden biridir. Buna göre çamaşırlarınızı artık Toz deterjan ile yıkayarak tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz. Her türlü deterjanların yer almış olduğu BİM mağazasından gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi yapabilmeniz mümkündür. BİM toz deterjan fiyatlarına bakıldığı zaman ise 1,5 KG, 14.90 TL fiyat aralığı karşımıza çıkmaktadır.

BİM Artmatik Deterjan 5 KG Fiyatı

BİM mağazalarında kullanıcılar sık sık deterjan aramasına başvurur. Alışveriş edecekken doğal olarak hangi deterjan en hesaplı fiyatlarla satışa sunuluyorsa ona başvurulur. Bakıldığı zaman BİM’de Artmatik deterjanın da yer aldığını görmekteyiz. Hem renkli hem de beyazlar içinde yıkanabilecek şekilde üretilmiş olan bu deterjanı anında bulabilirsiniz. İster renkli isterseniz de beyazlar için olanı alabilirsiniz. Hangi çeşidini alırsanız alın 5KG fiyatı 20.95 TL şeklindedir.

BİM Peros Deterjan Fiyatları 2023 Nasıl?

Peros’da kullanıcılar tarafından son dönemde sıklıkla tercih edilenlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Renkli ve aynı zamanda da beyazlar olmak amacıyla iki farklı çeşide sahip şekildedir. Peros deterjanın beyazlar için ne kadar olduğuna bakıldığı zaman ise 7 KG şeklindedir.

Toplamda 51 defa yıkama işlemlerini sorunsuz şekilde yapabilmeniz de mümkündür. Peros renkli için olanlara baktığımız zaman ise yine aynı şekilde olduğunu görmekteyiz. Fiyatı ise 35 TL şeklinde müşterilerine özel olarak sunulur.

Eviniz ve çamaşırlarınızın bundan sonra tertemiz olması için BİM’den istediğiniz deterjanları temin etmeye başlayabilirsiniz. Böylelikle çamaşırlarınız kirlense bile deterjanlarla güzelce yıkayarak yeniden eski hijyenine kavuşmasını sağlamış olacaksınız.

En ekonomik fiyatlı olan deterjanları temin ederek güvenle kullanabilirsiniz. BİM deterjan fiyatları 2023 yılında değişkenlik göstermeden, bu tür ürünler satın almadan önce fiyat araştırması yapmalısınız!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu