Baro Kart Bakiye Sorgulama ve TL Para Yükleme 2023

Barokart günümüzde birçok avukatın sahip olduğu ve birçok avantajdan faydalanıldığı bir karttır. Türkiye’nin hemen hemen her noktasında bulunan barolardan alınan bu kartlar baro içerisinde bulunan bütün hizmetlerden faydalanılmasını sağlamaktadır.

Barolara bağlı olan avukatların yanlarında nakit taşımaması ve direkt olarak Barokart ile işlem yapması için tasarlanan bu kartlar kişiye özel olarak verilmektedir. Her avukat için özel olarak hazırlanan kartı sadece kartın sahibi kullanabilmektedir. 

Barokart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır

Barokart bakiye sorgulama işleminizi Barokart’ın isube.param.com.tr/Param_Multilogin.aspx üzerinden kendi web sitesinde bulunan sistem ile birlikte yapabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra kartınızı bilgilerini hızlı bir şekilde yazıp kalan bakiyenizi öğrenebilmektesiniz. Tamamen online olarak ilerleyen bu işlemler ile birlikte günün her saatinde bakiye sorgulama yapabilmektesiniz. Böylelikle kartınızdaki bakiyeyi önceden bilip ona göre harcamalar yapabilirsiniz.

Barokart bakiye sorgulama işlemleriniz için web site haricinde mobil uygulamadan da faydalanabilirsiniz. Mobil uygulama sayesinde gittiğiniz her yerde İnternet ile birlikte bakiye sorgulama yapabilirsiniz. Cep telefonunuza indireceğiniz Barokart’ın uygulaması oldukça pratik kullanıma sahip olup hızlı bir şekilde işlem yapmanıza yaramaktadır. Aşağıdan indirebilirsiniz;

Barokart ile ilgili her türlü işleminize de yardımcı olan mobil uygulama her avukatın telefonunda olması gereken bir uygulamadır. Günlük yaşantıda koşuşturmaca içerisindeyken kartınızdaki bakiyeyi öğrenmeniz sadece birkaç tık yapmanıza bağlı olacaktır. Hızlı bir şekilde bakiyenizi öğreneceksiniz.

Barokart TL Yüklemesi Nasıl Yapılır?

Barokart TL yüklemesi yapmak için barokart.com.tr/TL_Yukle.aspx üzerinden kendi web sitesine ulaşabilirsiniz. Tamamen online bir şekilde ilerleyen işlemler doğrultusunda kredi kartınız ile birlikte istediğiniz tutarı Barokart’ınıza aktarabilmektesiniz. Böylelikle günün her saatinde kartınıza para yüklemesi yapabilmektesiniz.

Kredi kartınızdan kesilen tutarın da tamamı kartınıza aktarılmaktadır. Kredi kartı ile yapılan online bakiye yükleme işlemlerinden hiçbir şekilde işlem ücreti kesilmemektedir. Kredi kartından alınan tutar anında Barokart’a yansımaktadır.

Barokart TL yüklemesi için web site haricinde mobil uygulamayı da kullanabilirsiniz. Mobil uygulama sayesinde bakiye sorgulama yapabileceğiniz gibi anında online bakiye yüklemesi de yapabilirsiniz. Baro içerisindeki avantajlardan ve otopark gibi çeşitli alanlarda kullanım sağlamak için gerekli olan bakiye tutarını mobil uygulama sayesinde anında giderebilmektesiniz.

Bütün avukatlar için oldukça pratik ve hızlı işlem sağlayan mobil uygulama her telefonda rahatlıkla çalışmaktadır. Sistemde yapılan her türlü işlem anında kartınıza yansımaktadır. Böylelikle son derece hızlı bir şekilde istediğiniz işlemi gerçekleştirebilmektesiniz.

Barolara bağlı olan avukatlara verilen Barokart sadece aynı baro içerisinde değil farklı barolarda da kullanılabilmektedir. Farklı bir şehrin barosuna gittikten sonra oradaki avantajlardan da faydalanmak için kendi Barokart’ınızı kullanabilirsiniz.

Kısacası Barokart her baroda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yeme-içme, otopark, sosyal tesis gibi daha birçok alanın kullanılması için gerekli olan Barokart, online bir şekilde başvuru ile adrese teslim bir şekilde alınabilmektedir.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu